Не розумію чи кохає він мене, і хто та жінка, яка шле йому приватні відео

Про себе: 37 років, п’ять років розлучена, двоє синів 11 і 9 років. За п’ять років було кілька захоплень, але в основному с*кс-онлі. У більшості випадків я відлітала в мінус і не вміла вирулити.

Живу в будинку з мамою. Працюю, непогано заробляю, на сім’ю, домробітницю, підтримання будинку і подорожі вистачає. На окрему квартиру поки немає. Роботу свою загалом люблю, намагаюся розвиватися, але дуже часто мої спроби вчитися обриваються через здоров’я (головні болі) і розвиток буксує. По накатаній я можу і напівмертвою працювати, а щось нове освоювати важко. А оскільки в моїй сфері потрібно бігти, щоб залишатися на місці, це створює певні труднощі, але поки працюю.

Є невеликий бізнес, абсолютно не пов’язаний з основною роботою. Приносить трохи, тому переключитися тільки на нього поки не можу.

Питання здоров’я у мене стоїть досить гостро. Кілька років тому я перенесла серйозне захворювання, лікувалася три роки, після лікування організм був зовсім виснажений. Досить довго приводила себе в порядок, пішла в спортзал, якийсь час відчувала себе зовсім здоровою. Але рік тому знову почала боліти, через постійний головний біль і слабкість змушена була піти зі спортзалу. Довгий час лікарі не могли визначити, що зі мною, лікували все підряд і тільки цього літа поставили діагноз “тривожний розлад”, прописали антидепресанти.

Незадовго до постановки діагнозу, я відпочивала з подругою в Європі. Під час відпочинку мені стало краще, навіть з’явилося бажання пофліртувати з місцевими чоловіками. З одним з них познайомилася ближче, назвемо його Ніколас. Йому 32, він вісім років працював і вчився в Британії, кілька років тому повернувся в свою країну і вклався в невелику власну справу, розвивається. Розумний, з почуттям гумору, симпатичний.

Ми листувалися весь час, поки я була на відпочинку, зустрілися в останній вечір перед моїм від’їздом. Він мені сподобався ще по листуванню, він також виявляв інтерес. Незважаючи на культурні відмінності, у нас знайшлося багато спільного, в тому числі в професійній сфері – ми обидва технарі. Побачення було приємним: ми прогулялися по вечірньому місту, випили кави, пройшлися по набережній. Він весь час намагався доторкнутися, обійняти, поцілувати. Розмовляв в основному він, тому що у нього Англійська мова, а у мене з розмовною англійською проблеми, коли хвилююся. А хвилювалася я сильно, Ніколас мені подобався все більше.

Досить швидко ми опинилися у нього вдома в ліжку і до мого літака заснути не змогли. Вранці Ніколас відвіз мене в готель, ми забрали подругу і поїхали в аеропорт. Довго прощалися. По прильоту додому мене чекали повідомлення, що йому було дуже добре і може це занадто швидко, але якби я була поруч, він би запропонував мені стати його дівчиною.

Я відповіла, що мені теж було дуже добре і ми можемо спробувати перевірити, наскільки цей світ малий.

З тих пір ми листуємося майже постійно. Незабаром він зізнався в любові. Сказав, що у нього давно не було таких почуттів, а може взагалі ніколи. Я теж закохалася. Але незважаючи на сильну закоханість і позитивні емоції, я відчувала себе все гірше. Протягом тижня після відпустки я знову стала так само непрацездатна як була до нього. Взяла лікарняний, мені нарешті поставили діагноз, я почала приймати антидепресанти і потихеньку виходити. Ніколас весь час мене підтримував.

Але чим більше я його дізнавалася, тим більше мене хитало з боку в бік. То ейфорія і щастя і відмінне самопочуття, то сумніви, страхи і моментальне погіршення. Сумніви виникли через те, що я помітила, що він оновив профіль в тіндері. Потім, звичайно ж, я почала помічати жінок, які оточують його в соцмережах. Йому нічого не говорила. З величезною допомогою подруги намагалася себе заспокоїти нагадуючи, що я влізла туди, куди не повинна була.

Досить швидко я змогла купити квитки і взяти відпустку, щоб приїхати до нього на п’ять днів. Ці п’ять днів були як медовий місяць. Все було чудово, хоча більшість наших планів з подорожей провалилися, тому що ми не могли відірватися один від одного. Мої сумніви розвіялися, я бачила, що Ніколас мені дуже радий.

Він працює один, весь бізнес на ньому. До мого приїзду ми обговорювали, що він зможе взяти два дні вихідних, а в понеділок вийде на роботу (мій літак був в понеділок вночі). Але ніхто на роботу не пішов. В аеропорту обидва плакали.

Повернулася додому і буквально протягом кількох днів, обговоривши з Ніколасом дати, знову взяла квитки, через місяць на три дні. Ми обговорювали його приїзд до мене, він з одного боку говорив, що хоче приїхати, але ніякої конкретики не було. По всьому виходило, що мені прилітати набагато простіше. Він весь час до себе кликав. Часто говорив про шлюб і дітей, але це було явно несерйозно, щось на зразок способу фліртувати.

Перед третьою зустріччю почалися неприємності. У соцмережі активізувалася одна жінка, явно даючи мені зрозуміти, що вона з Ніколасом разом, а я – тимчасове явище. Ніколас говорив, що вони раніше зустрічалися і що вона до цих пір цього хоче, але він не зацікавлений.

