fbpx

Рая хотіла зробити чоловікові сюрприз і приїхала без попередження в його службову квартиру. Двері відчинила вагітна дівчина

Початок цієї історії було покладено в одному маленькому містечку. Це була проста сім’я: чоловік Леонід – досвідчений інженер на заводі, дружина Раїса – середньостатистична лаборантка без вищої освіти. У них підростали дві донечки Ганнуся і Олечка – відмінниці, спортсменки. Але незабаром чоловіка стали просувати по кар’єрних сходах. І незабаром це зламало життя цілої родини.

Початок кінця

Леонід почав з допомогою друзів просуватися по партійній лінії і дуже скоро отримав високу посаду – став так званою «шишкою» серед городян. Коли дочки закінчували школу, Леоніду запропонували завидний партійний пост не де-небудь, а в самій столиці.

Перший час він просто їздив туди у відрядження. Але потім стало ясно, що мотатися туди-сюди нереально. Він залишився там, а дружина вирішила поки залишитися з дочками. Міняти дівчаткам школу перед закінченням було б дурістю. Подружжя вирішило, що відразу після отримання дітьми атестатів вони всі разом до нього переїдуть.

За найближчий рік Леонід приїхав до родини лише кілька разів. Більше не виходило – відповідальна робота, в будь-який момент могли викликати «наверх». Одного разу Раїса випросила пару відгулів, щоб з’їздити до чоловіка. Вона знала його службову адресу, адже сама часто писала на неї листи. Попередньо повідомляти не стала, хотіла зробити сюрприз. Всю дорогу думала, як чоловік зрадіє, адже так давно не бачилися. Тоді вона ще не знала, що її чекає попереду.

Неприємний сюрприз і його наслідки

Приїхала до нього ввечері, вбігла в під’їзд вся в передчутті швидкої зустрічі. Подзвонила в двері. Довго чекала. Потім двері квартири відчинилися, на порозі стояла вагітна молода жінка. Вона представилася дружиною Леоніда.

– Це я його дружина! – заїкаючись від несподіванки і страху, випалила Рая.

– Ми вже рік живемо разом, скоро буде дитина. Він сказав, що ось-ось розпишемось, – пояснила вона.

Сльози бризнули з очей, Раїса вибігла на вулицю. Тільки там, усвідомивши, що сталося, розплакалася в голос. Додому поїхала в той же день. Невірному чоловіку потім написала лист, в якому вимагала негайного розлучення. Той не заперечував, сказавши, що закохався і хоче жити з іншою.

Минуло довгих сім років. Нова сім’я у Леоніда все ж не склалася. Із другою дружиною вони розлучилися через три роки – він не витримав її корисливості і постійних істерик. Леонід поїхав піднімати бізнес з колишніми колегами по партії. Останні роки він постійно дзвонив Раїсі, бачився з дочками, допомагав їм усім. Він каявся, просив вибачення, причому, дуже щиро. Дочки теж сильно просили його дати батькові другий шанс, а він будував великий будинок і чекав її.

Знову разом

Раїсі виповнилося 45 років, коли вони з Леонідом знову розписалися. Ще довгі 15 років вони прожили разом. Подружжя подорожували самі і з онуками, займалися благодійністю. Потім Леонід раптом захворів. Обстеження, страшний діагноз, спроби боротися. Через рік він покинув цей світ. Дочкам залишив весь свій бізнес, дружині – право на будинок.

Незважаючи на достаток, дочки почали судитися з матір’ю за рідну домівку. Раїса була психологічно розчавлена. Їй стало ясно, чому дочки хотіли, щоб вона розписалася з їхнім батьком. Їм було зручно, щоб вона допомагала їм з онуками, а батько не завів іншу сім’ю. Вони вже тоді планували, щоб спадок батька не дістався комусь ще.

Раїсі довелося найняти адвоката і боротися з власними дочками. Суди постійно відкладаються, а вона весь час, як на вулкані. Люди, які колись були рідними, віддалилися і озлобилися один на одного. Чи буде цьому покладено край?

Related Post

Зустрічалася з Андрієм 2 роки, а перед весіллям закохалася у його кращого другаЗустрічалася з Андрієм 2 роки, а перед весіллям закохалася у його кращого друга

Коли ми з хлопцем зустрічалися вже кілька років, відносини почали сильно псуватися. З Андрієм у нас не було ідилії. Я не особливо любила його. Вчилися ми на останньому курсі університету.

Як же він красиво говорив про любов. Як можна любити і ненавидіти людину одночасно?Як же він красиво говорив про любов. Як можна любити і ненавидіти людину одночасно?

Сиджу і думаю, яке рішення прийняти. Я можу змінити своє життя, забути все що було і навчитися жити далі по новому. Але з іншого боку, я не готова, не готова

Подруга вирішила “відбити” мого нареченого, коли ми влаштували для неї подвійне побаченняПодруга вирішила “відбити” мого нареченого, коли ми влаштували для неї подвійне побачення

Пишу історію, в яку все одно ніхто не повірить. Навіть не знаю, для чого все це … Але дуже хочеться поділитися. Сподіваюся, що її прочитають ті, про кого я тут

facebook