Так ми почали зустрічатися Я і Святослав, і Наташа і Олександр.

Сьогодні я хочу Вам розповісти про те як зустріла свого чоловічка. На той момент мені було 19 років, я вчилася, працювала. Звичайні будні студента. Історія начебто банальна, але все таки неповторна.

Прийшовши з навчання, зробивши всі справи сіла за комп’ютером відкривши Фейсбук, висіла заявка в друзі, від хлопця з ім’ям Святослав.

Трохи поспілкувавшись ми вирішили зустрітися і погуляти, попередивши мене що буде з другом, погода була нельотна, початок грудня.

Я щоб не було нудно одному, покликала подругу Наташу. Ми зустрілися ввечері, поговорили, я тоді не хотіла серйозних стосунків, тому й не прагнула їх завести. Але помітила що друг Святослава – Олександр мені сподобався, та й я йому.

Так ми почали зустрічатися Я і Святослав, і Наташа і Олександр. Тривали наші відносини не більше 2 тижнів. Потім Олександр і Наталя розлучаються, а Святослава я випадково бачу на вулиці, який на зупинці цілує іншу дівчину.

Ми стали спілкуватися з Олександром, як друзі. Все більше помічаючи симпатію до одне одного.

В один з вечорів на дні народженні його друга, він зізнався мені що хотів би спробувати почати відносини. З цього дня ми стали парою. Через тиждень познайомилися з батьками, і ще через два почали разом жити.

Для всіх наш вчинок був шоком, нам же всього по 19 років. Але батькам можна було тільки погодитися. Через пів року зіграли весілля і стали чоловіком і дружиною.

6 років ми нерозлучні, у нас двоє чудових хлопчаків 3 рочки і 9 месяців. Хто б міг припустити що ця наша зустріч переверне все життя. І я щаслива, по справжньому.

Дуже люблю свою сім’ю. Всім бажаю знайти своє щастя, бути найщасливішими на цілому світі! А моя історія про знайомство з чоловіком вам ще раз дасть стимул чекати саме свою людину

Related Post

Моя свекруха почала “радити”, як мені одягнути дитину на прогулянку, як мені її годувати, як розмовляти зі своїм чоловіком, в загальному в усі наші справи сунула свій ніс, а у мене була в добавок, післяпологова депресія і я почала їй грубити й почалися суперечки, скандали, а вона вважала, коли ми живемо в її квартирі, повинні танцювати під її дудку, а я гнула свою лініюМоя свекруха почала “радити”, як мені одягнути дитину на прогулянку, як мені її годувати, як розмовляти зі своїм чоловіком, в загальному в усі наші справи сунула свій ніс, а у мене була в добавок, післяпологова депресія і я почала їй грубити й почалися суперечки, скандали, а вона вважала, коли ми живемо в її квартирі, повинні танцювати під її дудку, а я гнула свою лінію

Як нелюбов свекрухи відбивається на моїй дитині. Моя історія настільки довга, що навіть і не знаю з чого почати. Ну почнемо з самого початку. Зустріла хорошого хлопця, завагітніла і ми почали

Він мені сказав, що все знає про мене з Костею, але є одне “але”: там у квартирі сидить Аня дівчина Кості, вони досі зустрічаютьсяВін мені сказав, що все знає про мене з Костею, але є одне “але”: там у квартирі сидить Аня дівчина Кості, вони досі зустрічаються

Все почалося, коли я навчалася на першому курсі, на початку навчального року. Ми гуляли з подружкою міською площею, сіли на лавочку, подружка відійшла. До мене підійшов хлопець познайомитися, я спочатку