Не скористалася закоханістю

Історія у мене така.

Я два з половиною роки зустрічаюся з одруженим Андрієм. Люблю його, але розумію, що це неправильно.

Хоч в наших з ним стосунках хорошого дуже багато, я ними не задоволена. Переживаю, що він одружений, і не маю надії на те, що він розлучиться. Я була страшенно в нього закохана спочатку, але зараз мої почуття спокійніші.

В цьому році я стала іноді ходити на побачення. Але спеціально не шукаю їх, тільки якщо раптом випадково хтось нормальний покличе. За цей рік таке траплялося 4 рази. Але ніхто мені не сподобався с*ксуально, хоч спілкуватися з ними було цікаво. Крім останнього четвертого, Богдана. Він якраз дуже сподобався у всіх сенсах.

Познайомилися ми з Богданом на груповому занятті на скеледромі. Заговорила з ним сама, але просто тому що я там багато з ким говорила, не залежно від їх статі. Це нормально в контексті ситуації.

Увечері він знайшов мене в соцмережі, поспілкувалися там. Він покликав мене зустрітися. Під час зустрічі довго гуляли, сиділи в кафе. Платив кожен сам за себе. Я в той день не особливо розуміла, з якого приводу у нас зустріч, може просто по-дружньому). Але він мені сподобався.

На другу зустріч ми вже гуляли і цілувалися, за їжу платив він. Я в той день вже дуже його захотіла, і він мені сподобався ще сильніше.

І розумію, що після другої зустрічі я вже почала відчувати симптоми закоханості в Богдана, але я думала, що це я нервую просто, адже мені треба вирішувати, що робити з Андрієм, тому що я не хочу паралельно спати з двома. У мене вже бував такий досвід, і я більше не хочу так.

На останній зустрічі я опинилася у Богдана вдома, і трапився с*кс. Хоча я планувала все з ним закінчити ще до с*ксу, бо не відчувала готовності розлучитися з Андрієм. Але мені дуже захотілося, не змогла встояти. С*кс був гірше, ніж з Андрієм, але я розумію, що це від того, що перший раз з новою людиною, і ми обидва один одного не знаємо.

Після, я відчула, що я втомилася і мені хочеться додому, хоча з ним було дуже добре. Але неспокійно, і було відчуття, що я провалююсь кудись глибше і глибше. Він спокійно заснув, а я не могла. Встала, швидко зібралася. Богдан трохи повмовляв мене залишитися, але я поїхала.

На ранок Богдан покликав мене зустрітися. Але у мене було термінове замовлення по роботі, і я не могла, про що йому і написала. Весь день працювала. Часто думала про Богдана. Загалом, мене хитало від спокою до закоханості. Богдан мені іноді протягом дня писав. Я вже почала усвідомлювати, що закохуюся, а не просто нервую.

А ночувати я поїхала до Андрія. З ним було все як завжди добре. Але вранці прокинулася і мене накрило. Знову думки про Богдана, і жаль, що доведеться все закінчити, так як з Андрієм я не змогла розлучитися.

Настрій був дуже поганий, тому я поїхала, поки Андрій спав, чому він потім здивувався, тому що я так імпульсивно зазвичай не роблю. А я шкодувала після, що не залишилася, і не провела ранок, обіймаючись з Андрієм. Загалом, мене сильно гойдало то в одну, то в іншу сторону.

Богдан запропонував зустрітися. Я збиралася все з ним закінчити, але погодилася. Пізніше з’ясувалося, що він хотів би, щоб зустріч відбулася у нього вдома. І я раптом відмовилася зустрічатися взагалі. Хоча я і закохалася, і хочу його. Ось так. Я відчувала всі симптоми закоханості, втрату апетиту і сну. І зараз, через пару днів, це не особливо пройшло.

Навіть були думки написати йому, і запропонувати продовжити. Але це зовсім якось непослідовно, і не уявляю, що можна написати, щоб не виглядати по-ідіотськи після такого динамо. І я так і не кинула Андрія. Швидше за все Богдану від мене потрібен тільки с*кс, точніше, він сам ще не знає, що йому потрібно, так як все тільки починалося. Але мені самій не хочеться зустрічатися з двома. І який сенс тоді писати Богдану, якщо я все ще з Андрієм …

У моєму житті перший раз таке, щоб закохавшись, я не пішла на поводу у емоцій, а навпаки, все закінчила. Раніше, в юному віці мені дуже подобалося закохуватися. А зараз раптом така несподівана реакція на гострі почуття.

Я хочу нормальних відносин. Але мені заважає те, що я залипнула на Андрії. Я навіть не скористалася новою закоханістю, як засобом, щоб розлучитися з Андрієм.

Мабуть, щоб піти від Андрія, мені треба бути готовою піти від нього не через когось, а через себе. Тому що в нових відносинах завжди все буде незрозуміло. А я ніколи не була одна, з дев’ятого класу в мене було троє тривалих відносин, включаючи заміжжя на 8 років. І мабуть я боюся самотності.

Ну і щодо Богдану … мене бентежило, що він не говорив, що я йому сподобалася, наприклад. Я йому говорила, що дуже сподобався, і про його гарну зовнішність теж говорила. А він мені ні. Тільки активність з приводу побачень виявляв. І якось мені стало не по собі, що я так швидко закохалася.

You cannot copy content of this page