Перейти до вмісту

Таксувати в наш час дуже цікаво, ось наприклад щось потойбічне з вами траплялось?

  • від

Я працюю на заводі слюсарем контрольно-вимірювальних приладів. Зарплата непогана, але на життя через кредиту не вистачає. До того ж, сім’я: дружина і двоє дітей. Дружина хоч теж приносить гроші в будинок, працюючи в перукарні, але ціни зараз-самі бачите.

А кожен місяць і тут потрібно заплатити, і там. Тому доводиться таксувати у вільний час … І ось в травні 2018 року, займаючись приватними перевезеннями в ніч з п’ятниці на суботу, я підібрав на вулиці одного клієнта.

Було вже трохи темно, і ось-ось повинен спалахнути сонячний схід. Я сидів у своєму “Ніссані” на стоянці нашої фірми, коли до мене в машину заглянув підійшов чоловік, відкривши праві передні двері.

Він запитав, чи вільна машина. Я відповів, що так. І отримав від нього замовлення їхати до міського моргу … Ми поїхали по нічному місту, романтично світлими вуличними ліхтарями. Я не став, як завжди, включати музику.

Їхати в морг в таку рань… Хіба мало людину викликати на впізнання трупа його близької людини. Тут вже не до “разслабону” з вітерцем в машині таксі під пісеньки …

Мій пасажир на вигляд був чоловіком років п’ятдесяти. Одягнений він був у чорний парадний костюм. Спочатку мені нічого дивного в ньому не здалося, але потім від нього війнуло огидним запахом.

І цей “аромат” мені був знайомий. Так пахнуть покійники. Може бути, везу патологоанатома? … Я під’їхав до будівлі міського моргу. Похмура, сумна будова.

Як добре, що мені ще немає потреби щось в ньому робити! Клієнт розплатився, і я поїхав додому. В ту ніч я непогано заробив грошенят …

Наступного понеділка я, як зазвичай, вийшов на роботу. З ранку ми пили чай в майстерні зі своїм напарником. Почали говорити про те, про се. І раптом мій колега розповів про цікавий випадок, який стався в минулі вихідні в міському морзі.

Сам він дізнався про це від свого знайомого студента-санітара, що працює там. Загалом, чергуючи в ніч з п’ятниці на суботу, він виявив, що одна з холодильних камер чомусь відкрита.

Але хлопець точно пам’ятав, заступаючи на зміну, що всі вони були замкнені. Ясна річ, що камера була порожня … Ніч пройшла спокійно. Жодного небіжчика не привезли. І санітар встиг телевізор подивитися і покімаріть на дивані.

А вранці, роблячи обхід, він побачив, що ця сама камера … закрита !!! Відкривши її, хлопець побачив у ній труп чоловіка … А я задумався над тим, кого я підвозив до моргу в ніч на суботу ???