Накоїла трешняку

Постійно якась фігня через чиїхось мужиків у мене.

Починаючи зі школи, дівчата то додому приходили з розбірками, то в школу, билися навіть якось. Претензії у них були з-за хлопців, до цього не підходь, з тим не розмовляй. Батьки часто переїжджали, вчилася в 5 різних школах, різні компанії, де я новенька.

Коли з чоловіком почали зустрічатися мені (15 було) він до цього з дівчинкою спілкувався. Зустрічали мене біля під’їзду (вона і її подруги) погрожували дати по щам.

Прийшли в гості з компанією до сім’ї, перший раз їх бачила. І в якийсь момент бабища кг під 120 на мене з кулаками, що я її чоловіка чогось там.

Дружили з класною дівчиною, сиділи за столом поряд з її чоловіком, вона вийшла він мене взяв і цілуватися поліз, при друзях загальних. Випили звичайно багато тоді, але це зашквар.

Інша подруга вийшла заміж недавно. На їхньому весіллі якийсь хрін прилип як банний лист до мене, прийшов з дружиною та дитиною. Ми з подругою і хлопцями пішли кальян курити, там хлопець класний і якось відразу ми заобщались і тут цей товариш. Вже й не пам’ятаю деталі, його все додому відправляли, а він повертався і знову до мене. Зник коли його дружина на машині мало не в’їхала в ганок на якому ми курили.

До цього майже кожен раз щось не те з приводу чоловіка подруги. То ми довго куримо, то про що то говоримо. Апогеєм була історія на дачі. Поїхали всій тусовкою, там були нові люди і один запитав про тату, чоловік подруги стояв поруч і ткнув пальцем в тату на моїй руці, вона йому потім розбила лоба склянкою зі словами не чіпай її.

На наступний день з чоловіком моїм і іншою компанією поїхали відпочивати, там познайомилися з сусідами по дачі, вони до себе покликали, шашлики й по всьому. Господиня дачі пішла сидіти в машину, потім кола нарізала по ділянці, трохи в колодязь не в’їхала. Чоловік її ключі забрав. Залишилися чоловік 7, мій чоловік і її. Ми сміємося стоїмо, жартуємо. І тут вона з машини як танк на мене поперла з кулаками і матом, її змогли утримати, а то капець мені б був. В 2 рази потужніша за мене тітка. До цього чоловік її дав мені свою куртку. Але це все в рамках було. Там хлопці дуже класні, шкода що так закінчилося.

І нещодавно я накоїла трешняку. У подруги була, чоловік мій не поїхав, і дуже даремно. Був там хлопець з дружиною, помітила дивиться на мене. Після цього жодного разу за вечір на нього не глянула, від гріха подалі, навіть забула що він там є.

Пішли з подругою в інший зал на кальян. Він зайшов і сів до нас, коли ми вже пристойно випивши обговорювали політику і збиралися на найближчий мітинг. Сказав, що дружина образилася і пішла.

Питав про тату, щось в дусі навіщо вона мені і гладив мою руку в тому місці. Кажу для того щоб був привід погладити мене по руці. Говорили про все і ні про що. В якийсь момент він підійшов ззаду обійняв і поцілував в шию, мурашки по шкірі, було приємно і цікаво що буде далі.

І зовсім забула про друзів, які були поруч і добре спілкувалися з його дружиною. Ось фак. Подруга з якої приїхали, відводить мене і каже, що треш ситуація, кажу поїхали додому поки не пізно (відпочиваємо в основному в місті, де раніше жили, знімаємо квартиру на кілька днів).

Вийшли, курю біля машини, подруга не курить сигарети. Я теж Айкос тільки, але він розрядився. Підходить наш цей друг і подруга навіщо то пропонує йому підвезти його додому. Сідає позаду мене, обіймає руки цілує, потім губи. А мені кайфово і пофігу на все. За нього мені пред’являли вже років 7 тому, що довго говорили на веранді. Все б нічого, але я 13 років заміжня і 2 дітей. Мені 31.

Чоловік мій хороший мужик, без багів або я не бачу. У мене їх купа. До вірусу заробляла трохи більше за нього, але марнотрат. Працюю як самозайнята. Він в держ, я у творчій сфері. Відносини хвилями, коли стежу за решетом і багами, він теплішає. Загалом все добре. Намагаюся бути краще для нього. Багато чого було, розлучалися зустрічалися з іншими. Є ситуації з минулого за які соромно перед ним і подругами. Пару раз п’яний говорив що вб’є мене. Один раз запитала яким способом, не відповів. Не пам’ятаю про що говорили, здається було сказано на мою фразу тобі не пощастило зі мною.

Не часто ходжу на тусовки. Але кожен майже вихід подібним закінчується. За це літо вже 3 ситуації, коли до мене претензії через чиїсь то мужиків.

Остання спокою не дає, тривожно на душі. Через подруг і сім’ю. Раніше роботи багато було і часу думати про це не було. Схоже я веду себе якось не так. І не можна з чужими чоловіками довго палити або говорити, тим більше з чоловіками подруг. Розумію це, але мене як на хвилі несе в усі тяжкі.

You cannot copy content of this page