Поцілувала незнайомця який був зі своєю дамою в кафе, сама не очікувала від себе такого, далі все було цікаво

Познайомила мене моя мати з чоловіком. Виявляється вона вирішила що 32 роки, це вже такий вік, що треба обов’язково вже заміж. Він непоганий такий, живе в тому ж під’їзді. Працює диспетчером десь там на фірмі одній.

Ну думаю, добре, я давно ніде не бувала, хай буде так, розвіюся, мамі приємно зроблю. Згодилася сходити в кафе. Він сам сказав адресу і призначив час. Я особливо не наряджалася, вдягла джинси, симпатичну блузку, босоніжки на підборах, якось вклала волосся і побігла.

Прийшла, він мене чекав вже. Сидів за столиком, в руках перебирав якийсь пакет. Я підійшла, він встав, привітати мене, подарував пакет, виявляється з АТБ, з часом, по акції, хороший чай каже, а то квіти що, зав’януть і все.

Мені якщо чесно чай на побаченні в пакетиках ще ніхто не дарував. Я думала може гумор в людини такий. Почали робити замовлення, я голодна як та собака, з роботи тільки й встигає що перевдягтися.

Думаю, зараз наїмся хоч від душі, але тут же згадала, що я ж леді, треба трішки пригальмувати. Коротше замовила салат, він собі пельмені взяв, мені ще смішніше стало.

Потім почав розпитувати мене, який улюблений колір, який борщ я люблю, о котрій прокидаюся, чи економлю на комуналці.

Ні, може для життя такий чоловік і підійшов би комусь, але точно не мені. А поруч, дивлюся пара свариться, чоловік намагається якусь дамочку вивести з-за столику.

Пояснює їй, що між ними нічого немає, що він не буде платити за замовлення, ще щось. А вона ні в яку. Я зловила на собі благаючий погляд того чоловіка, підійшла і смачно так, від душі його поцілувала. Наших кавалерів-дам як вітром звіяло. Вони щиро лишили нам рахунки на оплату, ну і добре.

Чоловік подякував за допомогу. Я чесно кажучи сама від себе такого не чекала, але як же він мені набрид зі своїм чаєм і комуналкою. А в вас були такі випадки з подібними кавалерами?

Related Post

Чоловік перекладає відповідальність на мене, а я ночами не сплю, ще трішки і самій лікар знадобитьсяЧоловік перекладає відповідальність на мене, а я ночами не сплю, ще трішки і самій лікар знадобиться

Нещодавно стався у мене конфлікт з власним чоловіком. Справа в тому, що у нас малі діти і їм катастрофічно не вистачає батьківської уваги і тепла. Але справа навіть не в

Я завжди думав, що говорити зі старим другом, як слухати старі пісніЯ завжди думав, що говорити зі старим другом, як слухати старі пісні

Стою на автобусній зупинці і раптом помічаю збоку свого давнього шкільного товариша. Скільки ж років ми не бачилися. А він нітрохи не змінився. У розмові ми зрозуміли, що чекаємо на