fbpx

Одяг той мама дівчинки кинула в камін на очах у сверухи, сказала вибачитися перед тією жінкою

Христина на носі, а зарплату не видали ні одному ні іншому. Що робити, гостей покликали, з батюшкою домовилися, всім все вже сказали, а грошей не вистачає навіть на одяг для дитини, щоб гарна була на фотографіях.

Але і нехай, щось придумаємо, головне, щоб здорова була, сказала свекруха. Гроші прийшли на карту в останню мить, тому батьки були заклопотані покупкою продуктів, святковим столом, кульками.

Надя, з цією біганиною геть забула про те, що донька її лишається без вбрання. Свекруха заспокоїла, сказала що вона все зробить, і не підвела. В день Христин принесла гарну сукенку для хрещення і шапочку, пояснювати не стала де взяла, на вигляд наче як нова, але якщо і користована, то хіба зрозумієш, все ж один одягали.

Вже не було коли розводити балачки, вдягли дитину і поїхали до церкви. Там дитя кричало несамовито, таке враження що її не хрестили а розіп’яли там, отець заспокоїв всіх, сказав так і треба. Заспокоїлася тільки тоді, коли її в воду опустили, а потім не було часу на вдягання, замотали в рушника та й так і поїхали додому.

Вдома Катеринка спокійно спала, майже до вечора, мати дівчинки здивовано бігала заглядати чи дихає вона, чи все добре. Неабияк наполохана свекруха теж часто забігала в кімнату, малеча спала. Ввечері коли всі почали розходитися свекруха попросила віддати їй костюмчик для хрестин, бо вона пообіцяла його повернути.

У матері ледь серце не стало то це чиєсь? В кого ви його взяли відповідайте? -Та чого ти кричиш так, в сусідки, Аньки, з першої внучки лишилося. Але просила віддати, бо це в неї одне зосталося після того як внучка пішла на той світ, хворіла дівчинка, їй то що, а нашій он, підійшло.

-Та як ви могли, ви на власну онуку одяг з неживої надягли, ще й куди, в церкву, на хрестини. Чи в вас там в тій голові геть пусто? Мама Катеринки відразу подзвонила бабці, яка викачує, і спиралася що робити.

Та відповіла, що цього разу все обійшлося, якщо дитя спить, і то добре, що в церкву пішли в тому костюмі, а не так його стали носити. А ще суворо наказала ніколи ні малим, ні дорослим не вдягати одяг тих, хто вже відйшов.

Одяг той мама дівчинки кинула в камін на очах у сверухи, сказала вибачитеся перед тією жінкою, але я не дозволю на когось ще вдягнути ці речі. Правильно чи ні, але вже що є.

Related Post

Монети, які знаходила Ганна на підлозі виявилися “платою” за життя від тих істотМонети, які знаходила Ганна на підлозі виявилися “платою” за життя від тих істот

Коли дівчина знімала житло, то була впевнена, що монети які вона знаходить на підлозі залишилися від колишніх господарів. Коли переїхала в квартиру під ремонт, то знову знайшовши монети подумала, що будівельники

Я закохалася в Ігора, він був натуральним блондином з синіми очима, але потім він перефарбувався в брюнета і щось в ньому змінилосяЯ закохалася в Ігора, він був натуральним блондином з синіми очима, але потім він перефарбувався в брюнета і щось в ньому змінилося

Мене звати Світлана. Я закохалася в хлопця. Він прийшов в моє життя несподівано. Ми були в компанії, і нас познайомила і трохи зблизила подруга. Натуральний блондин, шовкове волосся, одягнений красиво