Тягнуло одне до одного божевільно…

Близько місяця тому познайомилася з чоловіком. Я зайшла на його сторінку, він мені написав, зустрілися в цей же день. Мені 35, йому 37. Не одружений, дітей немає. Є своя упорядкована квартира, але живе з батьками. Каже, так робота ближче. До підбору подруги підходить раціонально, себе любить, цінує, але ставиться до цього з легкою долею іронії.

Сподобалися один одному, про що і повідомили в той же вечір. Гуляли, сміялися, пили каву. Наступні два тижні зустрічалися щодня. Він приїжджав ввечері, їхали брали каву, гуляли, розмовляли, потім обмінювалися враженнями в листуванні.

На третій день він познайомив мене з друзями, організувавши застілля в кафе. Сказав, що давно хотілося всіх зібрати за одним столом. Я запропонувала бути за кермом (треба було їхати на інший кінець міста), йому це явно сподобалося. Але під час вечора він якось відсторонено трохи поводився. Якась незручність була між нами. Я розважала себе розмовами з його друзями. Періодично поверталася до нього, обмінювалися невеликими фразами, фотографувалися.

Фізичного контакту не було протягом двох тижнів спілкування, хоча я була у нього вдома, ми грали в шашки, дивилися фільми, футбол. Але зайнятися коханням і навіть поцілунок він не ініціював, хоча я горіла і хотіла цього божевільно.

Дисонанс – запрошує, бачу що задоволення від спілкування отримує, але близість не цікава? Не витримала, запитала в листуванні чи можу поставити йому запитання.

Він відповів, що здогадується що за питання і відповідь буде – тоді, коли вважатимеш за потрібне. Я відповіла, що рада це чути. Він сказав, добре, що про це поговорили і тепер все буде взаємно. Пізніше я ініціювала це…. Він сказав, що я молодець, інакше б він ще довго не наважився (страшно), а пізніше просто міг би перегоріти.

Після цього градус відносин виріс, тягнуло один до одного божевільно, він говорив, що на нього це не схоже, що думає весь час, наші фото перегортає протягом дня, поспішає з роботи до мене.

Я теж літала, вперше після розлучення мені в чоловікові подобалося все, без “але” і “якщо”. Закохалася і йому про це сказала. Він трохи пізніше теж сказав, що здається закохався, що треба думати що далі і тп. Але мені в той момент здалося, що це просто на емоціях якось сталося, це була перша ніч, коли ми змогли бути разом і прокинутися вранці поряд. Обидва кайфували від цього.

А потім ми тиждень не бачилися, він залишався у батьків, типу звідти зручніше добиратися на роботу / з роботи. До слова працює він дійсно багато. Переписувалися і зідзвонювалися щодня. Але більше говорили про якісь факти щоденні. У плані емоцій спілкування все більше зводилося до режиму “я теж”. Я йому – я скучила, він – я теж. Я – обіймаю тебе, він – я теж. Я – на добраніч, він – і тобі. Але листування і дзвінки завжди починав він.

Мені здалося, що у нього вже не той інтерес, що градус падає. Але я не знаю, що можна зробити на відстані, щоб  виправити ситуацію. Відправила йому жартівливу СМС про те що він виграв сертифікат на виконання 1 бажання, отримання тисячі поцілунків і можливість відчувати радість кожен день.

Пограли трохи на цю тему, як і де можна записати і перевести в готівку так сказати. Під час листування і спілкування, я була максимально відкритою, давала зрозуміти що рада йому, говорила компліментиі взагалі часто говорила йому, що він класний. Він реально класний.

А два дні тому трапилася ситуація. Домовилися, що приїде увечері, зателефонує о 21:00 приблизно. Подзвонив мені о 17:00, сказав, що вже не вийде на той час і погуляй десь поки пробки розсмокчуться по місту і приїде. О 21:00 не подзвонив. Я набрала його о 21:30, він не взяв трубку. У мене така думка, він з кимось при кому не може говорити зі мною – дівчина.

Об одинадцятій годині він подзвонив, я не взяла трубку. Подзвонив ще раз, сказав їде, не вибачився навіть і не пояснив нічого. Я відповіла, що вже пізно, я втомилася і буду лягати спати.

Він відповів, що в принципі це правильна відповідь в даній ситуації, уточнив з приводу завтрашнього дня (у нас була запланована поїздка-знайомство до моєї мами на День народження, пляжний виїзд на природу). На ранок я зрозуміла, що не хочу щоб він їхав зі мною до мами. Я ображена, буду сидіти з кислим обличчям і нічого доброго з цього не вийде. Написала йому, що напевно поквапилася із запрошенням, та й погода з ранку не розташовує до пляжного відпочинку, в загальному я поїду одна. Він відповів пізніше – ок.

Весь наступний день мовчання, побачила на сайті знайомства що він зайшов туди в цей же день, хоча за період нашого спілкування він не заходив туди. Відчуваю себе погано. Думаю, що швидше за все зробила правильно, тому що не хочу поганого ставлення до себе. Але так само є відчуття що щось зробила не так, інакше чому так ламає.

Питання – чи адекватно я зреагувала? Як бути далі? Чи варто проявляти ініціативу? Або якщо не з’явиться і не проявить себе, то не лізти і відстати раз і назавжди?

You cannot copy content of this page