У мене світ рухнув, людина з якою мені завжди було добре, стала чужою

Мені 27 років, це вже другий шлюб. Нещодавно у мене народилася друга дитина. Перший шлюб розпався через те, що чоловік був любителем погуляти.

Від першого шлюбу маю сина. Три роки тому вийшла заміж вдруге, чоловік порядний, добрий, вміє гроші заробляти, любить шалено мого сина. Я ревнива, постійно намагалася щось перевірити, дізнатися, як чоловік живе, поки перебуває на вахті. Працює він далеко і довго — 45/15.

Останній рік ми постійно сварилися, я просила знайти нормальну роботу, а він мені казав, що я чіпляюся до нього. Коли дізналися про вагітність були такі щасливі, це була справді радість, але потім почався якийсь жах.

Спочатку дізналася про його фейкову сторінку в соцмережах, де у нього в друзях багато дівчат з того міста в якому він працює, у нас стався скандал на цьому ґрунті.

Згодом у його друга бачу, що мій чоловік ходить клубами, відпочиває і не каже про це. Мене це дуже розлютило. Значить, коли я з подругами кудись йду, я про це попереджаю, він мені за вечір 50 разів дзвонит. А сам спокійно там відпочиває.

Мені завжди брехав, що їм не можна виходити після 22 години, а ще й як можна, виявилося. Міг на тиждень лише два рази зателефонувати, а решту часу, мовляв, що спав.

Насамкінець трапилося, що він зізнався у тому, що зрадив мені. Плакав, благав вибачити, казав, що це була найбільша помилка в житті. Так я йому пробачила на словах, але в душі просто жах, що часом відбувається.

Я розумію, що йому взагалі ніколи не зможу вірити, він просто впав у моїх очах нижче нікуди. Мене навіть дратує, коли він дзвонить і каже, що любить мене, я просто йому не вірю.

Так, я зізнаюся, краще нього у житті я не зустрічала, він чудовий тато, хороший друг і співрозмовник, у ліжку все чудово, з грошима немає проблем, але мені прикро, що коли я була вагітна, він вчинив зі мною так.

У мене світ рухнув, людина з якою завжди було добре, стала чужою. Він зараз мені з ранку починає писати смс, увечері дзвонить, кожен день каже тисячу компліментів і знаєте, ніби не потрібно стало, так пусто все.

You cannot copy content of this page