У цивільному шлюбі вже 2,5 роки. Останній рік Ігор почав багато уваги приділяти комп’ютерним іграм, причому зі мною взагалі не спілкується вдома. Я взяла і поставила пароль на його комп’ютер

Я не знаю як бути в даній ситуації і сподіваюся на вашу пораду. Отже почну: Мене звуть Ангеліна, мені 23 роки, я живу з хлопцем в цивільному шлюбі 2.5 року.

Перший рік спільного життя був нормальним поки я не дізналася що він ігроман, він може після роботи прийти кинути речі, поїсти і швидко за комп.

Працює він 4 дні і тиждень вдома, я не працюю, бо він вважає що мені на роботі робити нічого, я повинна сидіти вдома і готувати прибирати.

Коли ми разом то уваги він не приділяє, по дому не допомагає, коли про щось прошу то він відразу в крик що я за компом і мене зараз уб’ють.

Ремонт він робити не хоче і не береться навіть, у всьому допомагають мої батьки і його, він тільки дивиться як це зроблено і подякує, на мене буває кричить що від цього я плачу, просто нерви вже на межі.

Взяла за порадою з Інтернету і поставила пароль на комп, щоб не грав, може так він почне щось робити, він все звалив на мене, сказав якщо тобі потрібен ремонт то і сама роби, якщо тобі треба спілкування то і спілкуйся, я до нього з ніжністю і ласкою, вдома чисто і приготовлено, а в подяку ось так, піти не вистачає духу бо люблю, але і терпіти таке ставлення теж не хочеться.

Хочеться налагодити і не розійтися але не знаю як. Порадьте будь ласка як бути, я вже просто на межі.

Related Post

Давайте своєму розуму кілька хвилин тиші в день …Давайте своєму розуму кілька хвилин тиші в день …

Одного разу фермер виявив, що втратив в сараї з сіном свій годинник. Незважаючи на те, що вони не представляли собою ніякої цінності, і вартість їх була невелика, годинник був дорогий