Шість неодружених красенів розповіли, що їм подобається в жінках (відповіді вийшли несподівані)

Ну що, дорогі читачки, готові дізнатися правду?

Максим, 33 роки, підприємець
Максима приверне та, яка з ним «за будь-який кіпіш»

– В першу чергу я звертаю увагу на зовнішній вигляд – дівчина повинна виглядати як дівчина. Люблю, коли вона носить сукні або спідниці, непомітний макіяж, але при цьому видно, що доглядає за собою. Найбільше мене приваблюють розумні дівчата, наявність мозку – це прям прекрасно. Обожнюю легких на підйом, супер, коли дівчина згодна на будь-який кіпіш. Самостійні в міру дівчата – теж круто, але не так, щоб «я все можу сама», чоловікам лестить, коли дівчата звертаються за допомогою.

Артем, 33 роки, виконроб на будівництві
Артем віддає перевагу дівчатам в кепках і на спорті

– Мені подобаються, коли дівчина мружиться – не знаю, як це пояснити, але у деяких буває злегка прищулений погляд, чи, може, вона просто погано бачить і, коли хоче щось розгледіти, примружується. Подобається, коли дівчина ходить в спортивному одязі (але тільки в стильному спортивному образі, а не як колгоспниця), а якщо вона ще й в кепці – взагалі вогонь.

Подобається, коли дівчина носить прості строгі джинси і шкіряну куртку.
Обожнюю мандрівниць. Запропонуєш такий завтра поїхати на електричці в передмістя, і вона без проблем підтримає. Подобаються ті, які взагалі за будь-який кіпіш, але більше за подорожі. Дуже подобаються дівчата, над якими можна пожартувати, і вони не образяться, а у відповідь теж пожартувати над тобою.

У с*ксі подобаються дівчата, які люблять різноманітність, а не обмежуються стандартними позами, яким можна щось запропонувати, і вони будуть тільки за. Дуже збуджує дівчина, у якої немає інстаграма, хоча таких, напевно, вже не знайти. А ще подобається, коли дівчата без ліфчика ходять, і у них груди трохи видно.

Дмитро, 28 років, психолог
Дмитро за те, щоб дівчина була творча

– Якщо не говорити про зовнішність, то я звертаю увагу на голос дівчини, на те, як вона каже. Гарний голос – так кому він не сподобається? Ще ціную творчих людей. Співає, танцює чи, що ще краще, малює – тоді зверну увагу. Якщо людина може творити, то вона думає, а якщо думає, то обов’язково цікаво. І не важливо, який колір волосся, очей або розмір … хм … ноги. Ну і, можете закидати помідорами, природність. В ідеалі – взагалі без будь-яких маніпуляцій з обличчям і тілом. Губи, щоки, ніс повинні бути природними.

Станіслав, фотограф
Станіславу подобаються дівчата, які чітко розуміють, чого хочуть від життя

– У дівчині мене приваблює вміння дивитися на ситуацію з боку, не тільки зі своєї дзвіниці, а в цілому, неупереджено. Подобається, коли вона вміє думати і аналізувати – дуже приємно дивитися на таку. Люблю, коли на голові шишка з волосся, це красиво виглядає.

Несподівано, коли дівчина вміє робити компліменти. Якось раз, коли мені було 19 років, дівчина (її звали Аля) дала мені календарик, де було ручкою написано: «Стас, незвичайність – це головне в тобі, збережи це».

Їй від мене нічого не було потрібно, вона просто хотіла сказати приємні слова.
Дуже класно, коли дівчина усвідомлює, чого вона хоче від життя. Не всім потрібні діти, чоловіки, і коли людина це розуміє і не боїться про це говорити, це класно. Зазвичай люди хочуть того, чого прийнято хотіти.

Мені імпонують люди, які своєю працею приносять користь людям і суспільству. Тому, якщо дівчині важливо займатися не чим завгодно, лише б бабки заробити, а саме щоб була користь людям, ось це мене радує. Я б не став дружити з дівчиною, яка працює, наприклад, в мережевому бізнесі.

Ільдар, 28 років, провідник заходів
Ільдар зверне увагу на дівчину з пірсингом в язику

– Мені подобається, коли, на перший погляд, дівчина не налаштована на флірт, а потім несподівано підморгує, усміхається, зустрічається з тобою поглядом і, дивлячись в очі, одними губами посилає повітряний поцілунок. Привертає пірсинг. Не думав раніше, що мені таке може сподобатися, але, яке б відношення до железякам в тілі у мене не було, пірсинг в язику заводить і наводить на думки.

Легке плаття – то, на що я зверну увагу на дівчині. Воно не обов’язково має бути коротким, але точно має максимально легко лежати на фігурі.
Часом заводять дуже світлі і правильні речі, які, по ідеї, показують цнотливість дівчини. Наприклад, в додатку я познайомився з дівчиною, яка є віруючою і співає в церковному хорі. Чесно, це пробудило бажання познайомитися з нею ближче. Прикольно, коли дівчина починає приставати до тебе в людному місці.

Євген, 31 рік, топ-стиліст
Євген вважає, що волосся на руках – це неестетично

– В першу чергу мене, як стиліста, привертає доглянутість. Важливо, коли дівчина стежить за манікюром, педикюром, бровами, волоссям, доглядає за шкірою голови, обличчям, за шкірою навколо очей – більшість цього не робить, що дуже помітно – мішки під очима видають вік.

Природність – це дуже круто, хоча я розумію, що і уколи краси – це нормально, їх навіть, скоріше, потрібно робити, ніж уникати, але все повинно бути в міру, некрасиво, коли дівчина перетворюється на ляльку.

Перекачані губи – відштовхують, це непривабливо. Косметики теж має бути в міру, набагато красивіше, коли макіяж виглядає натурально. Вибілені зуби – це важливий нюанс, і свіжий подих. Відштовхує запах поту, дівчина повинна приємно пахнути.

Щирість, легка грайливість, без зарозумілості, чесність – це приваблює. Буває, нафарбували дівчину, а вона сидить з сумним обличчям без емоцій, і незрозуміло, сподобалося їй чи ні, я за те, щоб дівчата були чесними. Цікаво, коли вона може підтримати не жіночу тему – одного разу у мене була клієнтка, яка розбирається в машинах не гірше чоловіків.

Є такий нюанс – депіляція рук. Я вважаю, що не потрібно нехтувати цією процедурою, якщо волосся на руках сильно помітні. У нас це не сильно розвинене, і більшість дівчат не замислюється про це, волосся на руках звикли не помічати. Гладка шкіра рук дуже приваблює чоловіків.

You cannot copy content of this page