fbpx

Моїй дитині 1,8 місяців, але директор з роботи тисне на мене, каже, щоб я скоріше виходила на роботу. Звісно я маю право «сидіти» в декреті, але вона дзвонить кожного дня

Сиджу в декреті з донькою вже рік і 8 міс. Працювала в туристичному агентстві. Директор-дівчина трохи старша за мене. У неї колом бізнес і інші справи, подорожі.

Йдучи в декрет, ми домовилися, що я прийду працювати знову. Під час подорожей я підміняла її вже два рази, з дитиною в офіс виходила, хоч і це вкрай незручно для нас, по-перше-далеко, по-друге, у нас збивався весь режим.

Тепер вони з чоловіком хочуть на невизначений час переїхати в інше місто і там займатися іншим бізнесом. Тому, просить мене, щоб я влаштувала дитину в садок (а садок у нас з 2-х років, як це всім відомо, і то потрапити туди складно, в порядку черги) все це для того, щоб я вийшла на роботу завчасно.

Тисне на мене, дзвонить щодня і каже: «настроюйся на роботу, адже зараз саме сезон» і т.д. Я кажу, що куди я дитини подіну, в платний сад немає можливості, в безкоштовний ближче до трьох років.

Вся справа в тому, що я «безвідмовний чоловік» в житті, для мене це є справжньою проблемою. Директору кажу, що я постараюся зробити все можливе, щоб підмінити її, але сама-то знаю, що у мене не вийде, хоч як крути.

Дайте пораду, як делікатно відмовити, щоб людина зрозуміла, що я дійсно не можу постійно вийти на роботу з дитиною на руках. Каже, що я не можу нікого найняти на роботу, так як ти потім прийдеш. І я навіть відчуваю себе винуватою, що не можу допомогти їй.

Якось не зручно, чи що. І вона на мене сподівається, раз я теж не відмовляю. Замкнуте коло, коротше кажучи. Зараз розумію, що відразу треба було говорити ні, не підміняти її, адже я маю повне право не виходити на роботу, перебуваючи в декреті. Але тут мова не про права, а про людське ставлення більше.

Related Post

Історія про одруженого Кирюшу бабія та його дружинуІсторія про одруженого Кирюшу бабія та його дружину

У мене є друг. Не сказати, що ми близькі друзі, але спілкуємося час від часу і знаємо одне одного ось уже більше двадцяти років. Людина він глибоко одружений, має двох

Історія кохання Ельвіри та Сашка, їх долі були дуже тяжкими…Історія кохання Ельвіри та Сашка, їх долі були дуже тяжкими…

Жила була одна дівчина в Харкові. Її звали Ельвіра вона народилася 15. 06. 1999 але її батьківщина була у Баку. Вона була не як всі вона вірила в чудо в