Ніколи не думала, що це буде так важко, жити разом із рідною, до того ж теж дорослою, сестрою

Мені 25 років, сестрі 17, той самий складний вік. Вже тривалий час після від’їзду батьків на роботу за кордон, на 3 роки, ми живемо вдвох. Марина обіцяла мамі, що мене слухатиметься, а мені сказали батьки, що я повинна за нею приглядати. Я не бачила в цьому нічого поганого і складного для себе, тому що завжди, не дивлячись на різницю у віці, ми мали гарні стосунки.

Проблема в тому, що сестра дуже товариська людина і має багато друзів. У мене теж є друзі, але спілкуюся і ставлюся я до них по-іншому. Останнім часом Марина постійно запрошує всіх своїх друзів тусити до нас додому. Вони сидять до ночі, голосно слухають музику, постійно хтось залишається ночувати, щоб не повертатися додому.

Я втомлююся на роботі, працюю медсестрою. Часто після чергування хочеться відпочити у тиші та чудово поспати, але Марина цього не розуміє. Коли були вдома батьки, її друзям та подругам навіть на думку не спадало, залишитися на ніч у нас.

Я намагалася пояснити сестрі, що так робити не можна, що в цьому будинку ще й я живу, і не маю наміру все це терпіти. Вона почала плакати, звинувачувати мене в тому, що через мене вона втратить своїх друзів.

Марина не розуміє, що справжніх друзів не можна втратити тільки тому, що потрібно дотримуватися правил пристойності і залишати їх у себе вдома. Коли я сказала, що наступного разу сама зроблю її компанії зауваження і попрошу на вихід, вона відповіла: «Ти мені не мама, своїх дітей виховуватимеш. У мене своя кімната, я що хочу, те й роблю в ній».

Звісно після цього я зателефонувала батькам, щоб вони з нею поговорили, адже мене ці підлітки просто не сприймають. Мама одразу: «я так і знала, що ти не впораєшся, треба нам їхати». Я ще й винна, виявилася, ніби вони залишили на мене маленьку дитину.

Я і так все купую сама своїм коштом, готую, прибираємо, щоправда, разом із сестрою. Ніколи не думала, що це буде так важко, жити разом із рідною, до того ж теж дорослою, сестрою.

Related Post

Мати сказала: «Попереджаю, що двері я не відчиню. Діти мені не потрібні»Мати сказала: «Попереджаю, що двері я не відчиню. Діти мені не потрібні»

Все життя живу з болем. З болем, що в мене немає мами, хоча вона жива. Минулого тижня був її день народження, і ось думки та спогади знову наринули. Нас у

Батьки розлучилися коли мені було 16, точніше тато пішов до іншої, інша була молодша за нього на 16 років, він сказав що не може без неї, що закохався. Мама просила повернутися, в момент сильного розпачу навіть брехала що мені погано, а коли батько прийшов додому закрила двері на ключ, а ключ сховала, їй здавалося, що якщо він залишиться на ніч, то вона зможе утримати його до кінця життяБатьки розлучилися коли мені було 16, точніше тато пішов до іншої, інша була молодша за нього на 16 років, він сказав що не може без неї, що закохався. Мама просила повернутися, в момент сильного розпачу навіть брехала що мені погано, а коли батько прийшов додому закрила двері на ключ, а ключ сховала, їй здавалося, що якщо він залишиться на ніч, то вона зможе утримати його до кінця життя

Мої батьки вчилися в одному класі, мій тато був першою маминої любов’ю, першим чоловіком. Батьки розлучилися коли мені було 16, точніше тато пішов до іншої, інша була молодша за нього

У дівчини Аліни, яка мені подобається є хлопець, але вона все одно зі мною спілкуєтьсяУ дівчини Аліни, яка мені подобається є хлопець, але вона все одно зі мною спілкується

Познайомився в університеті з дівчиною. На великій перерві вона сиділа біля розкладу, а я підійшов подивитися, яка наступна пара. Насправді я давно її помітив. Вчуся вже на 3 курсі, а