Перейти до вмісту

Моя помста колишньому: 10 смішних історій

  • від

Як правило, розставання – це драма. У когось розбите серце, хтось біситься від злості і ревнощів. Але при наявності почуття гумору гнів може приймати досить вигадливі форми. Ми зібрали 10 історій про те, як жінки помстилися своїм колишнім, перетворивши трагедію на фарс.

1. «Він вів себе огидно, особливо коли ми розходилися. Довго не пускав мене в нашу колишню квартиру забрати речі, частину з яких перетворив в недоноски. Коли в результаті я змогла туди потрапити (у його відсутність), то на всіх його шмотках, і особливо улюблених толстовках, намалювала смайли губною помадою».

2. «Мій хлопець кинув мене і навіть не спромігся повідомити особисто – просто написав повідомлення і всюди заблокував. Тоді я переспала з його братом, який давно на мене поглядав. Поки що він не знає, але з нетерпінням чекаю, коли інформація дійде і він сказиться ».

3. «Я думала, що у нас все добре, поки він не почав цілуватися з моєю подругою на її дні народження при мені. Я психанула і рвонула додому. Якраз повалив сніг, і я вирішила прихопити з собою його кросівки. Потім викинула їх в смітник ».

4. «Чоловік в один вечір раптом заявив, що хоче розлучитися, тому що я, бачте,« неправильна жінка ». Поки він спав, я витягла його телефон і розіслала всім спільним знайомим повідомлення, в яких він зізнавався, що страждає імпотенцією ».

5. «Весь вечір він вився навколо подруги моєї сестри і в підсумку, кажуть, переспав з нею. Я-то знала, що у неї є ревнивий психований бойфренд, але не стала попереджати. Запаслися з сестрою попкорном, смакуємо розвиток подій ».

6. «Зустрічалася з одруженим чоловіком, і він годував мене казками про те, що не спить з дружиною, не любить її і живе з почуття обов’язку. У якийсь момент я вирішила зробити йому сюрприз і заїхати на «посиденьки з мужиками» в його день народження. У ресторані побачила його в обнімку з дружиною. Пішла прямо до неї і змусила його в усьому зізнатися. Ми з нею грунтовно напилися і в кінці вечора сиділи, обнявшись, і обговорювали його недоліки. У підсумку вона з ним розлучилася, а ми з нею тепер кращі подруги».

7. «Поки що жили разом, він не пропускав нагоди принизити або вколоти мене. Потім ми розлучилися, але образа мене душила. Загалом, не придумала нічого іншого, як з подругою-дизайнером сфотошопіть фотку, де він обіймається з мужиком, і відправити його начальнику».

8. «Колишній діставав мене ревнощами і стеженням, коли ми жили разом, а коли розлучилися, я попросила адмінів на роботі перевірити мій ноут. Виявилося, що він поставив шпигунську програму і знав все про мої листуванні – по роботі та особистому.

Найголовніше, я йому не зраджувала і нікого не завела. Але вирішила помститися і почала писати нібито своєму новому чоловікові про те, який паршивий коханець був мій колишній. У подробицях про розмір і таке інше».

9. «Ми зустрічалися кілька років, і я натякнула, чи не час одружитися. Він сказав, що не вірить в шлюб – так що ми просто почали жити разом. Прожили рік, він постійно їздив у відрядження. Одного разу я відпросилася з роботи раніше, тому що захворіла, і несподівано прийшла додому днем ​​- а там він, хоча передбачалося, що у нього відрядження. Сказав, що хотів зробити мені сюрприз. Але у нього був занадто переляканий вигляд.

Загалом, я за ним простежила і дізналася, що у нього є дружина і шестирічна дочка. Я зібрала наші з ним фотки за три роки, роздрукувала гарний альбом і відправила його дружині. Вона його вигнала. А оскільки він працював на фірму тестя, то і роботи він теж позбувся».

10. «Випадково побачила його листування і зрозуміла, що він мені зраджує. Вибесив, зібрала його шмотки і виставила за двері. Побачила, що на кухні залишилася його колекція пивних кухлів – років 10 збирав, привозив якісь там особливі з усіх поїздок.

Щовечора розбивала по гуртку, знімала на камеру і відправляла йому. Коли розбила останню, зрозуміла, все, відпустило мене».