Ми переспали буквально в перший день знайомства, через місяць я дізналася що матиму дитину

Я досягла всіх цілей, які я ставила перед собою із самого свого народження. Я не загадувала собі бути багатою, мати три вищі освіти або їздити раз на пів року за кордон. Але мої мрії були важливими і потрібними для мене.

По-перше, поруч зі мною коханий чоловік, моя кохана людина, моя половина. Він зважає на мою думку, поважає мене, він військовий. Так, він норовливий, з ним нелегко вжитися, він нервовий, але мій.

По-друге, моя мрія збулася, я живу зі свекрухою і так, я про це мріяла. Наша мама навчила мене всьому в житті за ці кілька років, вона мені у всьому допомагає і підтримує мене та ми у добрих стосунках.

По-третє, у нас два сини погодки. Я їх народила одразу за ці два роки наших стосунків, ніби ми кудись поспішали. Може, тому, що ні в мене, ні в мого чоловіка не було братів та сестер. По-четверте, моя мрія жити в селі, водити її в сільську школу збулася.

Також у нас великий, величезний будинок. Так, я загадувала саме такий. У ньому поки що немає ремонту, але ми намагаємося, робимо його. Про роботу я поки що не думаю, адже мій чоловік обіцяв знайти мені її. Я отримую хорошу допомогу від держави, як допомогу на дітей.

Ні секунди не сиджу без діла, я кручусь як муха в окропі, постійно щось роблю, працюю, як бджілка. У мене ввечері болять ноги від постійної ходьби, я ніколи не відпочиваю і ще я постійно молюся.

Ми не маємо поганих звичок, працюємо з ранку до ночі, не гуляємо та не відпочиваємо. Мій чоловік не дивиться телевізор і не відпочиває, він працює без вихідних з ранку до ночі, бере всі підробітки лише для того, щоб у нас було все добре.

Ми з чоловіком за два роки нашого спільного життя досягли багато: виплатили всі кредити за будинок, купили машину, купили в будинок меблі. Чоловік вступив на друге вище і ще багато чого. У нас немає друзів, ми працюємо і працюємо, навіть фільми не дивимося.

Все почалося в одну мить. Ми переспали буквально в перший день знайомства, через місяць я дізналася що матиму дитину (не тому, що так сталося, а тому що ми так запланували). Через два місяці ми почали жити разом. Отакі ось справи, хіба таке буває? Як так вийшло, що ми познайомилися, переспали, а тепер у нас сім’я, діти і ми схожі з чоловіком?

У нас були і бувають труднощі та проблеми, як у всіх. Ми сваримося, хоча я прагну, щоб взагалі не сваритися і роблю для цього все. Ще хочу відзначити, все моє дитинство пройшло так, що я весь час жила думкою про те, що чекаю на батьків. Я жила у дідуся з бабусею, мені невідомі спільні прогулянки, взявшись за руки, і все, що пов’язано з сім’єю.

Зараз все, що я зараз роблю заради нашої сім’ї, тільки для того, щоб мої діти знали, що таке сім’я і батьки. Тепер ставлю мету, щоб прожити з чоловіком понад 60 років разом, щоб наші діти пережили нас і були все життя щасливі, дружні і поважали нас, жили в добрі та розумінні.

Мрію багато і часто подорожувати всією сім’єю, а також жити у доброму здоров’ї, у добробуті, у щастя та любові. Так захотілося поділитися своєю життєвою історією. Я хочу почути вашу думку, мені цікаві ваші коментарі

Related Post

Брат хоче мене виписати з квартири, а в мене дружина і дві дочкиБрат хоче мене виписати з квартири, а в мене дружина і дві дочки

Всім привіт. Пишу сюди, сподіваючись, що хтось зможе допомогти мені з моєю проблемою. Мене звуть Єгор, 43 роки. Все життя пропрацював на заводі, одружений. Виховую двох дочок. Про себе нічого

Мені не дано було подарувати тобі щастяМені не дано було подарувати тобі щастя

У двадцять шість років я покинула чоловіка, дізнавшись про його зради. Пішла з маленьким сином, вагітна другою, від аліментів відмовилася. Потім довгий час було не до чоловіків і не до