На адвоката. І жінка показала погони з-під пальто

Їхали в метро, останній рейс, людей не багато, та й на нашій зупинці зазвичай людей не багато, кінцева, зате всі знають один одного.

Їду я втомлена, очі вже майже закриваються, після роботи. Біля мене сидить жінка, я знаю її, вона працює в поліції.

На наступній зупинці заходить жінка з сином. Синочку, щоб ви розуміли рочків так 10, не менше. А може навіть більше. Син казиться, ледь не по головам бігає. Ми всі сидимо. Звісно злісне причмокування і закочування очей чути і видно на весь вагон.

Та мамця наче уваги не звертає, як ото не замічає, що виявляє її чадо. Так ось, у цієї жінки вже терпіння звісно ж тріснуло, ну і вона попросила культурно хлопчика сісти. Як ви думаєте, він хоча б подивився в її бік?

І оком не кліпнув. Звісно вона звернулася до матері дитини. Під пальто форми не видно, матір прийняла її за звичайну сварливу жінку.

-Яка вам діло до мого сина і до мене? – Дорога моя, я вам не заздрю, хочете безкоштовну пораду? Збирайте гроші. -Що ви мелете, які гроші? – На адвоката. І жінка показала погони з-під пальто.

-Мене не треба боятися, я то нічого вам не зроблю, я вийду і забуду, у мене таких знаєте скільки. А з цього все починається. – Не зрозуміла? – А що незрозумілого, ще трішки і вам знадобиться хороший адвокат, я ж бачу людей наскрізь. Тому до зустрічі, я думаю до швидкої.

Жінка як і обіцяла вийшла на наступній зупинці. Матір рявкнула до малого: – Ну що, задоволений? Малий і сам нічого не зрозумів, але злякався, сів і замовк.

В мене таке враження склалося, наче він тільки і чекав щоб мама щось сказала, начеб то цього і добивався.

Related Post

До мами не можна, ти як поїсиш, то лягайДо мами не можна, ти як поїсиш, то лягай

За вікном розгулялася хуртовина. Вона то гуділа, то співала, то завивала різними голосами, кидаючи в маленьке віконце глиняної хатини білі вогкі сніжки. Вікно уже все було засипане снігом, а хурделиця

У мене відносини з дівчиною, яка є справжнім брехломУ мене відносини з дівчиною, яка є справжнім брехлом

Я майже рік живу в незареєстрованому шлюбі з дівчиною, яка є патологічною брехункою. Вона думає, що її брехня ідеальна і розкрити її практично неможливо, але насправді вона погано бреше. Я

Я проти щоб свекруха приходила до нас у гості, після того як її чоловік поїхав у невідомому напрямкуЯ проти щоб свекруха приходила до нас у гості, після того як її чоловік поїхав у невідомому напрямку

Для нас з чоловіком ніколи не стояло квартирне питання. У нього була своя квартира, мені ж залишилася двійка від бабусі та дідуся. Він жив окремо від батьків, і після весілля