У нього сім років не було відносин

Про себе: мені 34, два рази була заміжня, від другого шлюбу син 5 років. В даний момент живу з батьками, мою квартиру батьки здають. Плачу батькам зарплату за сидіння з сином по буднях (він постійно хворіє і майже не відвідує садок).

Рік займаюся спортом. Я за освітою художник, весь вільний від дитини час я «качаю скілл» в цьому напрямку, у нас секрет успіху – «залізний зад». Життя таке далеко не блискуче і абсолютно самітницьке.

Якось я зареєструвалася на сайті знайомств.

І одного разу мені написав Іван. Особливо захоплюючjuj листування з гачками, гумором і грою не було, але він був досить активний, відразу запропонував зателефонувати. Розповів мені все своє життя: з його слів я зрозуміла, що він ходив постійно з незліченною кількістю дівчат і постійно знайомився в інтернеті з кошлатих років. Зовсім мене неприємно дряпнуло, що у нього часто буває так, що він йде на побачення з однією, і тут же бачить, що десь поруч йде інша краще, з яко. було би класно познайомитися. На цьому моменті мене занудило.

Він: 44 роки, одружений ніколи не був, дітей немає, є мама, яка живе на дачі, у самого квартира під Києвом, і знімає квартиру поруч з роботою (жахливий бабусин варіант).

Близько 5 вечорів в тиждень він тренується, 27 років постійно займається боротьбою, і дуже цим поглинений. Однак незважаючи на незліченні знайомства з дівчатами, ні відносин ні разового сексу за 7 років так і не сталося з його слів.

Півтора року взагалі сидів піскарем і зовсім ні з ким не знайомився і не спілкувався. Часом відвідував професіоналок, говорив що іноді до них навіть їздив просто за спілкуванням. 7 років тому він розлучився з дівчиною, з якою зустрічався кілька років по вихідним (це він називав «ми жили разом»), вона не дочекалася від нього пропозиції за всі ці роки (він стверджував, що «не бачив в ній дружину»), після чого вона швиденько вийшла заміж за іншого і народила.

Дуже зациклений на своєму ідеальному тілі, манікюрі, дорогому одязі, навіть сиве волосся свої хотів фарбувати, женеться за вічною молодістю як божевільний, дуже любить клуби, стриптиз. До жіночої фігури жахливо вимогливий. Постійно доповідає яка кофточка скільки коштувала.

В квартирі у нього все речі розставлені строго під кутом 90 градусів на однаковій відстані одна від одної. Я якось прикололася і переставила всі під 45 градусів, він занервував, сказав: ай-яй-яй, і на наступний день все знову було в колишньому порядку.

Отже, ми вирішили зустрітися і сходити в кіно. У машині він захоплено розповідав про свою боротьбу, майже зовсім на мене не дивився, після фільму довіз до будинку, ніякого натяку на романтику. Потім активно писав, призначив нове побачення, знову кіно.

Перед переглядом була розмова про те, що ось 40-річні жінки такі нудні, зациклені на своїй роботі і дітей, зовсім не думають про саморозвиток, тому він вважає за краще молодших. Я відразу повідомила, що я саме така як 40-річні жінки, і що робота і діти – це і є найбільша область для саморозвитку. Він зам’яв тему.

Всю дорогу він майже не дивився в мою сторону, знову багато міркував про себе.

Я вирішила, що в третій раз з ним нікуди не піду. Увечері після другого побачення я запитала: чому ти ніколи не дивишся в очі? (Ні разу не подивився), на що він відповів, що так не прийнято в його спортивній доктрині. І далі я запитала: я тобі взагалі подобаюся? Він відповів якусь ахінею: Ти-образ !!! Я зробила висновок, що йому незручно прямо сказати, що не подобаюся, ось він і вивернувся.

І вирішила я на нього забити. Він активно написував і пропонував сходити в кіно в третій раз. Я йому чесно відповіла, що не піду, мені не цікаво, якщо чоловік на мене не звертає уваги т.д.

Він почав писати, що я неправа, що люди з інтернету – всі різні, і зближення з ними дуже повільне, і треба придивитися щоб зрозуміти. Але я сказала немає і все. «Твій вибір» – сказав він, і писати перестав. Відразу поліз знову на сайт знайомств (в дні нашого спілкування не лазив).

Але ввечері він надіслав картину фривольного змісту і підписав «Перша зустріч». І що «а могли б зараз ось в кіно піти, але .. Піздно метатися»

У підсумку ми все ж пішли в кіно, де в перший раз і поцілувалися. Потім ходили ще, потім була у ліжку у нього вдома. В результаті почали зустрічатися, або ходили кудись, або купували продукти і займалися козанням у нього. Іноді на вихідні їздили до нього в під Київ.

