“У мене постійсно відносини зі жінками на 10, 11, 12 років страших за мене”, – сказав Сергій закохавшись у колегу якій аж 40 років

Мене звуть Сергій. Мені 26 років, 4 роки тому закінчив ВНЗ, працюю за фахом, на здоров’я не скаржуся, але є проблемка. 

 

Вірніше, проблемою її вважають мої друзі, я так до цього не відношуся. Йдеться про мої стосунки з дівчатами. Всі жінки, яких я любив, були старші за мене мінімум на десяток років. 

 

Як так вийшло? Якщо згадувати юність, то можу сказати, що ровесниці мені подобалися. У школі навіть намагався «мутити» з парою однокласниць, але щось мене в них напружувало. Якась їх дівоча мінливість. 

 

Далі звичайних поцілунків і обжимання справа не доходила. Першу любов я зустрів вже в інституті. Світлана, працювала у нас в бібліотеці, видавала книги студентам і була старша за мене на 10 років.

 

Причому вона проявила ініціативу. При підготовці до зимової сесії я часто заходив до читальної зали, помічав, як Свєта поглядала на мене і загадково посміхалася. 

 

Одного разу, коли крім мене в залі нікого не було, вона попросила відкрити тюбик з клеєм, нібито той не відкривається, потрібна чоловіча сила. Ну, я і відкрив їй цей тюбик, а разом з ним – і наші відносини. 

 

Через пару днів Світлана зробила мене чоловіком. Зустрічалися ми рік, розлучилися без особливих скандалів. Причина? Світлана почала натякати, що хоче дитину. 

 

Я до цього в 19 років не був готовий, так що наші відносини поступово зійшли нанівець, тим більше, що разом ми не жили. Скінчилося тим, що Світлана звільнилася з бібліотеки і пішла з мого життя, а я з соцмереж пізніше дізнався, що вона вийшла заміж і народила дочку. 

 

Другою жінкою виявилася інститутська викладачка англійської – Тетяна Олександрівна, шикарна 31-річна жінка. Я сам проявив ініціативу. Якось на третьому курсі попросив її про консультації після занять. 

 

Консультації привели до ліжка і відносинам до самого закінчення ВНЗ. Тут уже все було серйозніше. З четвертого курсу я навіть почав жити у неї. Від своїх батьків ці відносини, як у випадку зі Світланою, приховувати вже не міг. 

 

Предки, зрозуміло, були проти; сама ж Таня незабаром почала натякати, що хоче офіційних відносин. Загалом, до кінця навчання я був уже на такому взводі, що рішення проблеми знайшов в тому, що, отримавши диплом, пішов на рік в армію. 

 

Таня мене чекати не захотіла – все-таки не дівчинка. Більше ми з нею не бачилися. 

 

Після армійської служби, при проходженні медкомісії для влаштування на роботу, я познайомився з лікарем-терапевтом Анастасією. Настя стала моєю третьою любов’ю і знову ж виявилася старшою мене – на 12 років. Відносини з нею тривали у мене довше, ніж зі Світланою і Танею, – майже три роки. 

 

Але завершилося все знову розставанням через моє небажання реєструвати відносини і заводити дитину (хоча до останнього морально я вже був майже готовий). 

 

І ось тепер, оглядаючись на минуле, я думаю: а що мені дали відносини з трьома дорослими жінками? У чому були їхні мінуси, плюси? Навчили вони мене чогось? 

 

Якщо говорити про мінуси, то вони були. Ні з Світланою, ні з Тетяною мені, було не реально завалитися на веселу студентську вечірку або приїхати до кого-небудь в гості на дачу. 

 

Мої однокурсники і друзі мене б не зрозуміли. Мене ще під час навчання діставали їх підколки – про те, що мене тягне «на бабусь». Я на це намагався не звертати уваги, навіть жартував, що за частиною досвіду в ліжку ці «бабусі» дадуть фору нашим однокурсницям, хоча і розумів, що, з їхньої точки зору, мої відносини з дорослою бібліотекаркою (а потім – з викладачкою англійської) виглядали дивно. 

 

Плюси, були присутні і навіть переважували мінуси. По-перше, Світлана і Таня зробили мене досвідченим чоловіком. Я знаю, чого хочуть жінки в ліжку. По-друге, мої відносини з ними змусили мене усвідомити, що я не випадково зустрічався саме з дорослими панянками – у них відсутня те, що мені так не подобалося в юних ровесниця – примхливість і легковажність. 

 

До того ж, мої партнерки завжди були досвідченіші за мене в життєвому плані і багато чому мене навчили – в тому числі, тому, як серйозно ставитися до відносин з людьми, грошей і т.д. 

 

Шкода мені, що мої любовні «зв’язки» закінчилися нічим? Скажу так: мені шкода моїх коханих. 

 

Тепер-то мені зрозуміло, що ці відносини були з самого початку приречені. У 20 років я не міг дати своїм «дівчаткам» те, що вони хотіли. З іншого боку, зараз, коли я сам наближаюся до віку, в якому вони зустрічалися зі мною, мені все ясніше стає, що з дівчатами молодше мене я бути, напевно, не зможу – мені потрібна саме досвідчена, та що знає, чого вона хоче від життя , жінка, з якою ми будемо розуміти одне одного. 

 

Тому, швидше за все, я буду шукати собі в дружини саме однолітку, але коли наближуся до тридцятника. Нещодавно до нас на роботу влаштувалася нова співробітниця, і я відчуваю, що мене до неї тягне. Але ж їй уже за сорок! Так, може бути, я все-таки «хворий» і чисто психологічно не можу бути з ровесницями? Ця думка мене лякає.

Related Post

Погано так говорити, але він реально тупий. Як ще офіцером став ?! Іноді таке може ляпнути, що навіть мені соромноПогано так говорити, але він реально тупий. Як ще офіцером став ?! Іноді таке може ляпнути, що навіть мені соромно

Привіт всім-всім-всім! Видалася вільна хвилинка, вирішила поділитися частинкою свого життя. Я не буду писати про все підряд – тільки про свої проблеми на особистому фронті. Ну не вмію вибирати хлопців.

Кого вибрати: перспективного, але некоханого, або одруженого, але коханого?Кого вибрати: перспективного, але некоханого, або одруженого, але коханого?

Закохалася в чоловіка в два рази старше себе. Він відповів взаємністю. Пару років ми зустрічалися. Він одружений, є діти, але в родині немає любові. Ми навіть разом жили місяць, він

Чому серед залицяльників не знайшлося жодного, з ким я створила б сім’ю?Чому серед залицяльників не знайшлося жодного, з ким я створила б сім’ю?

Особисте життя моє не складається – заміжньою не була, навіть тривалих відносин не виходило. Я ніби й звикла бути одна, поклалася на долю, цікава сама собі. Але буває, так кольне

facebook