Ніна Петрівна вишивала картини, поки чекала сина моряка… У неї були свої прикмети щодо вишивання…

Скільки доводиться жінкам-матерям переживати за своїх дітей! І вік дітей тут не грає ролі, в будь-якому віці діти залишаються для батьків дітьми.

Знаю одну жінку у якої з чоловіком двоє дорослих дітей, та й онуки майже виросли. У їх сина Олексія професія військового моряка. Син до військової служби готувався з дитинства і тому знали, не легка його робота, захищати Батьківщину.

Кожен раз, коли він йшов в море, його мама, Ніна Петрівна переживала, всі думки були тільки про те, щоб все було добре, щоб син повернувся живий і здоровий.

У той час, коли Олексій був у морі, його мама вишивала картини. У ці картини вона вкладала своє серце і душу, молилася за його повернення.

Коли Олексій повертався і бачив чергову вишиту мамою картину, розумів скільки ж їй довелося хвилюватися. А Ніна Петрівна говорила, що як тільки вона закінчить вишивати картину, так і повернення сина буде швидким і благополучним.

І якщо під час роботи над картиною стежки виходили рівно, без зайвих вузликів, то і у сина все складалося добре. Щасливі ті діти у яких є такі мами, як Ніна Петрівна, адже немає нічого сильнішого материнської любові.

Related Post

Батьки говорили мені: – “Не ходи в ліс один! “. Я потім пошкудував, що не послухавсяБатьки говорили мені: – “Не ходи в ліс один! “. Я потім пошкудував, що не послухався

Я зіткнувся з невідомою істотою, якщо так можна це сказати. Сталося це на дачі, днем, коли вирішив один сходити в ліс, не знаю чому мені так захотілося туди йти, адже

Вони кохали одне одного, але не були разом, тому що обидва не могли зважитися на розірвання стосунків з другими половинамиВони кохали одне одного, але не були разом, тому що обидва не могли зважитися на розірвання стосунків з другими половинами

Я прекрасно пам’ятаю той момент, коли, будучи ще не резидентом студентського гуртожитку, проходячи по вуличному коридору, вперше побачила його. Миловидна особа азіатської зовнішності, зачесане темне волосся, струнка фігура … Тоді

Я покохала хлопця, але народила троє дітей іншому чоловікуЯ покохала хлопця, але народила троє дітей іншому чоловіку

Коли мені було 17 років, я познайомилася з чоловіком, який був трохи старше ніж я. Жив він у Харьковській області, а я в Київській області. До нас приїжджав на заробітки.

facebook