Перейти до вмісту

Мою дівчину засмоктало в інстаграм. Про кожну нашу сварку або прогулянку вона пише пост. На кожному побаченні постійно сидить в телефоні. Кожну страву та квіти фотографує. Це якась болячка мабуть?

  • від

Мою колишню засмоктало в інстаграм…

Познайомився з Марією на дні народження. Відразу звернув на неї увагу, тому що вона дуже красива дівчина. Хоча не так … Вона дуже-дуже красива.

При першому спілкуванні показала себе досить добре: не говорила дурниць, була надто скромною.

Весь вечір провів з дівчиною. Обмінялися номерами телефонів. Все було круто.

Приколи почалися через день, коли ми разом зустрілися в кафе. Я трохи здивувався, що кожне блюдо дівчина перед поїданням фотографувала. Трохи пізніше я зрозумів, що вона все це постила в інстаграм.

Сфотографувала і букет троянд. Ймовірно, живе за принципом: «не запостив – значить не було”.

Мене спочатку сфотографувала один раз. Мабуть, чекала реакції підписників. Потім стала робити загальні фотки. Мені це лестило. Але потім хоч куди підемо – всюди загальне Селфі. І постійно щось строчить в своєму смартфоні. Я їй щось розповідаю або відповідаю, а вона строчить. Аж дратувати стало.

На другому побаченні взагалі майже весь час пропадала в смартфоні. Скажу чесно, що це стало дратувати. Просив її на час прибрати девайс, щоб поспілкуватися як звичайні люди. Вона на якийсь час відкладала смартфон, а потім все заново …

Така ж тяганина почалася і на третьому побаченні. Я навіть підписався на неї в інст. І знаєте … до початку стрічки я так і не зміг докрутити: то туалетні Селфі, то в офісі, то під час обіду, то перед сном, то біля клумби, то за ялинкою …

Попросив її на наступній зустрічі не діставати телефон, щоб приділити час одне одному, а не підписникам.

Дивлюся, а її аж трусить. Психована вся стала. Того вечора все їй було не так: ті дратують, це не те, то не це …

Це була наша остання зустріч. А все, що вона про мене думає я ввечері прочитав у неї в профілі, та й всі 2400 підписників теж. Ідіотизм якийсь.