fbpx

У нас ідеальна сім’я, але деякі речі в своєму чоловікові я не можу терпіти, так і до розлучення не далеко

Я дуже люблю свого чоловіка, але ми часто сваримося через те, що в нього “особливий” характер. Він місяцями може не звертати увагу на новий килимок в ванній, але з порогу розкаже своє невдоволення щодо того що в будинку гаряче чи холодно. Іноді він сприймає мою хатню роботу як належне, не бачить скільки всього я зробила.

Іноді хвалить за найменшу дрібничку. В більшості випадків я його просто не розумію. Часто в нас виходять сварки через те, що я розповіла те чи інше батькам. Але це ж батьки, найрідніші люди. Від іноді забуває подзвонити своїй матері, а коли теревеню з нею по декілька годин просто злиться.

Ми дійсно любимо один одного, у нас все добре, але час від часу мене дуже сильно дратує його темп. Від надто повільний в своїх зборах. На роботу йому на 10, прокидається о 6, з розрахунком на те, що їхати 15 хв. Зранку він не снідає, за що йому окреме дякую, але як можна так довго збиратися?

Я дуже швидка і енергійна. Це задає темпу моєму життю. Навіть після того як я вклала дітей спати, у мене з’являється купа справ, які треба терміново зробити, він же любить сконцентровувати увагу на чомусь одному.

По всім міркам, ми – ідеальна сім’я, але іноді так хочеться щоб чоловік ще й розумів, ставив в приклад. У нас все добре, все нормально, а хочеться щоб ми жили і раділи кожному дню. Що порадите? Можливо я просто накручую себе, чи перегинаю палку.

Related Post

– Я хлопець 182 см, а Лариса була на 5 см вищою – без жердини не підійдеш, думав я…– Я хлопець 182 см, а Лариса була на 5 см вищою – без жердини не підійдеш, думав я…

Я і Лариса живемо як чоловік і дружина вже років 18 !!! Ми повнолітні, так би мовити. Самі іноді дивуємося, що стільки років уже! Історія кохання почалася не з любові.

Хто відданіше: кіт, собака або жінкаХто відданіше: кіт, собака або жінка

Випадок з мого дитинства. В одній родині жив кіт. Дорослий мордатий з великими “шарундулами”. Потім взяли цуценя німецької вівчарки. Кіт його ганяв весь час. Собака зросла, а кіт ганяв його.

Мені потрібно вагітніти в найближчий рік, або може стати пізноМені потрібно вагітніти в найближчий рік, або може стати пізно

Мені 41 рік, незаміжня, діти немає.. 2,5 року в стосунках з чоловіком Костянтином на 12 років за мене молодшим. Живемо разом 1,5 року. В цілому відносини хороші, близкість, спілкування, побут.