У відповідь почула, що він теж спить із драконом – із дружиною!

Цій історії вже багато років, але вона багато чого мене навчила. Бувши молодою, активною, яка бажає взяти від життя все, що тільки можливо, я вирішила навчитися кермувати. Записалася в автошколу, спокійно ходила на теоретичні заняття, згодом нам оголосили про початок практичних занять.

Вчителем в автошколі виявився не дуже гарний чоловік, але дуже харизматичний, навколо якого, попри те, що він був одружений, завжди знаходилися жінки, які явно бажали не просто розмови. Але все ж таки це не головний герой моєї розповіді.

Одного прекрасного вечора, після відвідування всіх занять і керувань, вирішили ми відзначити якийсь привід, який вже й не згадається. Зібралися деякі інструктори та учні, особливо активні, і я, зокрема. Трохи на веселі, я зрозуміла, що за мною спостерігає чоловік, цілком симпатичний, він почав надавати мені знаки уваги.

Я відповіла йому взаємністю, і у нас все закрутилося прямо цього вечора. Зустрічі після мого навчання, після його роботи, у вихідні ми звісно не бачилися, оскільки він був одружений.

В силу мого віку, мені це здавалося якоюсь романтичною пригодою, все як у фільмах, треба було ховатися. Приїжджав до мене під час роботи в інституті, привозив їжу, доглядав, дбав.

Але всі наші зустрічі проходили тільки в машині, і десь у віддалених районах, адже одружена людина має бути акуратною, а особливо коли ти інструктор з водіння у невеликому місті.

Якось сидячи в його службовій машині і розмовляючи про те, хто як любить спати, я йому сказала, що завжди сплю з м’якою іграшкою драконом. У відповідь почула, що він теж спить із драконом – із ДРУЖИНОЮ!

Не знаю, що на той момент зіграло велику роль, чи то жіноча солідарність (ти приходиш до мене, а обдурена дружина Дракон), чи думки про майбутнє (страшно виявитися через пару років теж драконом для коханої людини).

Наші зустрічі я звела до мінімуму, а потім взагалі припинила. Кілька разів він намагався зустрітися, передавав через знайомих як сумує, але я була непохитна, огида була настільки сильною, що досі не минулося.

Пару разів я його бачила з дружиною (якщо чесно, на вигляд вона звичайно може і схожа на дракона, але все ж таки), я знаку не подала.

Так багато вільних чоловіків, що не варто розмінюватись на тих, хто вже зайнятий. Адже тільки впевнений у собі та у своєму виборі чоловік подарує жінці щастя!

Related Post

Татку, а де ти так довго був? Я тебе так чекла!Згодом за нею підійшла молода красива жінка і сказалаТатку, а де ти так довго був? Я тебе так чекла!Згодом за нею підійшла молода красива жінка і сказала

Вікторія сказала, що в неділю можу прийти до неї в цю неділю – влаштуємо заручини, нарешті вона відповість мені “так”.Ми з батьками оббігали купу магазинів і накупували безліч подарунків і солодощів для моєї коханої