Набридло вмовляти жінок на взаємність, хочу сім’ю і теплих відносин

Мені 35, в розлученні два роки, по колишній дружині не страждаю. Хочу нових відносин і сім’ю, своїх дітей. Але є проблема – не хочу знайомитися і вмовляти жінок на взаємність. Набридло. Рік знайомств не дав результатів. Жінки якісь дефектні стали. Коли молодим був, дівчата були простіше.
Зараз що ні жінка, то з понтами або не хоче сім’ю. Молодим я не цікавий, навіщо здоровий дядько студентці? Грошей особливо немає, спонсорувати не можу. І не хочу. А хочу, щоб любила не за гроші. Не те, щоб жодній, – для своєї нічого не шкода. Але не ж коханок. Дружина повинна бути законна – в радості і в горі. Коротше, погляди патріархальні, а жінки лякаються і серйозного не хочуть. Тільки подарунки їм даруй і по ресторанам вигулювати. Кожна друга каже: «Треба рік, щоб придивитися». Заплутався.

Віталій, 35 років. Порада від психолога.
Віталій, спасибі за це питання! Жінки, які його прочитають, я сподіваюся, багато нового для себе відкриють. Ви і самі розумієте, що патріархальні підвалини нині не в честі. Але це не привід опускати руки. Давайте подивимося на ситуацію з вашого боку, сторонніх жінок ми все одно зрозуміти не зможемо: я їх не бачила, а вам вони намагалися представитися не тими, ким є насправді.

Просто жінки зараз не дуже довіряють чоловікам, тому і ховаються за «понтами», як ви це називаєте, а ще часто-густо не знають, чого хочуть, – це знову ж таки через невпевненість.

Ви говорите про патріархальні цінності … Але в них чоловік – це в першу чергу захисник, а зараз з цим складно, від цього і з’являються такі гіпертрофовані гри жінок.

Так, сподіваюся, з’ясували в загальних рисах про жінок, тепер повернемося до вас.

А вам не треба придивлятися? Ви як хочете собі вибрати супутницю? Невже взагалі немає очікувань від жінки, невже будь-яка підійде на роль дружини?

Не кажіть, що вам потрібна дружина, – це розмите поняття. Шукайте в жінці конкретні риси характеру

Я про те, що можна б і витратити якийсь час на те, щоб придивитися один до одного. А подарунки і ресторани – це спосіб зрозуміти, чи цінна людина в цілому. Звичайно, це можна показувати і іншими способами. Головне – демонструвати, що ви здатні на турботу. Якщо від вас потрібні саме гроші, ви це відразу ж зрозумієте, і витрачати на таких жінок сили і час, звичайно, немає сенсу.

Просто ви шукаєте жінку для сім’ї, а не для себе. Розумієте, в чому відмінність? Я можу посперечатися: якщо ви зустрінете смиренну домогосподарку, нічого не вимагаючу і готову на все заради чоловіка, то покажете спринтерську швидкість у напрямок від неї. Чому? Тому що цей ідеал патріархату створений не для вас.

А хто створений для вас? Це знаєте тільки ви. Ось і опишіть цю жінку для себе, щоб знати, хто потрібен саме вам. Тільки будьте чесні з собою. Але не кажіть, що вам потрібна дружина, – це розмите поняття. Шукайте в жінці конкретні риси характеру. Тоді зможете визначати по погляду, чи варто знайомитися, або краще проходити відразу повз.

І ще одне: що значить «вмовляти на взаємність»? Це ж прямо зовсім протилежні поняття. Ви все ж чого хочете: вмовляти або взаємності? Може, тому поки нічого і не виходить? Може, ви шукаєте один жіночий типаж, а хочете інший? Цей дисонанс і призводе до розчарування.

Подумайте про те, чому хочете сім’ю. Це дуже важливо – як тільки знайдете відповідь, зрозумієте, як вирішити своє завдання.

You cannot copy content of this page