У відповідь почула, що він теж спить із драконом – із дружиною!

Цій історії вже багато років, але вона багато чого мене навчила. Бувши молодою, активною, яка бажає взяти від життя все, що тільки можливо, я вирішила навчитися кермувати. Записалася в автошколу, спокійно ходила на теоретичні заняття, згодом нам оголосили про початок практичних занять.

Вчителем в автошколі виявився не дуже гарний чоловік, але дуже харизматичний, навколо якого, попри те, що він був одружений, завжди знаходилися жінки, які явно бажали не просто розмови. Але все ж таки це не головний герой моєї розповіді.

Одного прекрасного вечора, після відвідування всіх занять і керувань, вирішили ми відзначити якийсь привід, який вже й не згадається. Зібралися деякі інструктори та учні, особливо активні, і я, зокрема. Трохи на веселі, я зрозуміла, що за мною спостерігає чоловік, цілком симпатичний, він почав надавати мені знаки уваги.

Я відповіла йому взаємністю, і у нас все закрутилося прямо цього вечора. Зустрічі після мого навчання, після його роботи, у вихідні ми звісно не бачилися, оскільки він був одружений.

В силу мого віку, мені це здавалося якоюсь романтичною пригодою, все як у фільмах, треба було ховатися. Приїжджав до мене під час роботи в інституті, привозив їжу, доглядав, дбав.

Але всі наші зустрічі проходили тільки в машині, і десь у віддалених районах, адже одружена людина має бути акуратною, а особливо коли ти інструктор з водіння у невеликому місті.

Якось сидячи в його службовій машині і розмовляючи про те, хто як любить спати, я йому сказала, що завжди сплю з м’якою іграшкою драконом. У відповідь почула, що він теж спить із драконом – із ДРУЖИНОЮ!

Не знаю, що на той момент зіграло велику роль, чи то жіноча солідарність (ти приходиш до мене, а обдурена дружина Дракон), чи думки про майбутнє (страшно виявитися через пару років теж драконом для коханої людини).

Наші зустрічі я звела до мінімуму, а потім взагалі припинила. Кілька разів він намагався зустрітися, передавав через знайомих як сумує, але я була непохитна, огида була настільки сильною, що досі не минулося.

Пару разів я його бачила з дружиною (якщо чесно, на вигляд вона звичайно може і схожа на дракона, але все ж таки), я знаку не подала.

Так багато вільних чоловіків, що не варто розмінюватись на тих, хто вже зайнятий. Адже тільки впевнений у собі та у своєму виборі чоловік подарує жінці щастя!

Related Post

Тягне тільки до дівчат на 10 років молодше за менеТягне тільки до дівчат на 10 років молодше за мене

Поки мені не виповнилося 30 років, я був всеїдний в плані дівчат і в стосунках не було меж. Зустрічався з дівчатами і жінками різного віку. Тепер мене як підмінили. Не

Сталося мамі працювати у великій організації. Колектив, як водиться, був жіночим, і розмови були відповідними: від того, у кого що було на сніданок, і до кольору лаку і довжини нігтів старшого економіста. А так як в нашому містечку розташовується військова частина, то майже в кожному колективі працювали офіцерські дружиниСталося мамі працювати у великій організації. Колектив, як водиться, був жіночим, і розмови були відповідними: від того, у кого що було на сніданок, і до кольору лаку і довжини нігтів старшого економіста. А так як в нашому містечку розташовується військова частина, то майже в кожному колективі працювали офіцерські дружини

Моя мама за професією бухгалтер. Роботу свою знає і любить, хоча в юності і подумати не могла, що вибере цей шлях. Сталося мамі працювати у великій організації. Колектив, як водиться,