Потім на літо мої батьки з дитиною поїхали на дачу (я приїжджаю туди влітку на кожні вихідні). І ми стали проводити час буднів у мене, після його тренувань.

Також він розповідав, що все підряд навколо (друзі і навіть мама) постійно намагалися знайти йому жінку, але вони все були такі (товсті і старі), але при цьому кожній він писав до втрати пульсу, поки вона не відморожуватися. В основному всіх зустрінутих жінок він критикував так і сяк (про себе), але писав і писав їм і кликав їх всюди, безрезультатно. З чого я зробила висновок, що він шукає хоч когось, неважливо кого, хто б погодився на секс.

Потім він запропонував поїхати разом у відпустку, назвав ціни на готель. Я, порівнюючи свій бюджет, попросила зупинитися на нижній планці цін. Він сказав, що не звик економити на готелях, і візьме з мене як раз по нижній планці, але різницю доплатить. Ми полетіли. На той час ми були разом майже 3 місяці. У мене вже були до нього почуття. З собою я взяла брелок- м’яке сердечко, спакувала в красиву коробочку, щоб романтично зізнатися йому в любові у моря.

Настав вечір мого визнання. Купили вино, вийшли на балкон, я дістала коробочку і попросила відкрити. Він витягнув серце, і я сказала, що це в знак того, що я його люблю. Він мене обняв і сказав спасибі. Я звичайно знала, що він у відповідь мені нічого не скаже (навіть в листуванні ніколи не слав смайл-серце, хоча всякі поцілунки і обійми слав), але не думала що мені стане це раптом так неприємно.

Також під час екскурсій нам доводилося відвідувати виставки-продажу, де всім намагалися впарити що-небудь. Він купував собі чашечку, мамі фігулечку, і навіть перукарці своїй, у якій він іноді живе багато років, купив тарілочку (досить дорогу, ручної роботи), мені – нічого. І хоча мені ця вся хрінь не потрібна, мені було неприємно. Пізніше, він мені з задоволенням розповів, як вручав перукарці тарілочку. Вона сказала: ой! Спасибі! Я тобі щось винна !? А він: ну звичайно ні. А я просто віддала йому гроші за поїздку без всяких питань, і він без питань взяв.

Після прильоту я майже перестала відповідати на його повідомлення, сама нічого не писала. Він почав нервувати і з’ясовувати: що таке. Я відповіла, що не хочу більше зустрічатися з байдужим до мене чоловіком, який мене не любить. Він кинувся писати: ти що! Я тебе люблю! Без тебе не можу! А спасибі він нібито сказав за сердечко. І т.д.

Ми помирилися, але я відчувала, що мій демарш став напевно щипцями. Ми продовжували зустрічатися в звичайному режимі ще місяця півтора.

Він познайомив мене з мамою, відвів на своє тренування і представив як свою дівчину всім своїм друзям.

Але ніяких зрушень динаміки не спостерігалося. Жити разом не натякає навіть і не планував.

Часто чіплявся до мого телефону. Пізніше він подарував мені новий телефон (і собі заодно в 2 рази дорожче), я була страшенно рада, але потім він забезпечив мене коментарем: а то ну як можна було ходити з таким жахливим телефоном !? – і я зрозуміла, що це він мене бідолаху облагодіяв, щоб йому не соромно було зі мною ходити мабуть .. Я сказала, що мені не треба тоді такого благодіяння-подарунка і що хочу телефон повернути. Він почав запевняти, що нічого такого на увазі не мав, і я все не так зрозуміла.

Одного разу при зустрічі він розповів мені, яку попу в шортиках він бачив сьогодні вранці: а там такі шортики! Ну прям взагалі, ну як труси! Ну ти уявляєш, а !? Мені було неприємно. Потім ми пішли купувати фрукти, і він різко вручив мені пакет з важким кавуном, типу на! Тримай, типу ну не розвалишся же (і хі-хі), продавщиця зробила йому зауваження, що з дівчиною так не можна, я повернула йому пакет.

Увечері він повідав мені, що йому друг, який влаштував своє особисте життя з колегою по роботі, порадив йому колись пошерстити на роботі на предмет дам, і ось мовляв він ходив ходив і намагався завести розмову з двома колегами, з одною вийшло спілкування, а другий він писав, і вона йому відповіла, що спілкується тільки по роботі (ну ти уявляєш, ну що за людина така !!) На цьому моменті я зрозуміла, що терпіння моє лопається.

