fbpx

Поцілувала незнайомця який був зі своєю дамою в кафе, сама не очікувала від себе такого, далі все було цікаво

Познайомила мене моя мати з чоловіком. Виявляється вона вирішила що 32 роки, це вже такий вік, що треба обов’язково вже заміж. Він непоганий такий, живе в тому ж під’їзді. Працює диспетчером десь там на фірмі одній.

Ну думаю, добре, я давно ніде не бувала, хай буде так, розвіюся, мамі приємно зроблю. Згодилася сходити в кафе. Він сам сказав адресу і призначив час. Я особливо не наряджалася, вдягла джинси, симпатичну блузку, босоніжки на підборах, якось вклала волосся і побігла.

Прийшла, він мене чекав вже. Сидів за столиком, в руках перебирав якийсь пакет. Я підійшла, він встав, привітати мене, подарував пакет, виявляється з АТБ, з часом, по акції, хороший чай каже, а то квіти що, зав’януть і все.

Мені якщо чесно чай на побаченні в пакетиках ще ніхто не дарував. Я думала може гумор в людини такий. Почали робити замовлення, я голодна як та собака, з роботи тільки й встигає що перевдягтися.

Думаю, зараз наїмся хоч від душі, але тут же згадала, що я ж леді, треба трішки пригальмувати. Коротше замовила салат, він собі пельмені взяв, мені ще смішніше стало.

Потім почав розпитувати мене, який улюблений колір, який борщ я люблю, о котрій прокидаюся, чи економлю на комуналці.

Ні, може для життя такий чоловік і підійшов би комусь, але точно не мені. А поруч, дивлюся пара свариться, чоловік намагається якусь дамочку вивести з-за столику.

Пояснює їй, що між ними нічого немає, що він не буде платити за замовлення, ще щось. А вона ні в яку. Я зловила на собі благаючий погляд того чоловіка, підійшла і смачно так, від душі його поцілувала. Наших кавалерів-дам як вітром звіяло. Вони щиро лишили нам рахунки на оплату, ну і добре.

Чоловік подякував за допомогу. Я чесно кажучи сама від себе такого не чекала, але як же він мені набрид зі своїм чаєм і комуналкою. А в вас були такі випадки з подібними кавалерами?

Related Post

Мама давно не допомагає дівчинці вдягатися. Одного разу донечка сказала, що вона дорослаМама давно не допомагає дівчинці вдягатися. Одного разу донечка сказала, що вона доросла

Сьогодні Світлана поспішає в дитячий садок. Артем не встигає забрати Аню, тому черга її. На завтра вони планують поїхати відпочивати за місто, на природу. Такі поїздки подобаються їм усім. Світлана

Рідко коли жінка може так гарно ставитися до чужих дітей, вона не вважала це своїм обов’язкомРідко коли жінка може так гарно ставитися до чужих дітей, вона не вважала це своїм обов’язком

Вітя спішив додому, у них з жінкою був наче 2 медовий місяць. Після деяких труднощів і 10 років шлюбу Вітя зрозумів, що любить все ж свою Карину, з усіма її