Моя мати зіпсувала мені життя, що я нічого не можу самостійно

Я гидка, зла, невихована. Кажіть, все, що хочете – мені байдуже. Життя моє все одно абсолютно марне. Я ненавиджу свою матір. Мені 36 років, їй 61.

Все життя з раннього дитинства: вона змушувала мене робити тільки те, що вона хоче. Причому зовні все це звучало дуже благонадійно.

— Не ходи на перший урок – ти маєш виспатися.

— Не поїдеш до піонерського табору – там брудно та холодно.

Вона знаходила десь для мене відповіді на контрольні та варіанти екзаменаційних білетів, потім за гроші я вступила до вишу, який мені абсолютно не потрібен (просто щоб говорити всім, що у мене вища освіта), до якого я теж не ходила, адже весь час треба було спати. Вона вважає, що я весь час маю спати.

Вона не дозволила мені навіть намагатися шукати роботу, а завела мені трудову на заводі своєї знайомої. При цьому коли я говорила, що працюватиму, відповідь була: «Я ж знаю, що ти не зможеш так рано вставати, а якщо ти не виспишся, ти будеш розбита і зла».

Все, що я роблю – потихеньку допомагаючи оптовикам на величезному ринку. Мати не заперечує, ходити туди можна будь-коли.

Вдома вона весь час розповідає мені і, найголовніше, всім своїм подругам, яких у неї море, що я нікчемна, зла, ні до чого не пристосована і дуже хвора, а потім лає мене, що я не вийшла поспілкуватися до людей. Як я можу з ними спілкуватися, коли я така жахлива?

Іноді я намагаюся прокинутися рано, що мати не помітила і вислизнути на свій ринок. Найчастіше вона прокидається і, швидко вискочивши, зачиняє двері і ховає ключ, щоб я не могла вийти, а якщо вдається вийти, то ввечері жахливий скандал, що я пізно прийшла. Вона відвадила всіх моїх знайомих, а їх і так було мало, щоб вони не розповідали, як вони сплять по 4 години, потім зовсім самостійно працюють, закохуються, одружуються, ходять у гості та приходять додому вночі. Так, я просто не хочу її бачити і часто навмисно приходжу пізно, адже якщо скандал буде байдуже.

Скажете – піди, винаймай квартиру, відкладай одяг або відпустку, живи одна і дбай про себе самостійно. А чесно, я всього цього справді не вмію робити і боюся. І вона це знає, тому часто кричить: «Йди, я подивлюся, як і на що ти житимеш». Я не маю професії, я майже не вчилася, а чого вчилася – давно забула. Я навіть готувати не вмію, мама одразу кричить, що я все роблю неправильно і знову ж таки, всім про це розповідає.

Іноді вона для вигляду знайомить мене з якимось хлопцем, якому одразу розповідає, яка я жахлива, а потім каже, що вона намагалася мене прилаштувати. Одного разу випадково справді з’явився у моєму житті чоловік. Чи треба говорити, що за першої ж їхньої зустрічі вона «з добрими намірами» повідомила «всю правду» про мене.

Я розумію, що вся суть цих заходів лише в одному, щоб я ніколи нікуди від неї не поділася. У мами справді нікого немає, крім мене. Але ж я не домашній песик! Я б у будь-якому разі її не покинула, а так… життя пропало. Нічого не хочеться. Я іноді просто тупо годинами сиджу у своїй темній кімнаті або у ванній, просто щоб довше не чути докорів. І не бачити її.

Related Post

Я вважаю, що у всьому винна свекруха. Вона виростила непристосовану до життя людинуЯ вважаю, що у всьому винна свекруха. Вона виростила непристосовану до життя людину

До знайомства зі мною чоловік жив із батьками. Зарплата у нього нормальна, тому йому вистачало на себе. Він раз на три роки міняв мобільний телефон, любить лише брендові речі, а

Вадиму подзвонила його колишня Аня, яка заради нього вирішила розбитися на машиніВадиму подзвонила його колишня Аня, яка заради нього вирішила розбитися на машині

Дзвінок мобільного розірвав тишу на тисячу дрібних шматочків, тут же осіли на стіни. Він глянув на екран – її номер. Вдихнувши на повні груди, він відповів на дзвінок: – Алло.

Як же він схожий на тата, але якщо є дитина, тоді жінка мабуть є…Як же він схожий на тата, але якщо є дитина, тоді жінка мабуть є…

Ще з школи Валера був дуже шебушним хлопцем. Тоді якраз в моді були рвані джинси і гітара. Але гітару ніхто собі дозволити не міг, а той хто міг то не