Спеціально чекав, коли я засну

У шлюбі я 5 років. У мене хороший чоловік, зі своїми недоліками і перевагами, теплі відносини, він дуже любить дітей.

Тільки він, здається, зовсім мене не хоче. Останнім часом або досить давно, я навіть не можу зрозуміти…..

Ще накладається те, що влітку народила, дитина грудна ще, все це збиває всі ритми. Але періодично втрачав інтерес і до цього, я підозрювала його то в зраді, то просто в байдужості.

Для нього завжди була важлива фізична близькість, він завжди це озвучував, що близькість дорівнює любов, і на початку відносин був завжди активний дуже.

Після пологів залишилося зайвих 8 кг (А він завжди любив худих, худіше, ніж я в звичайному стані, не те що після пологів), але у ліжку було досить все регулярно, так що я плюнувши на все продовжувала їсти булочки і цукерки, само з часом зійде, хоча силовими займаюся
пару раз в тиждень.

Так, чоловік іноді явно уникав мене, але ніби як втомлюється на роботі і т.д.  Якось протягом вечора я відчувала, що чоловік хоче близькості. Поторкає, вщипне, погладить. А коли лягли спати, уткнувся в телефон. Ну ні, так ні, перехотів можливо. Сама ініціативу не стала проявляти, бо якось в такій ситуації він мені сказав, я бачив, що ти ходиш навколо як голодна
акула (як же мені соромно це писати, це які ж щипці він від мене відчував).

Бажання бути ініціатором, в загальному, він надовго відбив. Відвернулася і заснула. Прокинулася і зрозуміла, що він поруч зі мною сам це робить, дивлячись в телефон. Деякий час лежала, не знаючи що робити. Але довго так не змогла.

Повернулась до нього, він різко відвернувся і відвернув телефон, продовжуючи в нього дивитися. Я запитала, що ти дивишся? Він сказав нічого і сховав. Тут мене накрило, я стала виривати телефон у нього з рук, він, звичайно, не віддавати. Тривало це секунд 30 напевно, потім прокинувся розум, і я запитала, що ти очікуєш там побачити? Просто відвернулася і лягла спати. Більше не було сказано не слова. Півночі я не спала. Убив звичайно, не сам факт ЦЬОГО, а то, що він СПЕЦІАЛЬНО чекав, коли я засну, щоб подивитися ті брудні фільми…

Тобто моя сексуальна привабливість в той момент дорівнювала 0 або, скоріше, мінусу. Це було таке потрясіння, що у мене весь наступний день розривалася від болю голова, за день я змогла з’їсти тільки яблуко. За два дні я втратила 2 кг., Більше від нервів. Ось тут я зрозуміла, як це, коли падає така велика корона)))

Він все зрозумів, звичайно. Тиждень я дуже різко обривала будь-які спроби інтиму з його боку, просто скидала руки (ну він особливо і не домагався). У всьому іншому намагалася вести себе як зазвичай, хоча напевно не виходило. Не знала як поводитися.

Через тиждень все-таки стали спати, тому що від відмов виходили ще більші щипці з скривдженими очима. Минуло три тижні. Є користь, я важу всього на 1 кг. більше допологової ваги, хоча треба худнути ще на 4, як
мінімум. Тільки ситуація не змінилася, на жаль.

Вчора чоловік поцілував мене на ніч, зі словами ти вже втомилася, приставати до мене сил немає. Сьогодні ситуація повторилася. Випадково бачила як чоловік дивився посилання на еротичне відео на ТВ. Може був збуджений, а може хоч якось намагався розворушити своє лібідо щоб застосувати його на мені.

Дітей поклали рано, і знову я тебе поцілую, ти дуже втомилася, щоб до мене приставати. Уфффф. Дорогий, я не збираюся до тебе приставати, якщо ти цього не хочеш, я завжди хочу щоб ти приставала, але у самого сил немає. Поцілував і ліг спати.

Сама пишу і бачу, що я все одно не розумію, як себе вести. Розумію чоловіка, він не може себе змусити мене хотіти. Я не хочу з ним спати, раз він мене не хоче. Але відмовляти – демонструвати образу не хочу. Спати з ним, знаючи що він робить це з почуття обов’язку, а воно у нього буде, принизливо.

Спати, коли він дійсно хоче? Я вже не впевнена, що можу відрізнити.
Вже те, що лягаємо разом в ліжко, останнім часом це не знаю що. В іншому я бачу, знаю, що йому добре зі мною і дітьми. Поки бачу вихід все-таки не спати взагалі поки.

You cannot copy content of this page