Моя сестра не читає своєму сину книжки, але мені вдалося це змінити

Моєму племіннику Антону вже п’ять років, але скільки я не купувала йому книг, найрізноманітніших, із барвистими малюнками, він ними зовсім не цікавиться. Мене це завжди дивувало, я не могла зрозуміти чому так відбувається. Якось вирішила поговорити з сестрою, сказала, що дитині скоро до школи, а він, знаючи літери, зовсім не хоче навіть брати книгу до рук. Чому йому це не цікаво?

Сестра сказала, що сама не любить читати та, мабуть, це передалося синові. Вихідними і вечорами вони просто включають мультики і вважають, що там він отримує всю інформацію. Натомість він їм не заважає дивитися фільми. Я незаміжня, своїх дітей немає, і вирішила зайнятися вихованням племінника, його батьки були тільки раді цьому.

На вихідні я його забирала до себе, включала ті ж мультики, і якщо ми бачили, наприклад панду, то я його питала: «А ти знаєш, де живе це гарне ведмежа і що воно їсть»? Він відповідав, що не знає, бо у мультику про це не йдеться.

Я йому швидоко пропоную подивитися в книжці, і в ній знаходимо інформацію не тільки про ведмежа, а й інших звірів. Я починаю йому читати, іноді навіть вигадую, щоб йому було цікавіше слухати.

На ніч почала читати йому казки, і одного разу Антон спитав, звідки я все це знаю. Я показала всі свої книги і сказала, що якщо він читатиме, то теж дізнається багато цікавого, а я даруватиму йому книги. Він погодився, а я наступного дня купила йому казки.

Увечері почала читати йому і, дочитавши до найцікавішого моменту, сказала, що мені потрібно приготувати вечерю, а потім дочитаємо.

Не минуло й десяти хвилин, як він узяв книгу, намагаючись зрозуміти, що було далі, прийшов до мене на кухню і питає, чи скоро я закінчу роботу. Я запитала: “А що, ти їсти хочеш?” “Ні, мені цікаво, що було далі” – взяв мене за руку і повів у кімнату, дочитувати казку.

Після цього я пояснила сестрі, що то ніяка не спадковість, а елементарна лінь з її боку. Адже простіше включити дитині мультфільми.

Related Post

Я забезпечую свого хлопця, а він нічого не хоче робити натомість. Як мені його провчити?Я забезпечую свого хлопця, а він нічого не хоче робити натомість. Як мені його провчити?

Мені 34 роки, йому 24. Але, попри свій вік, він досить серйозний, і не скажеш, що йому стільки років. Як мінімум, мій ровесник. Зійшлися банально: мені погано, а він –

Доньки стали просити, щоб ми віддали свій будинок, але ми їм відмовилиДоньки стали просити, щоб ми віддали свій будинок, але ми їм відмовили

Було непросто ростити трьох дітей та будувати будинок. Але ми з чоловіком втішали себе, що на пенсії зможемо відпочити по-справжньому. Заради цієї мрії ми постійно заощаджували на собі, багато працювали.

Донька майже перестала зі мною розмовляти, хоча я нічого не зробила.Донька майже перестала зі мною розмовляти, хоча я нічого не зробила.

Підкажіть, будь ласка, що робити. З чоловіком не живемо два роки. За цей час зійшлася з іншим чоловіком, і живемо з ним у нещодавно купленій ним квартирі. Робили все для