На роботу ходжу, і мені здається, що на мене мало не тицяють пальцем і засуджують мої вчинки

Мені 21, я вийшла заміж рано, у 19 років, у шлюбі були одні скандали, з чоловіком поводилися, як маленькі діти. Влітку він почав зраджувати, а в жовтні застала його вдома у нас у ліжку з іншою жінкою.

Звісно вигнала їх, дуже тяжко переживала, але через місяць помирилися, і я начебто пробачила, але залишилося почуття недовіри, будь-яка затримка на роботі викликала думки про зраду.

Я сама з іншого міста і тут практично нікого немає, зазвичай ходила на роботу і додому, і все, подруг теж немає. На тлі домашніх переживань почалися проблеми з роботою.

Спочатку вирішила звільнитися та поїхати до батьків, потім попросила залишитися та перейшла з одного відділу до іншого, де робота не дуже йшла.

Почала говорити своєму начальнику, що в мене нічого не виходить, і тепер виглядаю не дуже добре. У цій компанії всі знають, що я заміжня, але після зради чоловіка, я ніби втратила голову.

Почала спілкуватися з чоловіками, кілька разів з роботи виїжджала з кількома чоловіками додому на таксі (не було корпоративного розвезення, а нам просто в один бік).

У грудні ще сходила до кафе з колективом, теж без чоловіка була. На Новий Рік випила зайвого, розплакалася через цю ситуацію, і новина обійшла всю немаленьку компанію. Під кінець вечора, я поїхала з одним зі співробітників на таксі.

Він просто провів мене додому і все, але не всі про це знають. З чоловіком кілька днів тому подали на розлучення, жити разом більше не можемо. Він теж особливо не чинив опір.

На роботу ходжу, і мені здається, що на мене мало не тицяють пальцем і засуджують мої вчинки, адже про розлучення ніхто нічого не знає. Розумію зараз, що бувши заміжньою не можна було так поводитися.

Я заплуталася і вже здається, що до мене, як до несерйозної ставляться, ці думки мене не залишають. Як бути далі із роботою, просто не знаю. Звільнитися теж боюся, бо треба на щось жити.

Related Post

Думав, що прийняв жінку з дитям, а виявляється весь цей час свого сина виховувавДумав, що прийняв жінку з дитям, а виявляється весь цей час свого сина виховував

Іра і Артем черговий раз сварилися. Безгрошів’я так набридло дівчині, що та ладна була дияволу душу віддати, аби тільки вилізти з цієї ями. Артем не розумів, чого їй бракує є

Невдалі шлюби і друг, який умів чекати роками. Влад дочекався менеНевдалі шлюби і друг, який умів чекати роками. Влад дочекався мене

Закінчилися важкі, хворі відносини. Було лише одне бажання, лягти і не ворушитися, але я не могла собі цього дозволити. Два моїх сина від першого шлюбу не давали ні хвилини спокою.

Переконалася, що дружби між жінками та чоловіками не існує, обидва чоловіка проявляли знаки уваги заради одного…Переконалася, що дружби між жінками та чоловіками не існує, обидва чоловіка проявляли знаки уваги заради одного…

Дружба між чоловіком і жінкою: 2 спроби і обидві невдалі… Зараз мені майже 30 років. І за цей час я на своєму досвіді переконувалася, що справжньої дружби між чоловіком і