Не хочу знати про зради, навіть якщо чоловік ходить на ліво, мені це не цікаво, навіщо все псувати

У свекра був день народження. Зібралася вся сім’я, і ми з чоловіком прийшли, дітей на мою маму лишили, але і що там лишати по 13 років, це аби рахувалося, лишень будинок би без нас не перевернули з своїми друзями. Не про те.

Сіли за стіл, дзвонить у мого чоловіка телефон, а ми на вулиці сиділи, там така крита альтанка у них в дворі, свекор недавно зробив, дуже гарна, а по бокам полички різні.

Туди і телефон покласти можна і сумку і так щось, якщо треба. От мій Володя і залишив телефон на поличці.

Там поруч навістка моя сиділа. Задзвонив, а чоловік якраз до шашлику з хлопцями пішов, ми з дівчатами і свекруха сидим, про своє говоримо.

Невістка питає, там якийсь Петрович дзвонить, дати телефон. Кажу навіщо, не мені ж телефонують. Треба сказати той Петрович дзвонив кілка раз, настирливо, смс писав, щось типу передзвони як будеш сам.

І мене почали накручувати, в основному молоді жінки. Перше що їм прийшло в голову взяти телефон в перевірити чи то дійсно Петрович, чи може Петрівна.

Я в шлюбі з Вовою 10 років, я знаю як він себе веде коли є хтось на стороні, адже в сім’ї за такий час всяке буває.Так от, вони мене вмовляють, щоб я перевірила. Мені це все порядком набридло, і я відповіла ось що.

Це раніше, коли мені було 20, я переживала. Зараз у нас жменя дітей і спільний побут, я впевнена в своєму чоловікові.

А якщо і це дійсно якась Петрівна, то я не хочу навіть знатии про це, адже у нас все добре в сім’ї, нащо рушити ідилію. Свекруха мене підтримала, невістка дивилася як на навіжену.

Звісно доля сумніву присутня завжди, але по суті, якщо ти не здогадуєшся про зраду, і на душі легше. Бо вибачити важче, ніж просто не знати правди.

Related Post

Чоловік зробив мені “незабутній” подарунок через який ми посварилисяЧоловік зробив мені “незабутній” подарунок через який ми посварилися

Чоловік купив мені машину майже рік тому. Ну, як купив. Здали мою стару в трейд-ін, а на нову він додав пристойну суму. Решту я оформила на себе як автокредит, щоб

Знайшла любовне листування чоловікаЗнайшла любовне листування чоловіка

Живемо з чоловіком 13 років. Побачила у нього в телефоні переписку з іншою жінкою. Це було спілкування коханців, а не друзів. Влаштувала йому скандал. Сказав, що припинить. Через день знову

Чоловік купив потужний автомобіль і тепер ганаяє як шумахер, мені страшно, тому що він новачок, а ставиться до поїздок по місту, як до гонкиЧоловік купив потужний автомобіль і тепер ганаяє як шумахер, мені страшно, тому що він новачок, а ставиться до поїздок по місту, як до гонки

Ми хотіли купити машину відразу після весілля, але якось не виходило. Турботи, пов’язані з облаштуванням будинка, займали весь час і забирали все вільні кошти – багато молодят мене зрозуміють. Через