Ольга Андріївна зателефонувала та почала скаржитися. Побачила в магазині якусь дорогу ковбаску і так захотілося, а грошей нема

Ми з чоловіком живемо у квартирі моїх родичів і платимо лише за комуналку. Щомісяця ми відкладаємо гроші на власну квартиру та вже зібрали досить пристойну суму грошей. Благо у нас хороші зарплати, тож жити можемо в достатку.

І все було б непогано, якби на нашій шиї не сиділа моя свекруха. Ользі Андріївні 65 років, вона живе сама, отримує пенсію, але їй її не вистачає. Ще давно ми домовилися, що допомагатимемо їй з оплатою комунальних та доставкою продуктів. Але й цього свекрусі завжди мало.

Днями зателефонувала до чоловіка і сказала, що впала. Мовляв, скинь мені кілька тисяч на лікування. Яке це лікування, незрозуміло.

Я не витримала і вихопила у чоловіка з рук телефон. На емоціях почала з’ясовувати стосунки. Виявилося, зі свекрухою все гаразд. Їй якусь мазь виписали ногу мазати, обійшлося легким ударом.

Виникає питання: навіщо кілька тисяч? У відповідь тиша. Але чоловікові моя сцена не сподобалася. Він потурає матері і завжди ведеться на її маніпуляції у спілкуванні. Пам’ятаю випадок, коли Ольга Андріївна зателефонувала та почала скаржитися. Побачила в магазині якусь дорогу ковбаску і так захотілося. А грошей нема.

А потім свекруха тонко натякнула, що стоїть біля банкомату. Мовляв, нехай синочок скине потрібну суму і вона піде купити собі цю ковбасу. А Костя матір жаліє, бере в руки телефон і одразу переказує гроші. Причому стільки, що цією триклятою ковбасою можна цілу родину нагодувати!

Я втомилася від цього. Іноді мені здається, що ми з чоловіком ніколи свого житла не купимо. Мені настільки набридли постійні вимагання свекрухи, що я вирішила порахувати, скільки грошей йде на неї в місяць.

Коли я озвучила цю цифру чоловікові, у нього очі на лоба полізли: «Та ти жартуєш!»

Потім у нас інші проблеми почалися, і я зам’яла цю тему. Але Ольга Андріївна вміє нагадувати! Днями попросила мене купити їй кілька вазонів у квартиру. Пообіцяла, що віддасть мені гроші за них. Я, звісно, ​​здивувалася. На радостях обрала для неї найкращі квіти. Пощастило.

Але коли я віддала свекрусі куплені вазони, вона кинула мені коротке спасибі. На цьому й закінчилося. І ось тут я не витримала:

«Ольго Андріївно, ви по телефону сказали мені, що віддасте гроші за квітки».

Свекруха глянула на мене запитливо. Причому так, ніби це я винна їй гроші, а не вона мені.

«Дорога Свєточко, я тобі такого не казала! Думала, ти з доброї волі примчала до мене з подарунками. Глянь, яка краса!» — ніби знущаючись, відповіла моя свекруха. У той момент мені здавалося, що я зараз розіб’ю до біса всі ці вазони. Але розсудливість взяла гору.

Я просто мовчки розвернулась і вийшла із її квартири. Але в машині не витримала та залилася гіркими сльозами. Я не розумію, що мені робити і як говорити зі свекрухою. Вона буквально висмоктує з мене усі соки. Енергетичний та грошовий вампір!

Приїхавши додому, я розповіла всім чоловікові. Йому ця ситуація дуже не сподобалася, хоча раніше він завжди був на боці матері. Мовляв, вона вже старенька, треба бути терпимішим і бла бла бла бла. Але я втомилася терпіти її витівки!

Костя пообіцяв, що поговорить із нею. Але я боюся, що це не дасть жодного результату. Починаю думати про те, щоб вести із чоловіком роздільний бюджет. З моєї кишені свекруха не отримає більше жодної копійки!

Related Post

Ось через 2 місяці знову та ж баба надзвонює йому, а він як песик їй відповідає, і жодного матюка в її бікОсь через 2 місяці знову та ж баба надзвонює йому, а він як песик їй відповідає, і жодного матюка в її бік

Вітання всім! Хочу розповісти свою історію нещасливого кохання. Вийшла заміж я у 22. Відразу дізналася про дитину. Здавалося, все гаразд. Але… чоловік почав пропадати ще до народження дитини. Смс купа,

Провчила клієнтку, яка зверхньо відносилася до персоналуПровчила клієнтку, яка зверхньо відносилася до персоналу

Уявляєш, тараторила мені моя знайома по телефону, ми домовилися, я ще й наголосила, що це обов’язково, щоб не спізнювалася, бо святкування в 7 буде, а мені до 5 треба щоб

Чоловік проміняв сім’ю на своїх друзів, а тепер має наслідкиЧоловік проміняв сім’ю на своїх друзів, а тепер має наслідки

Мій чоловік на своїй нинішній роботі працює уже більше 10 років. Завжди додому приходив вчасно, інколи затримувався з хлопцями посидіти, але попереджував. Сім’я була на першому місці. Але нещодавно до