Щось невідоме намагалося схопити малюка із саней

Я сам цього випадку не пам’ятаю, так як мені було всього два роки. Але зате його не забула моя мама, яку мало не схопив інфаркт серця.

В кінці січня 1971 року мама везла мене на санках з сусіднього села в наше. Морозець на дворі стояв легкий-всього мінус два градуса-, тому вона і вирішила прогулятися до своєї знайомої.

Шлях в три кілометри не великий. Вони посиділи з подругою, попили чаю, і мама відправилася в зворотну дорогу. Був уже темний вечір, початок сьомого. Небо ясне, світив місяць. Навколо – ліс, і інших доріг немає.

І раптом вона почула ляскання крил за спиною і обернулася. Наді мною, сиділа в санках, зависла наче наче  величезний птах, чи величезний летючий кажан. Крила перетинчасті, але тіло вкрите пір’ям. Замість дзьоба морда з ротом, але при цьому сама морда мала схожість з обличчям людини.

Побачивши випущені з пальців лап кігті, мати відразу зрозуміла, що невідома тварюка збирається схопити малюка, тобто мене, і кинулася на неї, замахала руками.

Чудовисько відлетіло від санок, продовжуючи висіти в повітрі, але атакувати ще раз не наважилося, і полетіло далеко.

Про цю історію мені розповіли мої батьки, коли я вже був підлітком.

Related Post

Майбутній чоловік практично застукав мене з іншим у ліжкуМайбутній чоловік практично застукав мене з іншим у ліжку

Ця ситуація трапилася ще до того, як я вийшла заміж. Тепер я вірна чоловікові і навіть не дивлюся на інших чоловіків. А раніше у мене було два хлопця. Перший –

Андрій прийшов до мене і заявив: «Мама, виявляється, у Даші великий кредит в банку, треба його виплатити»Андрій прийшов до мене і заявив: «Мама, виявляється, у Даші великий кредит в банку, треба його виплатити»

Напевно, в житті кожної матері, яка виховує сина, одного разу прозвучать слова: «Мама, я одружуюся!». Ось і мій син підійшов до тієї межі, коли захотілося створити сім’ю. Андрію виповнилося двадцять

Андрій і Наташа дізналися на весіллі, що в них спільний батько…Андрій і Наташа дізналися на весіллі, що в них спільний батько…

Розповім вам одну історію про своїх знайомих. Історія ця сталася насправді, хочете вірте, хочете ні. Наташа і Андрій познайомилися в інституті і вже з другого курсу почали зустрічатися. Їх любові

facebook