У вихідні я поїхала на дачу як зазвичай і перестала відповідати на його повідомлення. Він знову почав кіпішувати, що трапилося, через деякий час я відповіла, що мені такий з шортиками, кавуном і колегами не потрібен. Він почав знову активно посипати голову попілом, виправдався і згодом ми помирилися.

Ми продовжили зустрічатися в звичайному режимі. Потім я на тренуванні (домашньому по відеоуроку) ввечері раптом несподівано розірвала м’яз литки, і втратила здатність ходити. Увечері він приїхав як зазвичай і відвіз мене в травмпункт. Особливого ​​співчуття я від нього не побачила. Три тижні з гаком я була прикута до дому, але він привозив продукти і приїжджав кожен день після тренувань. Також знайшов приятеля з милицями, і привіз мені милиці.

До вихідних постало питання про мою поїздку на дачу (адже там мене чекав син і я не могла не поїхати). Він вимушено кислувато запропонував довезти, але особливого ентузіазму я не побачила, і від його такого кислої пропозиції відмовилася. Але запитала: він хотів би взагалі познайомитися з моїми батьками? Відповідь: я ж тебе познайомив! Я з відповіді зрозуміла, що він не дуже хоче, і знайомитися так і не запропонувала, і більше не заїкалися на цю тему.

Загалом, на милицях до дачі добиралася. Потім я одужала, але він продовжував приїжджати щовечора після тренувань (це було дуже пізно, я жахливо страждала від недосипу, але він говорив: виспишся на пенсії. Іноді я просила не приїжджати, тому що коли він приїжджає, я не можу «качати скіл », а мені треба, але він говорив: ти що! Ось ділова ковбаса! Я тоді приїду пізніше. І приїжджав.

Закінчилося літо і прийшла пора повертатися моїм батькам і синові з дачі. Але у тата зламалася машина, і вони не могли виїхати звідти з речами. Але питав: ну як справи, коли батьки повертаються? Я кажу – не можуть доїхати, машина зламана. І він .. не запропонував жодної допомоги. Я засмутилася.

До цього часу ми були разом вже пів року.

Татів друг привіз батьків і сина з дачі. А сказав, що приїде в вихідні і привезе мої речі, які я просила, побудемо разом, мабуть коли мій син ляже спати.

Приїхав, я вийшла на вулицю, віддала милиці, попросила мої речі, він хотів увійти мабуть, приніс пакет з якоюсь їжею і іграшкою, але я сказала, що не можу з ним більше зустрічатися, і відносини секс-онлі мені не потрібні. Він сказав, що вже зрозумів, і що таке за секс-онлі ще? Також я сказала, що мій син – це 90% мене, що не буду більше зустрічатися коли він спить і ховатися від нього, а знайомитися він не хоче з сином.

Він почав кричати: а коли мені було знайомитися ? Розбушувався, я відповіла: коли, в будь-який день .. Різко розвернувся, хлопнув дверцятами машини і поїхав.

Коли приїхав, надіслав повідомлення: пів року зустрічаємося і як ніби я ніхто! І ще якісь злі претензії.

Я не відповідала. Через пару днів написав, що залишилися ще мої речі, і що через тиждень-другий ми зустрінемося, і він мені їх віддасть. Я відповіла, що мені нічого не потрібно, і ці речі він може викинути.

Він знову вибухнув гнівними тирадами, що ні в чому немає сенсу, це чергова дурня і йому це набридло. “А я то люблю і інше .. Ха! Перш ніж щось говорити треба відчувати” що він не для сексу типу приїжджав (ну так, звісно), і що я могла б вже давно познайомити його з дитиною, якби хотіла і з батьками, і що ось він познайомив ж мене з мамою.

Я відповіла «Ти ніколи цього не хотів». На це посипався новий шквал емоцій, що ось він до мене кожен день їхав в таку собі далечінь, тому що хотів мене бачити, а я така-сяка весь час скаржилася на недосип, а йому було на все пофіг аби мене побачити, і що не треба за нього вирішувати: хотів він чи не хотів знайомитися з дитиною, він сам знає чого він хотів. І що я сама своїми руками все рушу і домислювати не треба.

Я на це нічого не відповіла.

Вже тиждень ми не спілкуємося, я видалила його з друзів. Але мені жахливо погано. Я засинаю і прокидаюся з думками тільки про нього і взагалі ледве дихаю.

Він знову на сайті знайомств, у нього все чудово.

Хочу зрозуміти, що я зробила не так (мабуть все було не так), або шансів не було зовсім з самого початку .. Спасибі!

You cannot copy content of this page