fbpx

Ми з хлопцем були голодранцями, але знаходили розваги і приголомшливо проводили час.

Ще на початку двохтисячних я закінчувала училище. Зі мною познайомився хлопець. Така ж голодрань, як і я. Теж жив в гуртожитку. Вчилися в одному і тому ж навчальному закладі. І у нього, і у мене залишався рік до закінчення навчання.

Тільки-тільки почали зустрічатися. Гуляли в парку, біля стадіону. У кіно не ходили – грошей не було. І якось хлопець сказав, що влаштувався працювати на півставки в якийсь магазин. Запросив. Тільки він не сказав, що це був магазин з продажу компакт дисків.

Розташовувався він в підвальному приміщенні, але був цілком собі великий. У магазині стояв величезний телевізор і по ньому постійно йшли новини.

Ми часто зависали в ньому. Після пів на сьому зазвичай і людей не було. Тоді ми використовували телевізор замість кінотеатру. Дивились піратські версії фільмів, які тільки-тільки виходили в прокат. Там ми разом подивилися “Ванільне небо”, “Ідентифікація Борна”, “Обитель зла” і перші два фільми про Гаррі Поттера. Було дуже класно.

Через кілька років ми вже могли ходити по кінотеатрам – були гроші, час. Але не було тієї романтичної обстановки і відчуття унікальності.

А в магазинчику їли всяку фігню: домашні сухарики з гострим перцем, майже горілі насіння, підсмажені ядра волоських горіхів. Це було незвично. Це було здорово.

Вже стільки років пройшло з того періоду, але нічого романтичніше в житті не було. Начебто і були голодранцями, а знаходили розваги і приголомшливо проводили час.

Related Post

“Швидко одягайся і ховайся в шафу”, – сказав Олег коли у квартиру зайшла його дівчина з їх шестимісячним немовлям“Швидко одягайся і ховайся в шафу”, – сказав Олег коли у квартиру зайшла його дівчина з їх шестимісячним немовлям

Мені дуже потрібні ваші поради. Ситуація наступна. Все досить складно, і я сильно заплуталася, тому що в цій історії бере участь шестимісячний малюк. Я перший раз опиняюся в такому хиткому

Зустрічаємося 8 місяців, але жодного разу не цілувалисяЗустрічаємося 8 місяців, але жодного разу не цілувалися

Познайомилася з чоловіком. Йому 43 роки. Я працюю лікарем, він був моїм пацієнтом. Почали спілкуватися, гуляти. І начебто все добре, але він веде себе вкрай стримано, не обіймає, не цілує

facebook