Невідомий представився моїм ім’ям і вимагав, щоб його дружина не заважала нам бути разом

Моя історія багатьом здасться неприпустимою, але все ж таки вона реальна. Трохи більше ніж рік тому я познайомилася у кафе з чоловіком. Це молодий, симпатичний чоловік. Коли ми познайомилися, то виявилося, що він одружений. Він не приховував цього від мене. Був уже вечір, і я вирішила, що настав час додому.

За кілька днів він мені сам зателефонував. Я не знаю, як так сталося, що ми почали спілкуватися. Все починалося як легкий флірт. Я навіть не збиралася у нього закохуватися. Ми спілкувалися, а згодом зустрілися. Так ми почали наші стосунки.

По його ставленню до мене, здавалося, що він любить мене, хоча про це ми мовчали. Я знала, що, швидше за все, він ніколи не покине дружину, хоч він і казав, що стосунки у них не прості, але якась надія була.

Я зла нікому не хотіла, але покинути його не могла, бо любила, як нікого і ніколи, і навіть не уявляла життя без нього. Коли ми сварилися – не знала, як далі бути, а коли мирилися – хотілося літати. Напевно, було б так, і я була б щаслива поруч із ним.

Але тут виявилось, що про нас ще хтось знає. Якось на його телефон зателефонував невідомий. Трубку взяла його дружина. І цей голос представився моїм ім’ям, і вимагав, щоб дружина не заважала нам бути разом.

Ось тут все і почалося. То він наче ні з ким не хоче розмовляти, то просто не дзвонить, то на роботу не ходить, то тільки з дітьми гуляє, то просто настрою немає. Іноді здається, що начебто все налагоджується, але ненадовго. Він начебто й вірить, що це не я, але стосунки вже далеко не ті, що були раніше.

Так, я здогадувалась, що після цього може бути гірше, але так не хотіла в це вірити. Я не можу без нього жити, а з ним так тяжко стало. Так погано на душі, що й не знаю, як мені далі бути.

Моя історія заслуговує на найкритичніші коментарі, але написала я її для того, щоб просто виговоритися. Думала, може, легше стане, але не стало.

Related Post

На тій дорозі, по якій ми мали проїжджати, обвалився містНа тій дорозі, по якій ми мали проїжджати, обвалився міст

Чоловік запропонував поїхати на вхідних до його батьків, провідати їх. Я була не проти, але одне, що мене трішки лякало, була дорога. Ми з чоловіком живемо у столиці, а його

Вийшла заміж, аж тут з’явився колишній. Може варто забути свої почуття та триматися сім’їВийшла заміж, аж тут з’явився колишній. Може варто забути свої почуття та триматися сім’ї

Моя історія дуже заплутана. Колись я зустрічалася з хлопцем, ми були з різних країн, але я дуже любила його, і мені було все одно. Він не міг до мене приїжджати. На те