Проте, його спілкування з нею в соцмережі було відвертим фліртом. Було видно, що він намагається приховати від неї наші відносини. Переживав, коли вона помічала його знаки уваги до мене. Все це було дуже неприємно, я якийсь час хвилювалася, але потім відсторонилася, намагалася менше звертати на неї увагу і заблокувала їй доступ до моєї сторінці. Сама заново встановила Тіндер і пішла на побачення. Приємне було побачення, але не Ніколкас, звичайно. с*ксу не було.

Ніколас миттєво відреагував, питав, що трапилося, чому я змінилася. Я виправдалася зайнятістю. Він активізувався в листуванні.

Незважаючи на емоційні коливання, за цей місяць я змогла зібратися з силами і піти в спортзал. Під знеболюючими, але лікар каже, що зал швидше виведе мене в норму, та я, втім, і сама це розумію. Через майже повну відсутність апетиту за два місяці схудла на 8 кг. Втім, це тільки полегшило повернення до тренувань.

На роботі відвідую курси англійської. І ще пішла навчатися водінню мотоцикла. Ніколас завзятий мотоцикліст, у нього 5 байків. Він пропонував поїхати разом в райд. А я давно думала навчитися і тут хороший привід додати категорію А в права.

На третє побачення прилетіла з наміром добре провести час і розлучитися. У мене склалося враження, що та жінка йому дуже важлива.

Згадала, що бачила кілька разів як він з нею листується, коли я була у нього в минулий раз. Тоді я не надала цьому особливого значення, але запам’ятала, тому що він явно зніяковів, коли зрозумів, що я поруч, а він захоплено щось строчить.

Але Ніколас знову оточив мене увагою. Постійно зізнавався в любові. Ми спали в обнімку (зазвичай я так спати не можу зовсім і він говорить про себе те ж саме), знову майже не виходили з дому, тільки один раз виїхали на зустріч з його приятелями. Обговорювали мої можливості з пошуку роботи в його місті. Розмову ініціювала я, але він підтримав і розповів мені про варіанти. Ніколас багато говорив про те, що хоче, щоб я з ним жила. Говорили, що все будемо робити поступово, щоб не було стресу для моєї сім’ї. Також поговорили про ту жінку, він сказав, що він не має наміру більше мене ховати, вона про мене знає, відносин з нею у нього немає.

Я зрозуміла, що розлучитися не зможу.

В останній день на мій маленький бізнес прийшло замовлення і я попросила у Ніка дозволу скористатися його комп’ютером. Під час роботи мені знадобилося скачати файл і в папці Downloads крім мого файлу виявилися еротичні відео тієї жінки і мої фото. Система налаштована так, що зміст файлу видно в невеликому превью над назвою і файли відсортовані за датою скачування. Її відео були завантажені пізніше моїх фото, тобто приблизно за пару днів до мого приїзду.

Поки я працювала за компом, Нік був у ванній. Я хотіла приховати, що бачила це все, але не встигла заспокоїтися до його виходу. Він зрозумів, що щось не так, мені довелося пояснити. Звичайно, мені було боляче і соромно, я про це сказала. Також сказала, що зрозуміла, що ці відео свіжі.

“Мені шкода, що ти це бачила”, “я чоловік, у мене є потреби”, “я можу розділяти почуття і ось це все”, “я просив її не слати мені це більше, але вона все одно шле”, “я тебе люблю “,” може мені треба стати чистішим “,” я не хочу, щоб тобі було боляче “,” якби ти була поруч, нічого такого б не було “,” пробач “.

“Що я можу зробити, щоб ти могла мені довіряти?” – “Вирішуй сам, я не можу тобі нічого диктувати” “Хочеш, я буду слати тобі скріншоти папки Downloads?” – “Ні, я не збираюся тебе контролювати”

І ось він був хороший привід попрощатися, але ні, ми помирилися. Так ми і не сварилися, я довго була в ступорі, він вибачався і плакав і я теж заплакала. Якийсь час ще поговорила, що мені це незрозуміло, пару раз його підколов, потім закрила тему.

Повернулася додому, знову інтенсивне листування, знову він каже, що хоче зі мною жити. Обіцяє приїхати, хоча все ще незрозуміло, коли. “Коли прийде час” – вельми туманне формулювання. Я виклала наше фото в соцмережі, запитала чи можна його тегнуть, він поміняв у себе настройки конфіденційності, щоб фото бачили його друзі – такий собі “камінг-аут”. Відстежував коментарі, радів. Але я не змогла втриматися і дорікнула, що було б краще, якби він сам виклав фото. Нік відповів, що мені не варто бути жадібною і це гарний початок.

Шукаю варіанти по віддаленій роботі. Нещодавно отримала пропозицію по роботі в його країні, але занадто далеко від його міста. Також шукаю варіанти щодо розвитку свого бізнесу, щоб спробувати відірватися від офісної роботи зовсім.

Знову взяла квитки на кінець місяця.

Але бачу, що його інтерес гасне. Це малопомітно: десь незвично довго не відповідає, десь не реагує на те, що раніше цікавило, десь менше уваги, слабо реагує на новини про мої пошуки, все “хочу з тобою жити” більше схожі на “хочу мати мільйон “, а не бажання, які людина збирається реально втілювати. Такі речі, яким можна знайти масу виправдань: робота, втома, мої неадекватні бажання на рахунок його реакцій. Крім того, мене продовжує емоційно хитати з боку в бік і я не впевнена, що можу правильно оцінювати ситуацію. Але все ж мені здається, він віддаляється. Хоча на затишшя з мого боку реагує моментально.

Я дуже полюбила Ніка. І я вірю, що він дійсно відчуває те, що говорить. Нам добре разом і, сподіваюся, що не проектую свої відчуття на нього. Але і не бачу, як вирулити з цього.

You cannot copy content of this page