Моя мама і подруга вимагають, щоб я більше не прощала його

Ми з моїм хлопцем із першого дня стосунків почали жити разом. На той момент мені було 17 років, а йому 20 років. Моя мама схвалила це і сказала, щоб він жив з нами, тому що у нього проблеми в сім’ї були. Із самого початку ми з ним часто сварилися та лаялися. Але при цьому шалено любили одне одного.

Потім ми переїхали до іншого міста (приблизно через рік стосунків), до будинку його батьків. Вони мешкали в іншому своєму будинку. Його сім’я мене чомусь одразу зненавиділа. Ображала, принижувала і всіляко дошкуляла мені. Він ніколи особливо не заступався за мене, бо вважав, що  його сім’я важливіша.

Ми сильно сварилися. Через пів року його батьки поставили йому умову: «Або ми, або вона». І ми поїхали з ним у будинок мого батька. У нього колись був величезний котедж, але там було дуже брудно.

Раніше мій батько був успішною людиною, доки не почав гуляти. Ми з хлопцем вигнали всіх його друзів, прибрали там, зробили ремонт і більш-менш налагодили стосунки з моїм батьком.

Коли ми в’їхали до будинку батька, у ньому не було ні світла, ні газу, ні води. Тепер все є (крім газу ще не накопичили на це суму необхідну). Ми неодноразово з хлопцем розлучалися після чергової сварки, але жили завжди разом.

І ось три дні тому ми дуже поскандалили. Я пожалілася на нього подрузі. Та була шокована, що я дозволяю таке ставлення до себе. Хлопець почав ображати подругу, прийшов до мене на роботу та поскаржився начальнику, сусідам.

На слово «йди» він сміявся. Посварилися ми через те, що він три місяці не працює і не дуже шукає роботу, йому моє зауваження з цього приводу не сподобалося.

Вчора ми спокійно про все поговорили, він сказав, що шалено мене любить і не уявляє життя без мене. Що давай залишимо все, і поїдемо в інше місто, там нормально житимемо. Я йому запропонувала роз’їхатися на якийсь час, але моя мама і подруга вимагають, щоб я більше не прощала його.

Related Post

Ти мене не любиш і не підтримуєш. Не така мені жінка требаТи мене не любиш і не підтримуєш. Не така мені жінка треба

У нас з тобою все буде, я тобі обіцяю,відкриємо ще один магазин -заливався соловейком Сергій. Добре, я тобі вірю, давай замовлення пакувати, люди чекають. Оля з Сергієм 4 роки в

Мені потрібно вагітніти в найближчий рік, або може стати пізноМені потрібно вагітніти в найближчий рік, або може стати пізно

Мені 41 рік, незаміжня, діти немає.. 2,5 року в стосунках з чоловіком Костянтином на 12 років за мене молодшим. Живемо разом 1,5 року. В цілому відносини хороші, близкість, спілкування, побут.