fbpx

Ненавиджу колишню дружину мого чоловіка і їхню дитину

Ми з чоловіком вже сім років разом, є дитина, але у чоловіка є минуле: колишня дружина і син. І як тільки ці двоє з’являються на горизонті, я буквально впадаю в істерику. Зовсім не можу…. Як перестати через них так переживати?

Катерина, 32 роки. Порада від психолога.
Катерина, ви пишете: «ці двоє з’являються». Як і коли це відбувається? Колишня дружина вашого чоловіка приходить за грошима? Вони проводять час разом? Ваш чоловік допомагає їм вирішувати якісь господарські питання? Системними ці контакти або стихійні? Чи порушують вони ваші сімейні плани або ви з чоловіком обумовили час і ресурси, які він витрачає на свою колишню? До яких наслідків для вашої родини обертаються такі зустрічі? Щось змінюється?

Можливо, на вас тисне почуття безвиходдя від неминучості появи цієї жінки і дитини, відчуття, що це ніколи не закінчиться? Виникає питання про регулювання взаємовідносин сторін – чи враховуються ваші інтереси при появі колишньої дружини?

Які почуття ви відчуваєте, бачачи їх? За ненавистю можуть ховатися переживання, які пов’язані безпосередньо з колишньою дружиною вашого партнера. Можливо, це відгомони якоїсь вашої особистої історії.

Як ваш чоловік розійшовся з попередньою дружиною? Чи відчуває він відповідальність за розрив, чи відчуває провину? Як ви до всього цього ставитеся? Це теж може впливати на ваш стан.

Гармонійні ваші стосунки з чоловіком в цілому? Вас все влаштовує? Коли в родині комфортно і затишно, поява непрошених гостей неприємна, але не доводить до істерики. Спробуйте розібратися в прихованих мотивах своєї ненависті. Обговоріть з чоловіком такі варіанти його взаємодії з колишньою дружиною і дитиною, при яких не страждали б ваші нерви, інтереси і вся ваша сім’я.

Related Post

«Сидиш і думаєш: все, кінець, я більше не можу»«Сидиш і думаєш: все, кінець, я більше не можу»

Народження дитини – випробування для жінок в Україні. Як вони знаходять сили? Вагітність і народження дитини майже завжди пов’язані зі страхом, особливо коли це відбувається вперше. Багато українських жінок розуміють,

Коли стукнуло 6 років нашим відносинам він в новорічну ніч встав і сказав: хочу сказати важливий тост про тебе! “Я собі думаю оооо невже пропозицію зробить! Тост звучав так:” Я тебе дуже поважаю, ти дуже хороша і прекрасна, ти відмінно дбаєш і смачно готуєш, але тобі пора дорослішати! Пора знайти роботу по серйозніше, а то я втомився сам все оплачуватиКоли стукнуло 6 років нашим відносинам він в новорічну ніч встав і сказав: хочу сказати важливий тост про тебе! “Я собі думаю оооо невже пропозицію зробить! Тост звучав так:” Я тебе дуже поважаю, ти дуже хороша і прекрасна, ти відмінно дбаєш і смачно готуєш, але тобі пора дорослішати! Пора знайти роботу по серйозніше, а то я втомився сам все оплачувати

12 годин ночі, а я сиджу з кухлем чаю й апельсинами, читаю історії, це як журнал сидиш читаєш, багато дуже цікавих історій, ех життя воно таке різне, у кожного своє,

facebook