Нема чого чужих людей просити, чоловік є на те

Ми з сином збиралися піти в магазин і купити йому кросівки. На вулиці стояла сонячна весняна погода, від такої погоди хочеться співати і терміново бігти на вулицю.

Моєму синові 17 років, і я, як ніхто розумію, що таке виховувати дитину самій. Батько пішов коли йому було 5 рочків, а він і до того не особливо брав участь в житті та вихованні дитини.

Словом я спускаючись донизу побачила сусідку, яка шукала ключі в сумці, мабуть намагалася замкнути двері.

В колясці сидів її синок, вона збентежено перевертала сумку. Я йшла з сміттєвими пакетами важкими, повними до самого верху.

Так ось, я собі вирішила чомусь, що мій син чоловік, обов’язково допоможе. Та як я помилялася, я виховала справжню “бабу” і мені від цього соромно перш за все перед собою. Так от, я викинула сміття і пішла собі спокійнісінько назад до під’їзду чекати на сина.

Вже звідти я почула на 1 поверсі звуки. -Дай пройти, ходять тут з цими колясками, що ти дивишся, твоє дитя ти і тягни, наче я тобі щось зобов’язаний. Я заціпеніла від сорому.

Вийшовши з під’їзду син зловив налісника, дівчина почала його гукати. Він навіть не обернувся, сказав що нема чого чужих людей просити, чоловік є на те.

Я підбігла і спитала чи можу чимось допомогти. Вона подякувала за пропозицію і сказала наступні речі: -Я гукала його не для того щоб він допоміг, а тому, що він загубив гаманець.

Якщо чесно я була приємно вражена. Подякувала за повернену річ і запропонувала лишати прогулочну коляску в нашій кладовій на 1 поверсі, дала ключі.

Дівчина була вдячна, а я дуже розчарована, розумієте так, кого сьогодні чекає неприємна розмова. Та і до того ж, ніяких кросівок, підемо на касу, а я скажу, твої кросівки, ти і купляй, тобі ж треба.

Related Post

Попросила сусідку переслати коштовності з квартири, а частина золотих прикрас мені не прийшла. Ось така вона дружба під час війниПопросила сусідку переслати коштовності з квартири, а частина золотих прикрас мені не прийшла. Ось така вона дружба під час війни

Коли ми брали шлюб, чоловік подарував мені багато прикрас окрім обручки. І майже кожне свято дарував щось нове. За 7 років назбиралася гідна колекція золотих прикрас з коштовним та напівкоштовним

Виявилося, що тиждень тому Ігор одружився. Та не просто одружився, а на тій жінці, з якою до цього вже був одружений. У них з “новою колишньою” дружиною є спільна дитина, але цей підлий чоловік примудрився відсудити половину будинку у дружини. Пів будинку продав, а гроші незрозуміло куди витратив, а через два роки знову одружився на тій же жінці!Виявилося, що тиждень тому Ігор одружився. Та не просто одружився, а на тій жінці, з якою до цього вже був одружений. У них з “новою колишньою” дружиною є спільна дитина, але цей підлий чоловік примудрився відсудити половину будинку у дружини. Пів будинку продав, а гроші незрозуміло куди витратив, а через два роки знову одружився на тій же жінці!

Це якою же дурепою потрібно бути, щоб двічі вляпатися ?! Є у мене знайомий один, якого я не беруся охарактеризувати, але грошей, про всяк випадок, не займаю. Заповзятливий він, мабуть.

Він питав уже, а потім сказав що Дашка точно десь з коханцем відпочиваєВін питав уже, а потім сказав що Дашка точно десь з коханцем відпочиває

Дзвоню невістці, питаю як справи. Для нас це нормальна практика, бо син як завжди зайнятий на роботі, то телефон не візьме, то забуде. А Дашка моя завжди вдома, телефон з