fbpx

У нас ідеальна сім’я, але деякі речі в своєму чоловікові я не можу терпіти, так і до розлучення не далеко

Я дуже люблю свого чоловіка, але ми часто сваримося через те, що в нього “особливий” характер. Він місяцями може не звертати увагу на новий килимок в ванній, але з порогу розкаже своє невдоволення щодо того що в будинку гаряче чи холодно. Іноді він сприймає мою хатню роботу як належне, не бачить скільки всього я зробила.

Іноді хвалить за найменшу дрібничку. В більшості випадків я його просто не розумію. Часто в нас виходять сварки через те, що я розповіла те чи інше батькам. Але це ж батьки, найрідніші люди. Від іноді забуває подзвонити своїй матері, а коли теревеню з нею по декілька годин просто злиться.

Ми дійсно любимо один одного, у нас все добре, але час від часу мене дуже сильно дратує його темп. Від надто повільний в своїх зборах. На роботу йому на 10, прокидається о 6, з розрахунком на те, що їхати 15 хв. Зранку він не снідає, за що йому окреме дякую, але як можна так довго збиратися?

Я дуже швидка і енергійна. Це задає темпу моєму життю. Навіть після того як я вклала дітей спати, у мене з’являється купа справ, які треба терміново зробити, він же любить сконцентровувати увагу на чомусь одному.

По всім міркам, ми – ідеальна сім’я, але іноді так хочеться щоб чоловік ще й розумів, ставив в приклад. У нас все добре, все нормально, а хочеться щоб ми жили і раділи кожному дню. Що порадите? Можливо я просто накручую себе, чи перегинаю палку.

Related Post

– Я милася раз на тиждень, а голову зовсім не мила! Думаю, що в зраді чоловіка сама винна– Я милася раз на тиждень, а голову зовсім не мила! Думаю, що в зраді чоловіка сама винна

Мені дуже соромно розповідати свою історію, але і в собі я це теж вже тримати не можу. З чоловіком ми живемо 6 років з них 3 роки не офіційно. Звичайно

Невдалі шлюби і друг, який умів чекати роками. Влад дочекався менеНевдалі шлюби і друг, який умів чекати роками. Влад дочекався мене

Закінчилися важкі, хворі відносини. Було лише одне бажання, лягти і не ворушитися, але я не могла собі цього дозволити. Два моїх сина від першого шлюбу не давали ні хвилини спокою.

Думаю, що ніколи не знайду того, хто мене полюбитьДумаю, що ніколи не знайду того, хто мене полюбить

Мені 19. Начебто, трохи, але я впевнена, що ніколи не знайду людину, яка зможе мене полюбити, і не побудую сім’ю. Всі одногрупниці з кимось зустрічаються, хтось навіть не в перший

facebook