Не виходьте заміж поспішно, особливо якщо чоловік має шкідливі звички

Мені сорок років. Заміжня вже сім років, двоє дітей і сумний досвід. З майбутнім чоловіком навчалися в одному класі, після школи не бачилися років 15. І краще б ніколи більше не зустрічалися. Але не тут було.

Знайшов мене у соцмережах і, дізнавшись, що в мене немає нікого, зробив пропозицію. Я здивувалася, що ось так одразу? Але, в глибині душі, була рада, адже хлопця знаю, як-не-як.

Він на той момент жив в Італії, і приїхав за мною після місяця спілкування скайпом. Весілля не було, розписалися та відзначили у маленькому колі рідних. Місяць, проживши разом, йому треба було їхати назад, робота. Я була вагітна, хоч дізналася про це після його від’їзду.

Займалася підготовкою документів, і коли вже було 8 місяців вагітності поїхала до нього. Ось тут і почалося. Він мав шкідливі звички. Я попросила зав’язати. Він обіцянок не дотримався, народився хлопчик.

Я була дуже щаслива, але згодом дитині поставили діагноз – аутизм. З дня народження сина чоловік жодного разу, і ні в чому мені не допоміг. Я загиналася: хронічний недосип, дитина, хатня робота.

Його неадекватна поведінка мене взагалі шокувала. Я плакала, а він мені вказував на двері у ванну, мовляв, там іди, поплач. Мені здавалося, що це сон, просто не могла прокинутися.

Я говорила з його батьками — безрезультатно, просила по-доброму, але не допомогло. Його зовсім не хвилював діагноз. Потім я вже перестала плакати від образи, просто втомилася.

За цей час у мене дуже знизилася самооцінка, я не стежила за собою, він стер усмішку з моїх вуст. І в мене з’явилася ненависть та апатія. Не дивлячись на все, я вирішила народити другого, сподівалася, що поки здорова, у мого сина з’явиться рідний братик або сестра, хто б міг подбати про нього крім мене.

З моменту, коли я дізналася про другу вагітність, ми з чоловіком не спимо більше в одній кімнаті. Доньці вже два роки. Чоловік ставиться до мене з величезною зневагою, ображає на кожному кроці.

АЛЕ! Він дуже агресивний через погані звички, і в нього вже нічого немає людського. Якщо здати його, це може плачевно для мене скінчиться. І ще донька паспорт мій порвала, а посольство у Римі. Це дуже далеко від нас. Я туди одна не дістануся, а підвезти нікому.

Дівчата, хочу дати дві поради: не виходьте заміж поспішно. Якщо чоловік має шкідливі звички, йдіть від нього. Не сподівайтеся, що зрозуміє і все буде, як у нормальних добрих сім’ях.

Я тільки й мрію про спокійне і щасливе життя, навіть самотнє, без чоловіка. Хочеться якнайшвидше позбутися принижень і образ, відчути себе жінкою, а може й бажаною.

Related Post

Я маю до тебе пропозицію і хочу щоб ти сприйняла все спокійно, ми з тобою одружені вже 6 роківЯ маю до тебе пропозицію і хочу щоб ти сприйняла все спокійно, ми з тобою одружені вже 6 років

З самого ранку у Віки все валилося з рук, та ще й на роботі проблеми були. Як завжди їй дали дуже проблемного клієнта, звісно ж, кому ще таке щастя могло

У шлюбі була 4 роки, доньці 3 роки. Всі три роки сиділа в декреті і ось вийшла на роботу. Від чоловіка не було ніяких знаків уваги як до жінки. І ось мені стали проявляти знаки уваги на роботі інший чоловік. Спочатку приніс каву, було дуже приємно але думала що мені це не треба, поки через пару днів не зіткнулися з ним в коридорі і я не відчула його запахУ шлюбі була 4 роки, доньці 3 роки. Всі три роки сиділа в декреті і ось вийшла на роботу. Від чоловіка не було ніяких знаків уваги як до жінки. І ось мені стали проявляти знаки уваги на роботі інший чоловік. Спочатку приніс каву, було дуже приємно але думала що мені це не треба, поки через пару днів не зіткнулися з ним в коридорі і я не відчула його запах

Хочу поділитися своєю історією, бо не знаю що робити. У шлюбі була 4 роки, доньці 3 роки. Всі три роки сиділа в декреті і ось вийшла на роботу. Від чоловіка