Одяг той мама дівчинки кинула в камін на очах у сверухи, сказала вибачитися перед тією жінкою

Христина на носі, а зарплату не видали ні одному ні іншому. Що робити, гостей покликали, з батюшкою домовилися, всім все вже сказали, а грошей не вистачає навіть на одяг для дитини, щоб гарна була на фотографіях.

Але і нехай, щось придумаємо, головне, щоб здорова була, сказала свекруха. Гроші прийшли на карту в останню мить, тому батьки були заклопотані покупкою продуктів, святковим столом, кульками.

Надя, з цією біганиною геть забула про те, що донька її лишається без вбрання. Свекруха заспокоїла, сказала що вона все зробить, і не підвела. В день Христин принесла гарну сукенку для хрещення і шапочку, пояснювати не стала де взяла, на вигляд наче як нова, але якщо і користована, то хіба зрозумієш, все ж один одягали.

Вже не було коли розводити балачки, вдягли дитину і поїхали до церкви. Там дитя кричало несамовито, таке враження що її не хрестили а розіп’яли там, отець заспокоїв всіх, сказав так і треба. Заспокоїлася тільки тоді, коли її в воду опустили, а потім не було часу на вдягання, замотали в рушника та й так і поїхали додому.

Вдома Катеринка спокійно спала, майже до вечора, мати дівчинки здивовано бігала заглядати чи дихає вона, чи все добре. Неабияк наполохана свекруха теж часто забігала в кімнату, малеча спала. Ввечері коли всі почали розходитися свекруха попросила віддати їй костюмчик для хрестин, бо вона пообіцяла його повернути.

У матері ледь серце не стало то це чиєсь? В кого ви його взяли відповідайте? -Та чого ти кричиш так, в сусідки, Аньки, з першої внучки лишилося. Але просила віддати, бо це в неї одне зосталося після того як внучка пішла на той світ, хворіла дівчинка, їй то що, а нашій он, підійшло.

-Та як ви могли, ви на власну онуку одяг з неживої надягли, ще й куди, в церкву, на хрестини. Чи в вас там в тій голові геть пусто? Мама Катеринки відразу подзвонила бабці, яка викачує, і спиралася що робити.

Та відповіла, що цього разу все обійшлося, якщо дитя спить, і то добре, що в церкву пішли в тому костюмі, а не так його стали носити. А ще суворо наказала ніколи ні малим, ні дорослим не вдягати одяг тих, хто вже відйшов.

Одяг той мама дівчинки кинула в камін на очах у сверухи, сказала вибачитеся перед тією жінкою, але я не дозволю на когось ще вдягнути ці речі. Правильно чи ні, але вже що є.

Related Post

Так мій батько мені вже всіх покупців своєю правдою порозганявТак мій батько мені вже всіх покупців своєю правдою порозганяв

Мій батько просто чудовий чоловік, хороший тато і дуже добра людина. Але ж в нього один недолік, точніше навіть не недолік, а риса, яка мене найбільше дратує. Він надто чесний

Він міг би закрутити з будь якою красунею, а лишився з дружиною в декретіВін міг би закрутити з будь якою красунею, а лишився з дружиною в декреті

Руслан влаштувався на нову роботу, і завдяки тому, що був доволі таки розумним і кваліфікованим, швидко з рядів менеджера його підвищили до адміністратора відділу. На фірмі працювало багато жінок, при