Що підказує священик тим, хто вискакує заміж без любові

Майже в кожній ситуації може допомогти психолог. Але іноді без духовного наставника абсолютно не обійтися. Питання, яке до нас надійшло, краще адресувати священнослужителю. Жінка, яка написала цей лист, віруюча. І дуже не хоче виходити заміж без любові. Втім, як і будь-яка інша жінка.

«Мені сорок років, вдова, двоє діток, хлопчик і дівчинка. Познайомилася з одиноким чоловіком, який на п’ятнадцять років старший за мене. Православний християнин, віруючий, дотримується обрядів як годиться. Пропонує йти за нього заміж, обіцяє дбати і дітей моїх на ноги поставити.

Бачу, що любить мене, часто говорить про це і на ділі це показує. Я вдячна йому: і за допомогу, і за підтримку, тільки відчуваю, що не люблю його. Поки нічого йому не відповіла, бо не знаю, як правильно вчинити. Розумію, що його плече мені зовсім не завадить, але ж серцю не накажеш ».

Вийти заміж без любові

Перше, на чому наполягає духовенство, – це щира молитва з проханням вирішити ситуацію найкращим чином, оскільки вона тільки може здатися простою. Знайти правильне рішення, швидше за все, буде не так просто. Розуміємо, що і цю людину засмучувати не хочеться, адже в своєму пориві він щирий.

Слід розібратися з собою – чого хоче душа? До якого рішення тягнеться? Вважаємо обов’язковим бесіду зі своїм духовним наставником, до якого ви ходите на сповідь. Священик допоможе знайти потрібний напрямок, якщо є бажання вибудовувати стратегію саме з духовної сторони.

Передбачаючи відповіді священика, можемо вказати на те, що такі рішення не приймаються швидко, адже помилитися легко – що потім робити з невдалим шлюбом? Слід попередити цього чоловіка про те, що буде потрібний час, розмова з Богом, щоб заспокоїтися і відшукати потрібну відповідь.

Що таке заміжжя без любові

Людина церковна противитися цьому не стане. Вона в тому числі помолиться за тебе і за твоє щастя. Якщо немає категоричного «ні», тоді домовся про спілкування, потрібно краще один одного дізнатися як раз в парадигмі шлюбу – це дуже серйозна справа. Походіть разом на службу, поговоріть зі священиками. Так чи інакше до людини обов’язково слід придивитися пильніше.

Підіть разом до психолога, можна до православного, нехай роз’яснить плюси і мінуси життя в шлюбі. Нерідко люди в зрілому віці йдуть рука об руку не тільки по любові, що переважно, але і тому що їм добре разом, що у них є щось спільне, є фундамент для спільного життя.

Слухати своє серце потрібно неодмінно, адже в шлюбі діють інші закони, до них люди можуть бути не готові. Однак якщо чоловік зізнається в любові і діє так, якщо діти тягнуться до нього, якщо в цілому є почуття впевненості в ньому – є сенс подумати. Але молитва для того і потрібна, щоб серце прийняло остаточне рішення. Йти в нещастя, в жертву не потрібно.

Нам наше серце підказує, що одружуватися без глибоких почуттів все ж не варто. Любов – це складене почуття, яке містить в собі і повагу, і довіру, і слабкість людську. Якщо немає цього, тоді буде складно.

Заміжжя без любові нікого не дивує в сучасному світі. Шлюби з розрахунку, заради грошей, громадянства, спадщини і навіть політики. Проте любов ніхто не відміняв.

Related Post

Мені здається що таким жестом він просто показує що він все контролює, що він знає хто стільки з’ївМені здається що таким жестом він просто показує що він все контролює, що він знає хто стільки з’їв

У Галки моєї чоловік золото, нічого не шкодує для неї, та є в нього одна, так би мовити особливість, він все записує. І якщо раніше я просто любувалася і надивитися

– За день до весілля мою весільну сукню вкрали у плацкарті…– За день до весілля мою весільну сукню вкрали у плацкарті…

Ігор познайомився з Світланою на турбазі, куди приїхав відпочити. Військова служба не дозволяла влаштувати особисте життя, не вистачало часу. І ось, опинившись на відпочинку, Ігор звернув увагу на одну дівчину

Колись ледь не зрадила чоловікові, а тепер він зраджує меніКолись ледь не зрадила чоловікові, а тепер він зраджує мені

Ми з чоловіком почали зустрічатися ще в студентські роки, коли нам було по 20 років. Одружилися, народилася дочка. Жили з батьками, доводилося важко: навчання, маленька дитина. Чоловік почав тікати в