ЦЕ EASY Життєві історії Страшно взяти себе в руки та вирішувати все самостійно

Страшно взяти себе в руки та вирішувати все самостійно

Із самого дитинства я була досить вразливою дівчинкою. Але стала помічати, що останнім часом дуже часто турбуюся без причин, думаю про погане і підсвідомо чекаю на неприємності.

Часто відчуваю страх, мене відвідують думки про те, що має статися щось погане. Іноді в мене бувають панічні атаки, відвідують усілякі погані думки щодо свого здоров’я. Я дуже хвилююся, хочеться плакати та шкодувати себе.

Змусила себе сходити до лікарні. Там мене відправили до кардіолога, зараз проходжу лікування. Сподіваюся, допоможе, бо саме собою навряд чи минеться.

Крім усього вище перерахованого, я маю великі проблеми зі спілкуванням, хоча за останні пів року відчувається значний прогрес. Раніше я була взагалі нелюдина, спілкувалася лише з двома однокласницями, яких з дитинства добре знала.

Наразі я намагаюся спілкуватися з незнайомими людьми, і з хлопцями також, але поки що лише в інтернеті (в реальному житті якось не дуже добре виходить, хоча деякі зрушення теж цього літа теж помічалися).

Ще я дуже хвилююся, коли подруги гуляють без мене. Мені тоді так сумно й самотньо… Заздрю, що вони можуть просто з кимось поговорити, списатися в соцмережах або поговорити через Скайп, вийти погуляти.

Я так не можу, мені потрібно довго налаштовуватись, готуватися морально до виходу з дому. Почуваюся дуже самотньо і багато говорю сама з собою (подумки), це вже як звичка. Наче розповідаю комусь щось.

Також у травні я складатиму випускні іспити і для мене це дуже важлива подія. Я боюсь, що провалюся на іспиті. Одна думка про них мене тяжить. Я досі не обрала, ким хочу стати та куди хочу вступати.

Я боюся нового кола спілкування, змін у житті, які неминуче трапляються через те, що я більше не буду школяркою. Мені страшно перед майбутнім. Страшно взяти себе в руки та вирішувати щось за себе. Боюся зробити непоправну помилку, яка дуже вплине на моє подальше життя.

Почала часто й без причини плакати. Постійне відчуття незадоволення, безвиході. Як це подолати, налаштуватися на позитивний лад? Як морально підготувати себе до змін та дорослішання?

 

Related Post

– Ми з ним зустрічалися у таємниці, бо в селі нічного не приховаешь! – Сказала Гануся– Ми з ним зустрічалися у таємниці, бо в селі нічного не приховаешь! – Сказала Гануся

Звичайно, я пам’ятаю, яким чином потрапила до мене ця листівка, хто її відправник і хто адресат. Але прізвища вказувати не буду, хоча і його, і її вже давно немає в

Я була зла на Дмитра, адже як так можна було не забрати власну доньку з садочку, дитина налякана, я теж не знала що думатиЯ була зла на Дмитра, адже як так можна було не забрати власну доньку з садочку, дитина налякана, я теж не знала що думати

Я часто гралася у нас в дворі з донькою. Працюючи бухгалтером, мала змогу іноді брати роботу додому, звіти, квартальні баланси і таке інше керівництво дозволяло виконувати вдома, та і так,

У підсумку він вирішив припинити наше спілкування, тому що йому важко зі мною спілкуватися і наші стосунки безперспективніУ підсумку він вирішив припинити наше спілкування, тому що йому важко зі мною спілкуватися і наші стосунки безперспективні

Познайомилася інтернетом з чоловіком. З перших хвилин спілкування, було ясно, це він, кого чекала все життя. Як би шаблонно не звучало, але це так. Просто відчула споріднену душу. Він жив