У нас з Вадимом був щасливий шлюб, але я дізналася, що він завів коханку. Через пару місяців я його пробачила, але якось мені подзвонила «вона» і сказала, що вони все ще разом. Він же клявся, що розлучився з нею, а сам бігав весь цей час

Навіщо пишу – поки не зовсім розумію, може просто все ще боляче. Мені 28 років. І від мене пішов чоловік. Йому – 36 років.

Прожили ми з ним разом 10 років. Було все: пристрасть, любов, образи, розставання, хвороби, щастя, радість і море хороших спогадів.

Коли я його зустріла, була ще наївною дівчиною. Але вже тоді зрозуміла – це мій чоловік: добрий, порядний, розумний, на нього завжди можна покластися.

Він невибагливий в побуті, завжди допомагає, підтримає. Працює. Ми з ним повністю збіглися в наших бажаннях і цілях.

Дітей у нас немає. Я не можу сказати, що я їх не люблю, просто поки не готова. Та й він не наполягав. А може і даремно.

Жили ми з ним в його квартирі, але у мене є своя, яку ми, власне, здавали. Я теж працюю. Сімейний бюджет був спільним. Він ніколи не був жадібним, все віддавав мені.

Я теж намагалася даремно гроші не витрачати, все по справі. Я все ще плутаюся, як ви, напевно, помітили, в минулому часі писати або в сьогоденні.

Рік тому йому дали підвищення – робота неважка, хороша зарплата, дорогі костюми, я ним пишалася, але в душі вже було неспокійно.

Уже тоді відчула, що щастя багато не буває. Він завів коханку. Сам про це сказав. Було це півроку назад.

Мені було дуже погано: я нічого не їла, замкнулася в собі, і плакала в подушку. Він знав, що завдає мені болю і від цього теж страждав.

Він мене зрадив. Було це не по п’яні, а цілком усвідомлено і багато разів. Я не знала, що робити. Світ для мене звалився.

Я зібрала речі і з’їхала. Через місяць він просив вибачення, стояв на колінах, обіцяв, що все виправить. Ще через місяць я його пробачила, але образа залишилася.

Ми збирали наш світ по шматочках. Я намагалася забути, а він – задаровував мене подарунками.

Я знову відчула, що може все буде у нас добре. Але я помилялася. Місяць тому мені подзвонила вона. І розповіла, що вони все ще перебувають у відносинах.

Він заперечувати не став, сказав, що запутався. Другої зради я пробачити не змогла. Побажала їм щастя і поїхала. Назавжди.

Зараз я одна і точно знаю, що такого, яким він був, я вже ніколи не зустріну. Я все ще його люблю. Як це могло статися? Адже у нас було все для щастя!

Related Post

Нічого, Світланка поїсть, смажена, печена, варена, в салаті, яйця ще є, цибуля, гречка. Я так місяцями живуНічого, Світланка поїсть, смажена, печена, варена, в салаті, яйця ще є, цибуля, гречка. Я так місяцями живу

Тільки вийшла з декрету кілька місяців як на роботу і зрозуміла, що дуже добре, що дитина в нас спокійна, не криклива, повістю врівноважена, адже є такі, що мозок виїдають за

Жінки, що заробляють більше грошей, ніж чоловіки, завжди завантажені ще й домашньою роботоюЖінки, що заробляють більше грошей, ніж чоловіки, завжди завантажені ще й домашньою роботою

Я люблю завжди і в усьому порядок. Ось щоб було ідеально, як на зображенні. Я сама зробила своє життя таким, досягла всього, чого хотіла, своєю пекельною працею. У мене повна

Ніна була б і рада, але випадок все вирішив. Тепер вона точно знає, що хоче своїх дітейНіна була б і рада, але випадок все вирішив. Тепер вона точно знає, що хоче своїх дітей

Ніна не могла заснути. Все їй було якимось не таким, чужим. Хоча приїхала до кращої подруги погостювати кілька днів, але так їй додому ще не хотілося ніколи. Тихенько встала, бо