Ревную чоловіка до молоденьких блондинок

Ми разом п’ять років. Одного разу дізналася, що чоловікові подобаються блондинки, і стала перефарбовуватися в білий. Але мені в цьому кольорі абсолютно некомфортно. Постійно бачу, як чоловік розглядає фотографії блондинок за моєї відсутності, а потім видаляє історію. Якось раз просто забув вимкнути телефон, і я побачила, що блондинки ці ще й дуже молоді. Перестала хотіти його як чоловіка – мені здається, що і він мене не хоче.

Ольга, 36 років
Він вибрав вас, і ви не були блондинкою. Який сенс намагатися бути кимось іншим замість того, щоб бути собою? Він одружився на вас, він з вами, значить, ви йому підходите. Можливо, у вашому шлюбі є ще якісь проблеми, крім фотографій блондинок в його телефоні? Якщо ви зациклилися на цій ідеї, значить, відчуваєте себе невпевнено у стосунках з чоловіком.

Подумайте, з чим це може бути пов’язано. Що підточує ваш шлюб і ваш взаємний інтерес? Чи є у вас почуття, фізична сумісність? Чи є взаєморозуміння, прийняття індивідуальності кожного, вміння прощати? Наскільки ви близькі, терплячі, скільки ви спілкуєтеся, чи проводите час разом, чи цікаво вам один з одним, чи довіряєте ви йому, а він вам? Чи є чесність, відкритість між вами? Чому ви вирішили з’єднатися і чого обидва чекали від шлюбу?

Чому ви відчуваєте себе настільки невпевнено, що фарбуєте волосся, і що це змінює? Подумайте. Ви щось придбали за рахунок кольору волосся? Можливо, нічого. Тільки розчарування. І справа не в блондинок. У чомусь іншому. Віддалилися ви одне від одного в останній час? Запитайте себе: чому я все ще хочу бути з ним? Запитайте чоловіка, чому він все ще хоче бути з вами?

Проблеми бувають у всіх, і це не означає, що треба розлучатися. Конфлікт дає нове зростання. Але для цього треба зрозуміти, чи є проблеми, чи є конфлікт. Якщо попрацювати над цим, проаналізувати, проговорити, піти назустріч одне одному, то тема блондинок піде на задній план, адже це всього лише маркер. Спробуйте вдивлятися не в блондинок, а в свого чоловіка, в себе і в ваші відносини.

You cannot copy content of this page