У мене світ рухнув, людина з якою мені завжди було добре, стала чужою

Мені 27 років, це вже другий шлюб. Нещодавно у мене народилася друга дитина. Перший шлюб розпався через те, що чоловік був любителем погуляти.

Від першого шлюбу маю сина. Три роки тому вийшла заміж вдруге, чоловік порядний, добрий, вміє гроші заробляти, любить шалено мого сина. Я ревнива, постійно намагалася щось перевірити, дізнатися, як чоловік живе, поки перебуває на вахті. Працює він далеко і довго — 45/15.

Останній рік ми постійно сварилися, я просила знайти нормальну роботу, а він мені казав, що я чіпляюся до нього. Коли дізналися про вагітність були такі щасливі, це була справді радість, але потім почався якийсь жах.

Спочатку дізналася про його фейкову сторінку в соцмережах, де у нього в друзях багато дівчат з того міста в якому він працює, у нас стався скандал на цьому ґрунті.

Згодом у його друга бачу, що мій чоловік ходить клубами, відпочиває і не каже про це. Мене це дуже розлютило. Значить, коли я з подругами кудись йду, я про це попереджаю, він мені за вечір 50 разів дзвонит. А сам спокійно там відпочиває.

Мені завжди брехав, що їм не можна виходити після 22 години, а ще й як можна, виявилося. Міг на тиждень лише два рази зателефонувати, а решту часу, мовляв, що спав.

Насамкінець трапилося, що він зізнався у тому, що зрадив мені. Плакав, благав вибачити, казав, що це була найбільша помилка в житті. Так я йому пробачила на словах, але в душі просто жах, що часом відбувається.

Я розумію, що йому взагалі ніколи не зможу вірити, він просто впав у моїх очах нижче нікуди. Мене навіть дратує, коли він дзвонить і каже, що любить мене, я просто йому не вірю.

Так, я зізнаюся, краще нього у житті я не зустрічала, він чудовий тато, хороший друг і співрозмовник, у ліжку все чудово, з грошима немає проблем, але мені прикро, що коли я була вагітна, він вчинив зі мною так.

У мене світ рухнув, людина з якою завжди було добре, стала чужою. Він зараз мені з ранку починає писати смс, увечері дзвонить, кожен день каже тисячу компліментів і знаєте, ніби не потрібно стало, так пусто все.

Related Post

Моя бабуся завжди була для мене самою рідною людиною, хоча батьки у мене є, але мама виховувала мене в великій строгості, ніяких ласкавих слів я від неї не чула, не була привчена навіть елементарно обійнятися або поцілувати. Всі ці речі тільки з бабусею, яка пережила чимало неприємностей, але не втратила теплотуМоя бабуся завжди була для мене самою рідною людиною, хоча батьки у мене є, але мама виховувала мене в великій строгості, ніяких ласкавих слів я від неї не чула, не була привчена навіть елементарно обійнятися або поцілувати. Всі ці речі тільки з бабусею, яка пережила чимало неприємностей, але не втратила теплоту

Цінуйте і бережіть рідних поки не пізно. Я родом з невеликого міста, але як тільки почала навчатися в університеті, переїхала назовсім до обласного центру. З цього моменту до себе додому стала

Була війна, від батька ніяких звісток, мати дуже переживала. Одним похмурим днем ​​вона зібралася до циганки поворожити. Я ув’язався за нею. Не встигли переступити поріг будинку, де жила циганка, вона зупинила мати такою реплікою: «Знаю, навіщо до мене прийшла. Не бійся, любий твій прийде з війни живим, а ось синочок нездужає в п’ятдесят років. Тепер йди звідсиБула війна, від батька ніяких звісток, мати дуже переживала. Одним похмурим днем ​​вона зібралася до циганки поворожити. Я ув’язався за нею. Не встигли переступити поріг будинку, де жила циганка, вона зупинила мати такою реплікою: «Знаю, навіщо до мене прийшла. Не бійся, любий твій прийде з війни живим, а ось синочок нездужає в п’ятдесят років. Тепер йди звідси

Пам’ятаю, як в свята до нас приходили гості. Накривали на стіл, всі сідали, я залазила до батька на коліна, і розмова непомітно перетікала в русло всяких чудес і надзвичайних подій.

Сусіди подумали, що моя дружина неповнолітня і викликали поліцію, мовляв живе дядько з молодою дівчинкоюСусіди подумали, що моя дружина неповнолітня і викликали поліцію, мовляв живе дядько з молодою дівчинкою

Взяли з дружиною квартиру в іпотеку. Поки робили ремонт, поки речі перевезли … За місяць в’їхали. Вирішили познайомитися з сусідами. Запросили бабусю і дідуся з квартири навпроти на чай ввечері.