Ну ось чому я закохалася в хлопця тоді, коли він вже перегорів???

Я вірила тільки в любов з першого погляду. Якщо немає іскри – відносини приречені. Так вважала донедавна.

Зі школи я дружила з хлопцем. Ми однолітки. У дитинстві грали на майданчику, потім він на якийсь час переїхав, але знову повернувся.

Його перевели в мій клас. У старшій школі він був в мене сильно закоханий. А я була байдужа. Швидше сприймала його як брата, але ніяк не об’єкт любові. Я не хотіла його мучити – сказала, що дружити готова, але не більше.

Він погодився. На час ми перестали спілкуватися, а потім знову стали.

Могли зібратися і випити разом кави, поговорити, якось по-дружньому ходили в кіно. У нього з’явилася дівчина. Я теж зустрічалася. Дружити не припиняли.

Для мене ця дружба була цінною. Часто бувало так, що поговорити нормально виходило тільки з ним. Подружки часом друкували або давали поради такі, що краще б взагалі ніяких не давали.

Але я стала помічати, що він почав від мене віддалятися – спілкування стало дуже рідкісним, бачитися взагалі перестали. У мене почалися проблеми на особистому фронті – розлучилася з хлопцем. І я зрозуміла, що закохалася в того, хто раніше за мною доглядав, хто шукав взаємності, а тепер взагалі став пропадати з горизонту.

Я думала, що так не буває, але день у день почуття продовжують зростати. Я весь вільний час думаю тільки про нього. При цьому розумію, що він уже “перегорів”.

Чому так відбувається? Чому любов прийшла до нас в різний час: до нього раніше, а до мене пізніше? Немов чийсь злий жарт. Чи може любов до людини з’явитися через страх втратити її?

Related Post

Стара поштарка рятувала людей від доносів, які вони писали одне на одного, вона просто їх викидала. Мабуть наймудріша жінка.Стара поштарка рятувала людей від доносів, які вони писали одне на одного, вона просто їх викидала. Мабуть наймудріша жінка.

Історію мені розповів один чоловік у Празі. Десь в сільській місцевості знайшли завалений листям колодязь. Листя розкопали і побачили, що на дні колодязя лежить купа папірців. Дістали. Виявилося, що це

Спробувала зламати життя заміжньої коханки, але не тут-то було!Спробувала зламати життя заміжньої коханки, але не тут-то було!

Відразу скажу: з чоловіком я в підсумку розлучилася, і не шкодую. У мене нова щаслива родина, в якій про зраду я навіть не переживаю. Мій чоловік вирішив «напаскудити там, де

Здається, що хлопець любить тих жінок, які розірвали з ним стосунки. Зберігає їх фото…Здається, що хлопець любить тих жінок, які розірвали з ним стосунки. Зберігає їх фото…

Зустрічаємося півроку, каже, що любить мене, але при цьому зберігає на комп’ютері фотографії дівчини, яка його покинула. Твердить, що забув її, але факти свідчать про протилежне. Та дівчина попросила його

facebook