Пояснив що це мої “бабські капризи”

Замовила нові штани собі в інтернеті. Недорогі всього 300 гривень. Але останнім часом у нас такі проблеми з фінансами, що для мене і ці гроші дуже багато означають.

Разом з тим, те що я знаходжуся в декреті не відміняє того, що мені хоч іноді потрібно виходити в люди. Як мінімум для того, щоб сходити в магазин чи до лікаря в поліклініку, з дитиною погратися в дворі.

Тимпаче, що в мене з речей, по суті, тільки старі розтягнуті спортивки і колготки які мають кілька стрілок і 2 затяжки, вони вже штопані не один раз.

Я зраділа, адже не те, що я капризую, просто вдягти, ну правда нічого. Сукні всі величезні, я дуже схудла, а штани соромно в домі носити, не те що кудись в них виходити. На днях ми мали йти в кіно разом з сестрою і зятьом, та і свята на носі.

Словом, коли додому прийшов чоловік я з радістю продемонструвала йому мою покупку, показала, як вони сидять на мені. Виявилося, що чоловікові вони не сподобалися, надто обтягували мою фігуру, як він пояснив.

Але я на це не зважала, така була захоплена покупкою, подумки сиділа вже в кінотеатрі і жувала попкорн. І тут поскаржилася чоловікові на те, що етикетка ззаду якось коле. Він пообіцяв обережно її відрізати, а сам, уявляєте, чикнув ножем і розпоров джинси ззаду ледь не навпіл.

Я потім знімала і дивилася, випадково так не роздереш, він відразу разом з етикеткою шмат джинсу зачепив. Клявся що випадково, а сам посміхався так незвично.

Я плакала цілу ніч. Велика дівчинка вже, але ридала як білуга, бо не так за джинси було образливо, а за те, що рідна людина так зі мною вчинила. Я позичила в сусідки штани, і чекала на вечір, налаштувалася на те, що дійсно чоловік випадково, і ми підемо в кіно, розважимося, приведемо наші відносини до ладу. 

Але, чоловік вимкнув телефон, написав смс що образився в пішов в кіно без мене. Всім пояснив що це мої “бабські капризи”.

Чоловік мене не кінотеатру лишив, і не прогулянок з дітьми, не джинсів, а віри в кохання і повагу. Своєї вини не відчуває.

Related Post

Спілкуюся онлайн з одруженим чоловіком, після того як показала йому свої умови життя він почав рідко відповідати та й сам не пише першийСпілкуюся онлайн з одруженим чоловіком, після того як показала йому свої умови життя він почав рідко відповідати та й сам не пише перший

Мені 40 років. Два роки спілкуюся онлайн з чоловіком. Тільки спілкування без перспектив зустрічей, так як він одружений, а я заміжня. Спілкування про все. Він людинаінтровертна. Про особисте практично не

На Аньку із сусіднього будинку ніхто не задивлявся через її зайву вагу…На Аньку із сусіднього будинку ніхто не задивлявся через її зайву вагу…

Дівчина з сусіднього будинкf, Анька, довго не могла підшукати собі пару. Висока і повна, незграбна, вона викликала у однолітків протилежної статі тільки сміх. Я проходячи повз (будучи набагато молодше)  дивилася