Ніяк не можемо обрати імʼя дитині. Дружина хоче назвати сина на честь свого брата, якщо вона це зробить я їй не прощу

Вже тиждень сперечаємось із дружиною з приводу імені дитини. Вона наполягає на тому, що мати повинна сама називати дитину, тому що вона народжує. Але я теж не стороння людина, батько все-таки.

Я не згоден з такою точкою зору, вважаю дружину егоїсткою. Та й син у нас буде! Мій брат із дружиною домовилися, що дівчинку називає вона, а хлопчика він сам. Племінницю звуть Маргарита, що братові зовсім не подобається, але договору треба дотримуватися. Чекає на сина, щоб обрати ім’я.

Я теж запропонував дружині так вчинити, але вона відповіла, що не збирається копіювати чужу поведінку. Я намагався обговорити це з тещею, бо вона якось мені розповідала, що у них із батьком була схожа суперечка.

Мати дружини вважає, що ми не ім’я обираємо, а просто намагаємось одне одного переспорити, а подружжя має йти на компроміс. Я з нею погоджуюся, але нехай вона вплине на свою дочку спочатку.

Відчуваю, що ми не зможемо разом назвати сина, і мені доведеться поступитися. Мій батько каже, що йому було байдуже, яке ім’я буде у мене, як мати назвала, так і звик. Сказав, що я вигадав проблему на рівному місці, і треба думати про здоров’я, а не про такі дрібниці.

Я з ним не погоджуюся, мене назвали Валентином, що мені зовсім не подобається. Як мене тільки не називали у школі однокласники і серед них найневинніші – Валько та валянок.

Запитав кількох одружених друзів та колег, які вже мають дітей, як вони розв’язували це питання. Майже у всіх дітей називали дружини, тільки один сам вибрав ім’я синові, але тут так збіглося, що дружині воно сподобалося.

Одні змирилися з цим, інші пам’ятають образу і кажуть, що радість народження дитини була зіпсована. У мене таке ж відчуття, хоч дуже тішився, коли дізнався, що буде син.

Підозрюю, що дружина хоче назвати сина Андрієм на честь свого брата. Якщо це так, то я сам запишу те ім’я, яке подобається мені або перше, що трапилося. Я не забобонний, але чув, що так чинити не можна. Краще перестрахуватись.

Related Post

Його терпець урвався, коли вона послала його у присутності друзів. Ще за пів року, Сашко пішов уже назавждиЙого терпець урвався, коли вона послала його у присутності друзів. Ще за пів року, Сашко пішов уже назавжди

Дівчата, хочу розповісти вам історію мого знайомого. Можливо, у когось була схожа ситуація, може хтось не знає, як вчинити, а хтось прочитавши історію, почне цінувати те, те що йому дає

Конфлікт між чоловіком і братомКонфлікт між чоловіком і братом

У нас з чоловіком з недавніх пір невеликий бізнес (перевезення вантажним автомобілем). Їздить за кермом мій брат. Ідея бізнесу власне теж належить братові, і машину він знайшов, і угода проходила

Мені легше не спілкуватися з батьками зовсімМені легше не спілкуватися з батьками зовсім

Важко, коли дитина не знає, що таке турбота, ласка, увага і на подив найбанальніше «погладити по голові», коли розбито коліна. Все почалося тоді, коли батько почав пити, спочатку це було