Ти повинен знати, що твоя дружина була одружена весь цей час із цією людиною, — адвокат вказав на чоловіка, який стояв поруч, у костюмі

Адвокат був другом сім’ї та був присутнім на похороні. Того дня Андрій підійшов до Михайла і відвів його у бік:

«Нам треба поговорити. Є проблеми із заповітом твоєї дружини», — Михайло був здивований, поки Андрій не познайомив його з чоловіком:

«Зараз не найкращий час, мабуть, але правильно відразу все обговорити. Ти повинен знати, що твоя дружина була одружена весь цей час із цією людиною», — адвокат вказав на чоловіка, який стояв поруч, у костюмі.

Чоловік був ровесником Михайла, але вдівець не одразу зрозумів, про що йдеться. Справа в тому, що майно дружини Михайло та його дочка не могли успадкувати через те, що до кінця свого життя Марина була у шлюбі з якимсь Дмитром. Ця людина зараз знаходилася навпроти Михайла і ввічливо простягла йому руку, щоб привітати чоловіка.

Після 60 років спільного життя Михайло вирішив, що це недоречний жарт, але ніхто не сміявся.

Про те, як вчинити із заповітом дружини, Михайло мав поговорити з незнайомцем. Через кілька днів після похорону Марини Михайло та Дмитро мали зустрітися в кабінеті адвоката.

Коли Михайло розповів своїй дочці про те, що сталося, вона навіть не здивувалася. Ліля нагадала татові про те, що вони з мамою давно були в розлученні. Справді, 40 років тому Марина та Михайло посварилися, вони вирішили розлучитися. Якийсь час подружжя жило порізно.

“Це могло статися, коли мама жила у бабусі з дідусем”, – сказала Ліля. Її батько дивувався, чому Марина не сказала йому про це. Тепер єдиної, хто мігла усе пояснити, більше не було. Михайло згадував той час і не міг зрозуміти, як його єдина у житті жінка могла так з ним вчинити. Через рік після розлучення чоловік і дружина возз’єдналися, вони почали все спочатку, але не одружилися вдруге.

У кабінеті адвоката Михайло потис руку новому знайомому:

«Не за таких обставин хотілося б познайомитися», — повідомив Дмитро. Він був високим сивим чоловіком у солідному костюмі з ідеальною поставою. Ця людина ніколи не заробляла на життя фізичною працею. Усі сіли за стіл. Подолавши незручне мовчання, заговорив бізнесмен.

«Напевно, ви збентежені. Згоден, все дивно. Багато років тому я одружився з волі своїх батьків. Вони завжди хотіли онуків і бажали мені щастя. Марина була дочкою їхніх друзів, тож мама з татом вважали її хорошою партією для мене. Вони наполягали на шлюбі, говорили, що в очах колег я виглядатиму солідніше, якщо одружуся. Я прислухався до батьків, і ми уклали договір із Мариною. Це був фіктивний шлюб, і ми ніколи не були близькі. Можна сказати, що Марина надала мені дружню послугу.

За кілька місяців Марина повідомила, що повертається до вас. Ми збиралися розлучитися, але постійно відкладали цю справу. Вашим стосункам це не заважало, тому ми забули про це. Ми ніколи не будували стосунки, і мені це не потрібно. Я завжди був зосереджений на кар’єрі. Ми були одружені тільки на папері, тому все майно належить по праву чоловікові та дочці Марини, тобто вам».

Після дивної новини Михайло оговтався за кілька днів. Спочатку чоловік сердився на дружину, потім не розумів, як це можна було тримати в секреті.

А потім він зрозумів, що жодного разу за все їхнє сімейне життя Марина не давала приводу для ревнощів і в усіх відношеннях була чудовою дружиною.

You cannot copy content of this page