Перейти до вмісту

Моя свекруха все життя була проти мене, а тепер хоче жити разом

Свекруха дуже хоче щоб ми переїхали до неї. Ще з самого початку я була не проти, тимпаче, що ми планували збирати гроші на свою квартиру.

Але Алевтина Степанівна відразу сказала, що вона в своєму домі чужих людей не потерпить. Як же мені було прикро і образливо, коли мене назвали чужою.

Тим не менш, пройшло багато років, всі образи я вже забула навіть, тепер у нас своя квартира, і ми збираємо донці на житло. В Алевтини трикімнатний будинок, великий, досить просторий і світлий, але для мене він якийсь чужий.

Незважаючи на те, що відносини в нас з нею склалися так собі, я хочу сказати, що вона жінка досить розумна, і хто зна, як би склалася наше життя, якби ми тоді не пішли жити окремо.

Бідність, відсутність нормальних умов, зробили свою справу, і ми максимально швидко зібоали на своє, якби жили в неї розслабилися б, і невідомо де б були до цих пір.

Але, тепер, на старості років, вона каже, що ділити вже нам нічого, пропонує з’їхалися, адже почала ремонт 2 поверху в будинку.

Тобто по факту у нас буде великий дім на всіх, місця нас вистачить, донька тільки закінчила школу і окремо точно не житиме, квартиру можна здавати. Економія?

Але я не знаю, чому вона так раптово подобрішала до нас, може відчуває що має потребу в догляді, чи просто щось задумала? Як викрити її план?