Моє злиденне дитинство зробило мені щеплення від материнського інстинкту

Я з багатодітної сім’ї і саме тому не маю дітей. Заміж я вийшла пізно, все шукала людину, якій теж не потрібні діти. Моє злиденне дитинство зробило щеплення від материнського інстинкту.

Мої батьки — віряни та вважали, що дітей має бути стільки, скільки Бог дає. Ну і він дав сімох, я була четвертою. Ми жили в селі, тож не скажу, що голодували, але для цього працювали без вихідних. І город великий, і кури, дві корови, щоб усім вистачило їжі. Але у що ми були одягнені, навіть згадувати не хочеться. Досі не можу забути, як на випускний вечір мені не чого вдягнути.

Подругам батьки купили або пошили нові гарні сукні, а в мене навіть нормального старого не знайшлося. Сусідка дала своє, яке було трохи завелике, тому що вона була старша за мене, але я була рада і цьому.

Після цього я дала собі слово вивчитися, щоб добре заробляти і ніколи не мати дітей, а жити для себе. Коли навчалася у технікумі, то половину стипендії віддавала батькам. Відмовляла собі у всьому.

Але я досягла свого. Сьогодні у мене дві вищі освіти, робота в дуже престижній компанії, я багато подорожую. Веду здоровий спосіб життя, регулярно відвідую косметолога та тренажерний зал. Живу так, як мріяла у дитинстві.

Відсутність своїх дітей мені компенсують небоги, яких у мене вже шестеро. Коли мені хочеться з ними поспілкуватися, я їду на тиждень до них у гості, і мені цього цілком вистачає. Допомагаю своїм братам та сестрам матеріально, купую багато якісних речей для їхніх дітей.

Родичі «мою поведінку» не схвалюють, кажуть, що хоч одна дитина має бути. А я не можу зрозуміти, хто кому винен. Наша сім’я і так перевиконала план у цьому, а я хочу жити так, і про старість не думаю. Не всім батькам на старості діти стали опорою, швидше навпаки. То чи варто присвятити своє життя дітям, чи жити тільки для них?

Related Post

Працював асенізатором, коли був весь у какашках вирішив запросити клієнтку на побачення, ну дуже вона меня сподобалася…Працював асенізатором, коли був весь у какашках вирішив запросити клієнтку на побачення, ну дуже вона меня сподобалася…

Я вже писав історію про те, як почав працювати асенізатором. Шлях до какашок йшов через економічну спеціальність, криза 2008-го і випадковий збіг обставин. У 2015 році взяв у кредит вакуумну