Перейти до вмісту

Так от, є в мене знайома пара, чи навіть вже сімʼя, в якій любовний трикутник перетворився на чотирикутник. І четверта з них це дитина

Всім нам гарно відомі любовні трикутники, коли у чоловіка є дружина та коханка, або у жінки двоє чоловіків залицяльників.

 

Та частіше за все всі учасники цієї інтриги приховують свої походеньки на ліво.Так от, є в мене знайома пара, чи навіть вже сімʼя, в якій любовний трикутник перетворився на чотирикутник.

 

І четверта з них це дитина.Чоловік дуже багато років жил з жінкою старшою за себе, вони вдвох були успішні, с квартирами, машинами та бізнесом. Дітей в них не було, та й в офіційному шлюбі вони не були.

 

Чоловік вів якесь подвійне життя. На вихідних він в компанію друзів приводив іншу дівчину. Хоча всі друзі знали його жінку з якою він живе.

 

І так декілька років поспіль чоловік по буднях жив з однією, а вихідними зустрічався з іншою.І ці жінки знали про існування одна одної.

 

З початком подій які сталися у лютому в нашій країні, стало гостре питання про евакуацію. І чоловік вивіз своїх жінок в більш безпечне місто. Вийняв він квартиру одну на всіх.Дівчина з якою він зустрічався вихідними чекала від нього дитину. Народила дівчинку.

 

Ось так вони й продовжують жити якимось «шведським життям». Чи мудро вони вчиняють ? Чи щасливі вони?