Що підказує священик тим, хто вискакує заміж без любові

Майже в кожній ситуації може допомогти психолог. Але іноді без духовного наставника абсолютно не обійтися. Питання, яке до нас надійшло, краще адресувати священнослужителю. Жінка, яка написала цей лист, віруюча. І дуже не хоче виходити заміж без любові. Втім, як і будь-яка інша жінка.

«Мені сорок років, вдова, двоє діток, хлопчик і дівчинка. Познайомилася з одиноким чоловіком, який на п’ятнадцять років старший за мене. Православний християнин, віруючий, дотримується обрядів як годиться. Пропонує йти за нього заміж, обіцяє дбати і дітей моїх на ноги поставити.

Бачу, що любить мене, часто говорить про це і на ділі це показує. Я вдячна йому: і за допомогу, і за підтримку, тільки відчуваю, що не люблю його. Поки нічого йому не відповіла, бо не знаю, як правильно вчинити. Розумію, що його плече мені зовсім не завадить, але ж серцю не накажеш ».

Вийти заміж без любові

Перше, на чому наполягає духовенство, – це щира молитва з проханням вирішити ситуацію найкращим чином, оскільки вона тільки може здатися простою. Знайти правильне рішення, швидше за все, буде не так просто. Розуміємо, що і цю людину засмучувати не хочеться, адже в своєму пориві він щирий.

Слід розібратися з собою – чого хоче душа? До якого рішення тягнеться? Вважаємо обов’язковим бесіду зі своїм духовним наставником, до якого ви ходите на сповідь. Священик допоможе знайти потрібний напрямок, якщо є бажання вибудовувати стратегію саме з духовної сторони.

Передбачаючи відповіді священика, можемо вказати на те, що такі рішення не приймаються швидко, адже помилитися легко – що потім робити з невдалим шлюбом? Слід попередити цього чоловіка про те, що буде потрібний час, розмова з Богом, щоб заспокоїтися і відшукати потрібну відповідь.

Що таке заміжжя без любові

Людина церковна противитися цьому не стане. Вона в тому числі помолиться за тебе і за твоє щастя. Якщо немає категоричного «ні», тоді домовся про спілкування, потрібно краще один одного дізнатися як раз в парадигмі шлюбу – це дуже серйозна справа. Походіть разом на службу, поговоріть зі священиками. Так чи інакше до людини обов’язково слід придивитися пильніше.

Підіть разом до психолога, можна до православного, нехай роз’яснить плюси і мінуси життя в шлюбі. Нерідко люди в зрілому віці йдуть рука об руку не тільки по любові, що переважно, але і тому що їм добре разом, що у них є щось спільне, є фундамент для спільного життя.

Слухати своє серце потрібно неодмінно, адже в шлюбі діють інші закони, до них люди можуть бути не готові. Однак якщо чоловік зізнається в любові і діє так, якщо діти тягнуться до нього, якщо в цілому є почуття впевненості в ньому – є сенс подумати. Але молитва для того і потрібна, щоб серце прийняло остаточне рішення. Йти в нещастя, в жертву не потрібно.

Нам наше серце підказує, що одружуватися без глибоких почуттів все ж не варто. Любов – це складене почуття, яке містить в собі і повагу, і довіру, і слабкість людську. Якщо немає цього, тоді буде складно.

Заміжжя без любові нікого не дивує в сучасному світі. Шлюби з розрахунку, заради грошей, громадянства, спадщини і навіть політики. Проте любов ніхто не відміняв.

You cannot copy content of this page