Пішов і скатертиною доріжка, в неї є чоловік

Катя поверталася додому втомлена. Але щаслива, чого ще чекати, чоловік вдома, син відмінник, одним словом, щаслива жінка. Вона сьогодні раніше, з роботи відпустили, клієнтів не було, чого сидіти.

Вона тихенько зайшла в квартиру і побачила при вході чуже взуття, з кімнати добирали звуки і сміх якоїсь жінки. Вона і подумати не могла. – Віть, ти чого не попередив що а на гості?

Катя зайшла в спальню. Боже як все банально. Блондинка, розмальована, прокачена, як то кажуть. Вона і не стала закочувати істерику, пішла в кладовку по валізу.

Дала блондинці час зібратися. Вітя вийшов і щось намагався пояснити. Щось з розряду “Ти не так все зрозуміла, я можу все тобі пояснити”.

Звісно вона не стала його слухати, валізу викинула з вікна, ще подумала, хоч би ту блонду валізою не привалити, а то син лишиться сиротою. Якраз на все дійство і син підійшов, звісно “допоміг” батькові з квартири вийти.

Побачив заплакану маму і відразу подзвонив бабуся і діду, пояснив все, ті приїхали. Син пішов на тренування, не міг пропустити, впевнившись що мама в надійних руках пішов зі спокійною душею.

-Доню, не вигадуй, може дійсно ти не так зрозуміла, може…- Ні тату, я вже його прощала, не раз і не два. Досить з мене. -Що значить не раз і не два, що ти кажеш таке, дитино моя?

-Все життя, всі 20 років це тривало, тепер бачити його не хочу. -От і добре, добре що я не встиг переписати на цього поганці фірму, стирай сльози, завтра він звільнений, а ти виходиш на роботу, досить тобі в тому магазині сидіти, будемо робити великі справи, а зараз лягай і спи.

Катя втерла сльози і зрозуміла, що ніякі чоловіки не варті хвилювання її батьків та сина, її самої тимпаче. Пішов і скатертиною доріжка, в неї є чоловік, її син.

Related Post

Свекруха повністю на боці свого сина. Вона каже, що квартиру можна буде оформити на двохСвекруха повністю на боці свого сина. Вона каже, що квартиру можна буде оформити на двох

Мене звати Олена. Зі своїм чоловіком Сашком ми знайомі сім років і п’ять з цих семи років – ми з ним одружені. Познайомилися ми ще під час навчання в інституті.

У моєї доньки почався складний перехідний вікУ моєї доньки почався складний перехідний вік

Моїй дочці тринадцять років, початок перехідного віку. Вона розумниця, талановита, але лінива і від цього у школи постійні проблеми. Вчителі скаржаться, що Аня знущається з них, не слухає на уроках,

І ось я не можу зрозуміти, їй потрібно дати час, чи я їй зовсім нецікавий?І ось я не можу зрозуміти, їй потрібно дати час, чи я їй зовсім нецікавий?

Знайшов дівчину у соціальній мережі, запропонував познайомитися, вона була не проти. Діалог у нас почав зав’язуватися дуже швидко, вона також виявляла ініціативу: ставила запитання, уточнювала, змінювала теми. У нас було