ЦЕ EASY Життєві історії У підсумку я пішов із дому. Залишив усе, що мав. Будинок, машину, всі заощадження. І просто пішов

У підсумку я пішов із дому. Залишив усе, що мав. Будинок, машину, всі заощадження. І просто пішов

Моя історія розпочалася 9 років тому. Я був молодий, дурний. Я мріяв знайти кохання всього життя. Зустрічався з дівчатами. Доглядав. Але проходив трохи часу і вони йшли до інших. Я не розумів, у чому причина.

Я симпатичний на зовнішність. Добродушний. Веселий. Після п’ятого за рахунком розлучення, я засумував. Але тут успіх повернувся до мене обличчям. Я зустрів дівчину мрії. Через пів року вона завагітніла від мене. У нас народилася донька.

Ми мешкали разом. Я завжди допомагав їй, дбав. Але вона таємно зідзвонювалася з колишнім. Через це у нас розпочалися скандали. Я був проти цього спілкування. Вона заприсяглася більше так не робити.

Через деякий час вона сама стала мене мучити ревнощами до кожного стовпа. Хоча я й не збирався їй зраджувати. Йшов час. Завдяки дружині від мене відвернулись усі друзі. З нею практично перестав розмовляти. Ішов на нелюбу роботу вранці, увечері йшов до некоханої дружини.

Відтулину для душі знаходив лише у книгах. Почав думати про те, щоб піти з сім’ї. Але доля розпорядилася інакше. Дружина завагітніла. З того часу, я з порожнього місця, в її очах, став слугою Сатани. Вона вже не приховувала своєї ненависті до мене.

Щодня кричала при доньці, погрожувала забрати її. І так до народження сина. Потім заспокоїлася. Але не надовго. Знову з’явився її колишній. Любов її життя, як вона мені сказала.

Я поговорив з ним, як чоловік з чоловіком. Він пішов. У дружину, ніби демон вселився. Вона мучила мене щодня. Я терпів заради дітей. Так минуло три роки. І раптом я зрозумів, що живу даремно. Марно. Я віддавав своє тепло тим, хто це не цінував. Хто мені не потребував.

У підсумку я пішов із дому. Залишив усе, що мав. Будинок, машину, всі заощадження. І просто пішов. Через місяць нас розлучили. Я прожив так пів року. Платив аліменти. І сумував один. Але одного разу піддавшись на умовляння знайомого, я познайомився з новою дівчиною.

Ми почали зустрічатись. Я допомагав їй грошима, зробив ремонт у будинку. Її син любить мене як рідного. Але вона холодна до мене як лід. Між нами немає кохання. Іноді мені здається, що вона навіть не шанує мене.

Це найдивніші стосунки у моєму житті. Начебто разом, але водночас кожен живе своїм життям. Як же мені вчинити? Я не знаю. Я розучився жити. Я завжди жив заради інших. Так мене вже виховали.

Related Post

Мій чоловік не наймає людей робити ремонт, тому що сам вміє. Вміє, але тільки ніколи нічого не доробляє до кінцяМій чоловік не наймає людей робити ремонт, тому що сам вміє. Вміє, але тільки ніколи нічого не доробляє до кінця

Чоловік ніколи нічого не доводить до кінця. Я, звичайно, знала про цю його особливість, коли виходила заміж. Але тоді я думала, що з часом в ньому прокинеться відповідальність, та й

Я боюсь власного чоловіка, мало що йому в голову прийдеЯ боюсь власного чоловіка, мало що йому в голову прийде

7 років тому я вискочила заміж за Петра. Мені тоді ледь 18 виповнилося. Все починалося як в казці. Принаймні мені тоді так здавалося. Я була недосвідчена, молода, досить наївна та